Vrum, Vrum....Formula 1!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cerere de instalare RCS-RDS si renuntare la UPC, oricum e mai ieftin la RCS.
    Ca utilizator de ambele, pot trage o concluzie, acasa RCS la munca UPC. NU spun cate belele am cu netul de la UPC cand ma nevoie de el, la munca.
    Oricum, DigiSport, merge si in HD, transmite meciuri din Spania, Italia, Germania. Si Romania.
    Au si ei bubele lor, dar e multumitor. De Dolce sa n-aud, o viata m-am chinuit sa scap de Romtelecom si cand am reusit am dat de baut.

    Comment


    • Originally posted by usr1 View Post
      PENTRU TOTI FANII F1 de aici de pe forum:

      AM SCAPAT DE MIKI SI VIKI!!!!!!!!! Si cine ne-a scapat? Cea mai mare televiziune pe cablu din Romania care in premiera a cumparat in varinata full drepturile de retransmisie a F1 in Romania.....in curind F1 nu va mai fi la TVR....... deci MIKI o sa-i comentezi cursele lui VIKI si nepotilor.
      este cel mai mare operator de cablu ( si de satelit ) nu cea mai mare televiziune ;) .
      Originally posted by catalin27182 View Post
      Posibila disparitie a lui miki si a frustratului din studio e o veste minunata dar... nu uitati ca pe TVR nu sunt reclame in timpul curselor! daca s-ar pastra traditia ar fi excelent daca nu vom servi ca la RTL minute bune de reclama la sampoane si alte prostii cand vrea p..a lor nu conteaza cat de interesanta e cursa.

      Si de fiecare data cand vom sta cate 5 minute privind reclame ne vom gandi ca pretul platit pentru a scapa de incompetentul de miki a fost cam mare
      nici pe digisport nu exista reclame, decat la produse proprii
      Originally posted by cris_iasi View Post
      Cerere de instalare RCS-RDS si renuntare la UPC, oricum e mai ieftin la RCS.
      e usor pentru tine sa zici asta daca ai blocul cablat. daca va aflati intr-un bloc fara rcs-rds dar exista retea in cartierul vostru, nu ezitati sa cereti un acord de cablare de la cea mai apropiata casierie. acordul trebuie semnat si parafat de presedintele asociatiei de proprietari/locatari si in cel mai scurt timp se realizeaza reteaua.
      Last edited by maistoru; 7 July 2010, 11:27.
      vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

      Comment


      • Iti iei antena DiGi satelit. Totuna e la bani.

        Comment


        • dar daca vrei mai multe televizoare platesti mai multe abonamente/chirii pe receivere. si nici macar primul receiver nu se mai da in custodie.
          plus ca daca stai la bloc e posibil sa nu ai vedere pe sud--sud-vest si nici posibilitatea de a monta antena pe terasa.
          vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

          Comment


          • Pt 2 TV exista receiver cu telecomanda dubla. Cu vederea la bloc......asta e, n-am zis ca e solutia perfecta.
            Vezi si tu la un prieten F1 si gata, daca e prea multa bataie de cap.

            Comment


            • dasta asa cu 2 cartele?
              ghinionul meu ca am 4 tv si platesc 2 abonamente.
              norocul meu ca am pus mana pe 2 duble in custodie. in ultima perioada s-au gasit numai in cumparare si numai reconditionate. acum nu se mai gasesc deloc.
              Attached Files
              vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

              Comment


              • Bine ca nu ai vreo pensiune ceva cu 20 de camere. Intr-adevar, am vrut si eu unul dublu pt socri la tara si nu am gasit nici sa cumpar.

                Comment


                • Incepe in sfarsit, Formula 1.
                  Sper s-avem un seson reusit.

                  Din pacate, cum Raikkonen nu revine, ramane favorit Alonso pentru mine.

                  Comment


                  • Am scapat de Miki care ori se intreba cata benzina au la start (chit ca nu se mai alimenta in timpul cursei), ori se lauda cu care piloti lua el masa, cu care era prieten la catarama sau alte tampenii.
                    Nici cei de la Digi nu-s perfecti, dar sunt perfectibili. Si macar se straduiesc.
                    Ce-mi place e ca transmisiunea dureaza mai mult, se prezinta multe aspecte.
                    Bravo, am evoluat.

                    Comment


                    • important e ca motoarele renault castiga, pacat de ferrari...
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • Originally posted by mr.K View Post
                        Am scapat de Miki care ori se intreba cata benzina au la start (chit ca nu se mai alimenta in timpul cursei), ori se lauda cu care piloti lua el masa, cu care era prieten la catarama sau alte tampenii.
                        Nici cei de la Digi nu-s perfecti, dar sunt perfectibili. Si macar se straduiesc.
                        Ce-mi place e ca transmisiunea dureaza mai mult, se prezinta multe aspecte.
                        Bravo, am evoluat.
                        Fericitule, prinzi Digi Sport...
                        Eu incep sa invat ungureste, am vazut cursa pe RTL Klub...

                        Comment


                        • Io nu vorbeste ungureste.
                          Imi place acum ca in regulament sunt introduse cate lucruri care sa permita depasirea, cum ar fi Drag Reduction System (DRS). KERS-ul mi se pare un fel de gluma, ca si Toyota Hybrid. Unii il au, unii nu-l folosesc pe masina in sistemul clasic.
                          Unde-s vremurile cu putina electronica pe masini, cand Nigel Mansell castiga titlul?

                          Comment


                          • pe vremea aia mansell avea in masina lui mai multa electronica decat aveau aialalti toti la un loc...asa de putina era
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • Anul asta pariez pe Lewis Hamilton,are si asta ceva experienta.......
                              Super tare ca am scapat de Miki kiki ala....

                              Comment


                              • Asa o fi, dar n-avea KERS. Deci degeaba.
                                Ei, acu au toti si parca-s roboti.Nu-mi place nivelul la care s-a ajuns cu electronica. E mult mai interesant in Indy de exemplu. E cat de cat egalitate de sanse.
                                Mie imi pare rau ca nu mai e Raikkonen. Mizez pe Alonso, chit ca nu suport echipa Ferrari. Imi plac doar masinile lor de strada.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google