Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Va plangeti cand va "deranjeaza" cineva dar cand "deranjati" voi.... "vaaaaaaiiiiii.... ni se baga pumnu'n gura, ni se interzice sa ne exprimam, suntem cenzurati!" (majoritatea "cenzuratilor" habar n-au ce e aia cenzura, doar ca au auzit ei ca in comunism se cenzura ceea ce inseamna ca e ceva din comunism - adica nu mai pot ei sa injure ca le spune comunistii: "nu mai injura, nesimtitule!")

    Comment


    • Costică cu fiecare post îmi întărești ideea că ești total pe lângă. Nu mă refeream la "meciurile" tale cu admini , că și eu avut parte de ele iar martore îmi sunt warningurile și banurile
      ​​​​​​temporare - faptul că ai aceste schimburi de replici înseamnă că nu îți bagă nimeni pumnul în gură. După părerea ai chiar prea multa libertate și ți-ai luat-o în cap - îți aduc aminte că dacă nu îți convine pe aici poți să pleci liniștit, nu o sa ne fie dor de tine

      Comment


      • sadicu pai și atunci ce vorbim? Atât am spus că de multe ori unii moderatori sunt aroganți... Etc.etc. și de la asta hop și băgătorii de seamă cu tot felul de idei .

        Nu are rost . Pierdere de vreme

        „Opiniile sunt libere, dar nu și obligatorii.”

        Comment


        • Daca o părere contra este ștearsă de un moderator, normal că mă oftic
          Atât am spus că de multe ori unii moderatori sunt aroganți...
          ...
          Eu cred ca te victimizezi, fara sa ai un suport real; un exemplu concret, se poate?
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • Originally posted by CostiC
            pai poate administratorul ar trebui sa mai gaseasca timp si sa mai lucreze la el.
            Pai uite ca pe langa moderatori mai esti nemultumit si de administrator. Cum zice si Iancu te victimizezi aiurea, iti place sa fii bagat in seama. Dar ai si tu dreptate, nu stiu de ce imi pierd vremea cu tine

            Comment


            • Originally posted by IancuMIC View Post

              ...
              Eu cred ca te victimizezi, fara sa ai un suport real; un exemplu concret, se poate?
              DA! posturile de la pareri despre Logan1.0SCe. am spus ca masina este de rahat.... si am exagerat cand am bagat si natia romaneasca in aceeasi oala.... (asta putea sa fie stearsa) dar NU parerea obiectiva despre o masina slaba. Sky a sters acele posturi.

              referitor la postul tau sadicu.... nu consider ca am spus ceva rau cand am afiram ca adminul trebuie sa mai lucreze la fiabilitatea forum-ului. asta e treaba lui printre altele. la fel de bine poate sa-l lase si asa, dar repet asta nu inseamna ca trebuie dat in cei care au o parere diferita fata de "conducere". nu ma victimizez deloc. DA sunt suparat ca am nimerit o joarsa de masina. Dar te-as ruga sa te pui in situatia mea..... ai fi fericit? daca da vin personal si facem schimb de masini.

              „Opiniile sunt libere, dar nu și obligatorii.”

              Comment


              • DA! posturile de la pareri despre Logan1.0SCe. am spus ca masina este de rahat.... si am exagerat cand am bagat si natia romaneasca in aceeasi oala.... (asta putea sa fie stearsa) dar NU parerea obiectiva despre o masina slaba. Sky a sters acele posturi.
                Mda.
                Cred ca am obosit tot spunandu-va ca e foarte important CUM iti exprimi o parere; nu e nimeni pus aici, de moderatori vorbesc, sa apere dacia si reno. Cand bagi toata natia ramaneasca in materia aia de care ai pomenit, atunci cred ca cineva trebuie sa puna lucrurile in matca fireasca. Sigur, d-ta ai fi dorit ca cineva sa-ti faca curatenie printre randuri; asta puteai s-o faci singur, recitind ce ai scris inainte de a posta. Ai preferat in schimb sa te plangi ca moderatorii sunt sarcastici, ca nu mediaza; mai ramane sa ceri o eventuala negociere...cat si cand sa-ti strearga din posturi.
                Dupa cum vezi, discutam, explicam, mediem. Cine poate intelege, intelege cine nu arunca cu ...
                Cat despre obiectivitatea parerilor dumitale, hai sa nu intram in folozofie; obiectivitatea desemneaza starea sau calitatea de a prezenta adevarul în afara gusturilor, interpretărilor, părerilor sau sentimentelor unui anumit individ. Te incadrezi aici, cumva, aici? Sa spunem ca e parerea dumitale si aia e. Atat.
                Last edited by IancuMIC; 26 February 2019, 11:54.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • Inca o data, nu a ti-a bagat nimeni pumul in gura ba chiar toata lumea empatizeaza cu situatia ta. Inclusiv eu dar pana la un punct.Iti intelegem supararea dar asta nu justifica sa incepi sa dai cu rahat in noi toti, ba RO e de rahat, ba unii sunt "mitici", ba moderatorii nu te inteleg, etc. Nu crezi ca exagerezi? Am inteles problema cu motorul dar cum tot repet nu generaliza degeaba, probleme sunt peste tot.

                  Comment


                  • Ok............

                    „Opiniile sunt libere, dar nu și obligatorii.”

                    Comment


                    • Originally posted by CostiC View Post
                      ... adminul trebuie sa mai lucreze la fiabilitatea forum-ului. asta e treaba lui printre altele. ....
                      Ar fi de mare folos sa vii cu ceva sfaturi, idei, solutii concrete. Ar ajuta la ceva. Astept cu nerabdare sugestii despre fiabilizarea forumului. Pana acum doar ai zis ca vrei altfel dar nu si cum altfel si nici cum s-ar putea realiza acel altfel.

                      Comment


                      • Ma bag la un offtopic, sper sa nu ma frig, dar cred ca ma reapuc de citit forumul. E linisteee, a disparut atacul clonelor ). Chiar ca unii au avut o mare obsesie...
                        sigpic

                        Comment


                        • Nu mai merge accesarea forum-ului de pe PC .mai pățește cineva așa?
                          Attached Files

                          „Opiniile sunt libere, dar nu și obligatorii.”

                          Comment


                          • Originally posted by CostiC View Post
                            Nu mai merge accesarea forum-ului de pe PC .mai pățește cineva așa?
                            De la cine ai net? S-au facut ceva schimbari azi(lucrand la "fiabilitatea" forumului) din cauza ca yahoo refuza mail-urile de la IP, in principiu dureaza un pic procesarea lor in functie de provider, insa din moment ce ai putut posta, inseamna ca functioneaza pe alt provider de net... Pe RDS par sa fie problemele.
                            Last edited by Cristi_Xp; 12 March 2019, 21:23.
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • Da, RDS este providerul de net.

                              „Opiniile sunt libere, dar nu și obligatorii.”

                              Comment


                              • Originally posted by Cristi_Xp View Post

                                De la cine ai net? S-au facut ceva schimbari azi(lucrand la "fiabilitatea" forumului) din cauza ca yahoo refuza mail-urile de la IP, in principiu dureaza un pic procesarea lor in functie de provider, insa din moment ce ai putut posta, inseamna ca functioneaza pe alt provider de net... Pe RDS par sa fie problemele.
                                Poate ai vreo clasa de IP pe lista neagra.
                                Ieri am primit o notificare de pm de acu câteva prin Yahoo.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google