Care soferi va enerveaza cel mai tare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    a pe mine ma mai enerveaza aia care merg pe banda de langa bordura tare .. si vor cu orice scop sa te dai pe cealalta banda ca sa te depaseasca ... sau iara ce ma supara cand dau sa depasesc pe unu ... care merge incet ... in depasire .. incepe si el sa`i dea in gusa .. si de cum ala are masina puternica .. mai depaseste`l cu loganu ... si injur de ii ia mama drq ) .
    Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

    Comment


    • #77
      Da' sa stii ca am observat si respect in trafic (bineinteles ca nu in Buc), ci cand am fost la mare, pe tronsonul de "neautostrada" Cernavoda - C-ta nu se claxona deloc...se depasea pe linie continua in curba da' nu se claxona) Asta e bine, si daca vrei sa te incadrezi pe un bvd. aglomerat ti se da voie repede. Dar, in rest, "traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul"
      :inlove:

      Comment


      • #78
        eu ma feresc in general de femeile de la vola in special blondele,dar sunt adevarate pericole pe sosea,daca as fi presedinte as ridica dreptul ca femeile sa dea de permis )
        sigpic

        Comment


        • #79
          Asta e cam misogin, nu crezi?
          :inlove:

          Comment


          • #80
            Originally posted by boris
            eu ma feresc in general de femeile de la vola in special blondele,dar sunt adevarate pericole pe sosea,daca as fi presedinte as ridica dreptul ca femeile sa dea de permis )
            da in oras incurca mult dar ce sa facem si cu ele.vor si ele sa se dea chiar daca nu sunt in stare.
            cand stau in banca lor e bine dar mai sunt care vor sa arate ce pot si pauza nimic de capul lor...

            Comment


            • #81
              una din cele prastie la volan e si nevastamea .. asta e , ce sa fac
              conduce foarte prudent, pina nu-i faci semn ca poate sa se bage, nici ca o sa vezi masina miscinduse.
              nu mai pun ca merem prin oras si habar n-are unde e si ce zona ).
              sau ceva de genul: ca sa ajunga din punctul 1 la punctul 2, ocoleste si trece prin toate celelalte puncte, 3, 4, 5, 6, ... si in final ajunge la 2. orientarea in spatiu e varza.
              cu toate astea, a avut un singur accident in 9 ani de cind are carnet si atunci idiotu a vrut sa-i repare masina si ea era victima perfecta. imi venea sa-l string de git pe dobitoc, gol pe strada, nici un strop de frina si a virat putin dreapta ca sa poata intra bine in masina care stationa! si in usa soferului! daca vira stinga exact cum a virat dreapta, evita accidentul. 3 luni nu s-a putut urca la volan. si de atunci e distrusa tare si frica de moare la volan.
              na, genul acesta de soferi trebuiesc puscati. putea sa aleaga aripa fata,usa spate... usa sofer 'tul in inima
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • #82
                Aia ar trebui sa se apuce desau de dat din nou permisu'
                :inlove:

                Comment


                • #83
                  mai dai si de bezmetici cum a venit azi unul si desi eram in coloana si aveam masina la 1m in fata sa gandit ca eu incurc fiind galben.mia fortat aripa si sa bagat.iam dat un claxon scurt dupa care a inceput show-ul.
                  a inceput sa puna frane bruste in fata mea.dupa care la un verde ma tinut pana am mai prins rosu o data.se vedeau doar doua cefe mari si groase vezi doamne in A4.(TM 79 TOR)
                  si apropo de asta cred ca voi renunta si eu la nr preferentiale(vad ca toti interlopii si cypi rypi au si ei) )
                  ma gandeam ca ei cauta scandal si sunt baetei din aia ca si cei cu nr de franta si ca nu are rost sa cobor desi imi venea sa mor de nervi.
                  mai avem mult de invatat in romania.probabil cand nu voi mai auzi manele din masini va fi un semn bun.

                  Comment


                  • #84
                    Cat am ras azi de unul cu Espero care nu m-a lasat sa intru in coloana si s-a lovit de bordura, numai sa nu intru eu.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by suru
                      mai avem mult de invatat in romania.probabil cand nu voi mai auzi manele din masini va fi un semn bun.
                      mdea...interesant. Azi cand intram pe poarta in liceu venea si "unu popular" cu, culmea, A4-ul lui, a dat cu oglinda intr-o fata care intra atuncea...nici macar n-a ocolit-o (ca era loc), sau s-o claxoneze... aaa, si am uitat sa specific ca asculta manele...
                      :inlove:

                      Comment


                      • #86
                        nu va mai legati de manelisti! sint si ei oameni... nu toti care asculta manele conduc asa. aceasta poza e motto-ul meu. sper ca m-am facut inteles :d
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • #87
                          Azi doi soferi idioti. 1 sunt eu ca ma grabeam sa ajung la munca si ma duceam pe banda 1(pe un bulevard cu 2 benzi +1 banda de parcare) cu 70 (mai si crosetam din cand in cand). 2 un bou ce a oprit in fata mea pe banda 1 desi avea loc si pe banda de parcare de m-am oprit de tot si tot ce am depasit m-au depasit din nou.
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • #88
                            Soferii care intra pe contrasens pe aleea Selgros din Baneasa si mai ales politistii care stau in intersectia respectiva si se prefac ca nu-i vad. Acolo este dubla inclacare a legii, taie linia continua si intra pe contrasens si intra toti pe rosu. Ieri, numai Q7, Santa Fe, X5, Touareg au trecut pe langa mine pe contrasens. Am crezut ca s-a mutat SIAB-ul acolo... Au trecut si cateva Loganuri, Espero si altele, dar foarte putine.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • #89
                              azi eram la semfor pe tomis ma duceam catre un centru comercial suna mobilu raspund bag a1a in asteptare de verde... verde plec bag a2a bag a3a intre timp unu din spate daduse 2-3 claxoane sa ma dau la o parte dar eu in 50m trebuia sa fac stanga termen convorbirea el tot ma stresa flashuri claxoane.... ii arat semnul obscen el nimic(tot timpul am semnalizat stanga) ajung in centrul comerciala el dupa mine(om pe la 40-50de ani si cu sotia) ca bai nesimtitule bai kktule cu ochi cum iti permiti sa mi arati ma mie ``semnu``
                              la care nevastasa pac mil arata zic da cine te crezi domne sa claxonezi si sa dai flashuri in halu asta... pai daca mergeai cu 40cel mult zic domne aveam peste 50 sigur si unde scrie cas obligat sa ma dau la o parte ca sa treci u cu jeepu... el: da ma da cum iti permiti sa vorbesti al telefon ma... zic hai nene lasama si pleaca cu nevastasa si mi mai arata o data semnul

                              da recunosc nui bine sa vorbesc la telefon in trafic dar pe el nul deranja cu nimic ca vorbesc la telefon plus ca am plecat cum sa pus verde si coversatia am incheiato cat mai repede si in plus(ma duceam la centrul TOM) e foarte agloomerata zona deci daca eu ii faceam lui loc sa am depaseasca eu imi pierdeam banda si nu mai puteam sa fac stanga la urmatoru semafor la intrare in carefour... ce sa mai oameni nebuni domne... ma socat faza cat tupeu...

                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                sa vezi ce belea e sa mergi cu taxiul toti stau calare sa te faca.am 13 ani de permis si conduc sportiv.fara motive iei claxoane.azi am mers toata ziua cu masina unui prieten.e modificata si are 2tobe mari sport pe spate.am mers mult mai incet si nimic,nici un claxon.vedeau doar masina si vezi doamne imaginea de masina suparata ia calmat cred.nici nu se bagau sa ma faca. )
                                e adevarat ca unii colegi merg prost dar daca un galben greseste gata sunt toti la fel.eu daca zece pe zi gresesc ce sa fac.las de la mine.
                                cam toti avem idei preconcepute ba ca femeile,taxiurile,tirurile,biciclistii,motociclist ii merg prost.
                                am dus unul intro zi probabil amator de masini vechi zicea ca loganistii au tipar parca,sunt toti la fel
                                ce sa mai zic romanul a invatat de la astia cu palarii mari bronzati sa injure pentru orice rahat si sa faca circ.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google