Care soferi va enerveaza cel mai tare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    va tot ziceam eu de colegi de ai mei de fapt nu mi sunt colegi ci sunt soferi angajati.astia zici ca sunt toti piloti.si eu o calc dar astia de la firme isi bat joc de saracele masini.
    asta a franat sa izbit de bordura si a frecato pana sa oprit
    e plin orasul de loganuri impachetate de astia de la firme.
    totusi e bine ca veti gasi piese de ocazie
    Attached Files

    Comment


    • #62
      pe mine ma enerveaza toti, am zis ca`mi pun in fata o din aia de la freza .. un fier mare ceva .. sa mi inlatur .. cand trec ... glumeam .. in general ma enerveaza taxi`urile .. conduc ca nebunii prin oras .. numai tin cont de nimeni si de nimic . Nu mai zic de tiruri .
      Last edited by crististreulea; 3 October 2007, 10:12.
      Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

      Comment


      • #63
        nu conteaza ce masina are,ce sex este si ce maserie are.pe mine ma enerveaza teribilismul,nesimtirea si lipsa de respect fata de ceilalti din trafic.mai sunt si cei carora le-a luat ''mami'' si ''tati'' ''titiu'' si cred ca soseaua le apartine si te-njura de fata cu sotie si copil de parca ai fi vreun putzoi,asa ca el.sunt satul de papitoi de astia
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #64
          Pai asta-i concluzia la tot ce s-a scris. Dupa ce a spus D-Fens chiar nu mai este nimic de spus. .Cu o exceptie eu stiu un sofer care ma enerveaza uneori, nimeni altul decat subsemnatul pe care-l mai apuca teribilismul si ma injur singur dupa pentru ce am facut. Recunosc uneori si eu sunt un sofer idiot, nu am scuze si sper sa fac cat mai putine greseli.
          Last edited by Cristi_LCD; 3 October 2007, 10:02.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • #65
            Rocri,am tot respectul pt tine
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #66
              trecind peste acei taximetristi, acei care trec pe rosu, nu opresc la pietoni, claxoneaza pentru orice, pleaca de la semafor de parca merge la cimitir, cel mai mult ma enerveaza dobitocul care se uita la tine, vede ca vii in viteza si se baga. ok, frinez si nu ma enervez absolut deloc, dar cind nici macar nu accelereaza, pai sa-l .......... de om. te-ai bagat, dute dobitocule!
              amu citeva zile, ma grabeam la lucru si meream cu 120km/h pe banda 2. din peco iasa un mo fo idiot si cretin care se baga direct pe banda 2 facindu-m asa reduc pina la 30km/h si nici nu accelera. a mai inaintat 40m culminind cu oprire pe loc si semnalizare stinga cu intoarcere pe interzis! de precizat ca pe sensul meu de mers era gol!
              n-am sa-i inteleg niciodata, daca te bagi, dute cu dumnezeu, nu ma deranjeaza sa reduc viteza din cauza ca te-ai bagat, dar duteeeeee...
              cred ca m-am facut inteles
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • #67
                Multumesc pentru apreciere dar nu de asta am scris. Chiar sunt nemultumit de prostiile pe care le fac si-mi dau seama ca uneori enervez pe ceilalti soferi.
                Si multumesc unui sofer de camionas(sau duba mai mare) pe care nu-l cunosc si care a blocat circulatia ieri (pentru 10 secunde)pe o artera cu trafic sa pot iesi si eu de pe o strada laterala. Omul ma vazut ca asteptam si m-a ajutat. Tot respectul pentru acest SOFER.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • #68
                  ma oricum fiecare la randul lui greseste in trafic .. dar unii genu taximetristilor ... si a soferilor de pe tir .. nu stiu da ei intrec masura .. eu unu las de la mine .. tac si ii las sa se duca inainte decat sa patesc ceva ...
                  Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                  Comment


                  • #69
                    mai sunt si oameni de treaba,cam putini ce-i drept pe langa atata nepasare
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • #70
                      cele mai periculoase animale ce traiesc pe soselele patriei sunt: TIR-istii, biciclistii si gagii cu motoscutere

                      Comment


                      • #71
                        Ieri mi s-a bagat un pieton in fata. Nu avea niciun stres, mergea linistit si nici nu era trecere. Si peste 200 m altu', un geamgiu, care la fel...se oprea sa vorbeasca cu unu, pe strada. Da' ce, Loganu' e atat de silentios? Si claxonu' meu il aud doar eu? Greu de crezut !
                        :inlove:

                        Comment


                        • #72
                          sa sti ca loganul e silentios si claxonul e varza, eu incercam si un scirtiit de roti
                          eu am patit o chestie asemanatoare dar era pe zebra, 2 politisti la fel de flexati treceau in doru p... pe zebra. nu m-am pus sa dau claxoane si blituri, nu mergea nici scirtiituri de roti, dar sa fi vazut fata lu' prostu cind mo vazut ca mai am 20cm pina la el, cred ca a dat si ceva stropi . al doilea era in continuare flexat si nici macar n-a observat ca am oprit la limita.
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • #73
                            Mergem cu vreo 70 km/h si iasa una dintre masini (creca la vreo 5m de trecere) si mi-am zis sa o speriu si am tot piscat frana (ABS din picior)), da nu a avut nici o reactie (o fi ascultand ceva la casti), culmea ca totata lumea se uita la mine (era intre blocuri si sa facut un ecou de toata frumusetea)
                            Last edited by crististreulea; 3 October 2007, 22:12.
                            ...de doi lei :p

                            Comment


                            • #74
                              Pe mine ma enerveaza cei care n-au pic de respect pt colegii de trafic.
                              Aici se includ toti care sunt nesimtiti, nu mai generalizam. Fac numai o referire, spre ex. cei care, la drum, cand te apropii de ei, incep sa o calce...
                              In trafic, ca mai gresesti, ca uneori esti mai grabit, ok...le inteleg pe toate, dar la unii colegi de trafic nesimtirea n-are limite.

                              Comment


                              • #75
                                La drum lung ma enerveaza aia care merg pe banda 2 si au masini mai bune ca Loganul, cand ajungi in spatele lor, stai acolo, vad ca e Logan si accelereaza in loc sa se dea pe banda 1, dupa care peste 1-2 km iar merg incet si fenomenul se repeta.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google