Discutii Amicale Despre Politica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bolovan View Post
    @Fanez ...sigur ca da...vad ca te cam oftici...
    Nu vezi bine.

    Comment


    • Bravo Grindeanu, îmi place de el la conferință.

      Comment


      • Bravo Grindeanu, îmi place de el...
        Pezedistule!!!
        Pana mai ieri era ala care-i cerea voie lu' Dragnea sa zica "buna ziua" ziaristilor.
        Last edited by Fanez; 15 June 2017, 22:29.

        Comment


        • Fanez si de asta nu ne place de el...acum ne place dar tie nu-ti mai place...ca nu-l respecta pe boier dragnea

          Comment


          • Nu mi-a placut de cand l-am vazut si de cand l-am auzit vorbind prima data. Prima intrebare care mi-a venit in minte a fost: "de ce l-o fi propus prim-ministru tocmai p-asta?"
            L.E. Si nici acum nu-mi place.

            Comment


            • Pai stim ca acum nu-i mai place boierului dragnea

              Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

              Comment


              • Atuncea bine!

                Comment


                • Livake vorbeste de servicii si oamenii lor.
                  Parca mai ieri juca si el tenis cu aia de la servicii.

                  Cred ca Liviu cu aia apropiati numara tot weekendul pe degete daca au destule voturi pentru motiunea de cenzura.
                  Ce-as rade sa nu treaca.

                  Comment


                  • mr.K daca nu trece motiunea de cenzura...dragnea si prietena lui Tariceanu...sunt out. Autoritataea boiereasca actuala din psd...pierde ori ce autoritate.
                    Din nefericire o sa treaca (eu imi doresc sa nu treaca...prin simplul fapt ca-i da peste bot boierului)

                    Comment


                    • Pai sunt niste grupuri din actuala majoritate care au interese diferite: grupul Ponta, grupul Grindeanu, grupul Daniel Nicolae.
                      Daca PNL, PMP si UDMR se abtin de la vot, atunci balanta o vor inclina cele 20-30 de voturi din grupurile de mai sus.
                      Cica Livake s-ar ruga de PMP sa sustina motiunea.
                      Asa ceva...!

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        Livake vorbeste de servicii si oamenii lor.
                        Parca mai ieri juca si el tenis cu aia de la servicii...
                        Inseamna ca stie el ceva.


                        Originally posted by mr.K View Post
                        ... interese diferite: grupul Ponta, grupul Grindeanu...
                        Sa se certe verii intre ei?
                        Primul lider de filială care l-a trădat pe Ponta a fost Grindeanu...
                        E bun Grindeanu. De mare incredere.
                        Last edited by Fanez; 16 June 2017, 08:35.

                        Comment


                        • Fanez astia pentru un pumn de maruntis se cearta si cu mama. Sunt totusi niste scursuri a societatii noastre...n-ai ce pretentii sa ai de la ei

                          Comment


                          • pentru un pumn de maruntis se cearta si cu mama.
                            Pai daca e asa si l-a tradat si pe var-su' si pe Dragnea, asa ii tradeaza pe toti. Ce hal de om este? Eu zic sa-l votam presedintele tarii daca candideaza.

                            Comment


                            • Cia e doliu in Teleorman.Situatia e atat de critica, incat pana si teleormanenii s-au ridicat acum din pat.

                              Ministrul Comunicatiilor nu demisioneaza: Cand vrei intr-adevar sa schimbi ceva, trebuie sa rezisti
                              #rezist

                              Totusi, unde sunt demisiile ministrilor? Grindeanu a spus ca nu le-a primit.
                              Last edited by mr.K; 16 June 2017, 08:52.

                              Comment


                              • Sa puna odata guvernul, sa dea ordonanta pe justitie. Dragnea a repetat de prea multe ori ca nu are treaba cu ordonanta, cand cineva repeta, se justifica de prea multe ori ca nu el fura, ala este hotul....parca suntem la gradinita. Acum inainte de vacanta, tineretul este ocupat de altele. Unii la sapa, altii fac sex pe plaja, lumea este ocupata cu probleme importante, nu mai iese nimeni in strada. Trump este ocupat....altii sunt prin Caraibe....momentul oportun. Eu m-am saturat de toate astea.
                                Last edited by Oti; 16 June 2017, 08:55.
                                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google