Android vs. iOS vs. Windows Phone

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce e amuzant? S4 are camera de 13 și z1 de 20

    Comment


    • Nu știu de camera leon, am umblat indoor fără sa fac poze. E posibil sa facă pozele mult mai bine z1,dar de ex s5 bate z3 la camera cu mai multi megapixeli și nu o spun eu o spun cei de la gsmarena.
      Dar dacă te interesează camera în special mai bine mergi pe z1 și el are support pe xda.

      Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
      sigpic

      Comment


      • Z1 e și subacvatic. S5 e prea scump

        Comment


        • Da corect are anumite avantaje, s4 ul pe care l-am avut în probe a fost rootat și custom rom din prima zi, deoarece pe tw și s5 e praf... Doar note 3 mai mișcă...
          LG g2 nu îți face cu ochiul?

          Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
          sigpic

          Comment


          • Doar 13 mp camera. Ii place z1 la performante, dar s 4 și 5 la aspect. S4 pare mai slăbuț ca z1, iar s5 e scump

            Comment


            • Eu as lua Z1. Te poti uita si la S4 Black Edition.

              Comment


              • Originally posted by L3on_rgby View Post
                Ce e amuzant? S4 are camera de 13 și z1 de 20
                A fost amuzanta fraza: "Eram la serviciu sambata si 8 ore am butonat un telefon"
                Daca jobul consta in butonul telefonul, felicitari.
                Daca nu, "Votat Ponta!"

                Comment


                • Ce are în plus fata de s4 înafara faptului ca e negru? Mâine ajunge la emag în cluj z1 alb ce l-am comandat. Ea prefera alb. Cred că îl iau ala

                  Comment


                  • Si daca ai 20 de Megapixeli ce te intereseaza? Faci afise?

                    Comment


                    • Originally posted by Cezar View Post
                      A fost amuzanta fraza: "Eram la serviciu sambata si 8 ore am butonat un telefon"
                      Daca jobul consta in butonul telefonul, felicitari.
                      Daca nu, "Votat Ponta!"
                      Jobul consta in administrator sistem. Sambata din fericire pentru mine nu au fost probleme si am cam zacut cei drept.
                      O sa il votez pe Diaconescu si Udrea impreuna.
                      sigpic

                      Comment


                      • geam spart n5

                        Salutare!
                        stiti vre-un service mai serios prin bucuresti care schimba Gorilla glass fara sa imi schimbe si displayul la nexus5?
                        puteti sa-mi lasati un pm fara a face reclama aici.
                        multumesc.
                        http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                        Comment


                        • Daca esti dispus sa platesti pentru calitate incearca la ESD Rom pe Iuliu Maniu, service Samsung autorizat.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Cezar View Post
                            Si daca ai 20 de Megapixeli ce te intereseaza? Faci afise?
                            La 20 MP e bun pt bannere

                            Eu pana la urma am mers pe AScend P7 momentan, ca se vinde mai bine.
                            Dupa ce il primesc, se vinde si urmeaza Nexus 5 sau Gflex, care va ramane cel putin 2 ani

                            Comment


                            • Daca iei Nexus 5 un pont daca accepti din partea mea.
                              Ia-l pe ala de 32 de GB, chiar daca momentan o sa spui ca iti sunt suficienti cei 16 GB, pe viitor daca te joci si te pasioneaza jocurile pe mobil in general, hartile aplicatiilor de GPS, videoclipuri/seriale/filme pe telefon, poze la discretie o sa te limitezi la cei 16 GB, plus de asta un joc decent pe android are peste 300 MB.
                              Pentru 2 milioane in plus eu zic ca se merita, mai ales ca nu ai slot MicroSD.

                              Parere personala.
                              sigpic

                              Comment


                              • aia 20 de MP sunt fix o lae! nu sta totul in cate mii de megapixeli are!
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google