Logan Club Valea Prahovei

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DadySinaia
    replied
    Ma bucur ca incet incet prindem forma ) Sambata e prezenta si sxy cu siguranta ca doar sunt in concediu, imi pare asa de rau ca n-am putut veni....

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    Razvan, te mai asteptam la intalnirile noastre saptamanale

    Leave a comment:


  • Guest
    Guest replied
    multumesc si eu pentru primire , sunteti niste oameni de nota 10 , sper sa ne revedem cat mai curand..
    PS revin si eu cu poze

    Leave a comment:


  • YzyBoy
    replied
    eu daca nu sunt la munca vin cu cea mai mare placere

    Leave a comment:


  • DragoshFRF
    replied
    Chiar a fost o intalnire reusita.multumim celor care au participat.acum sa vedem cati vin la sinaia sambata.eu unul sunt prezent...

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    PRIMA CARAVANA L.C.V.P. s-a incheiat cu succes. Multumim prietenilor din Campina, Breaza, Ploiesti, Calarasi, si nu in ultimul rand, Sinaia. Deasemenea, multumim cetatenilor din Campina pentru ca ne-au suportat tobele si muzicile din boxe, in ceea ce s-a vrut TURUL ORASULUI.
    Asta este doar inceputul a ceea ce ne-am propus; CARAVANA prin toate orasele de pe Valea Prahovei.
    Anunt deja urmatoarea locatie : BREAZA. Data, ora si locatia o voi anunta in timp util..
    Am impartit si fluturasii,pentru distribuire in Campina, Breaza si Sinaia( pentru ca am avut reprezentanti din aceste orase).
    Sa ne vedem cu bine SAMBATA, 29IUNIE, ORA 16.00, parcarea penny market SINAIA
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Richardo
    replied
    Hai Sorinele cu pozele .

    Leave a comment:


  • YzyBoy
    replied
    Inca o intalnire consumata,reusita,si asta la Campina parerea mea este ca a fost ok,data viitoare promit organizare mai buna din partea mea,si data viitoare cand o sa mai fie la campina intalnire o sa aveti o mica surpriza din partea mea )

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    Te asteptam cu mare drag.

    Leave a comment:


  • Guest
    Guest replied
    salut colegi , maine voi incerca si eu sa fiu prezent la intalnire ca tot sunt in zona la cativa km de voi .

    Leave a comment:


  • DragoshFRF
    replied
    o sa mai vina si un prieten de al meu din campina.eu o sa fiu de sambata in campina asa k nu putem pleca in brigada d la sinaia...

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    INTALNIRE LOGAN CLUB VALEA PRAHOVEI, DUMINICA. ORA 12.00, PARCARE PENNY MARKET CAMPINA .
    Va asteptam in numar cat mai mare la PRIMA CARAVANA L.C.V.P.

    1.sorin_pss
    2.RAZVAN-005
    3.Dragosh GGD
    4.Andr33y Yzy
    5.cynegeticos
    6.SXY prezenta 99%
    7.Gabi VZE
    8.
    9.
    .
    .
    .
    __________________

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    INTALNIRE LOGAN CLUB VALEA PRAHOVEI, DUMINICA. ORA 12.00, PARCARE PENNY MARKET CAMPINA .
    Va asteptam in numar cat mai mare la PRIMA CARAVANA L.C.V.P.

    1.sorin_pss
    2.RAZVAN-005
    3.Dragosh GGD
    4.Andr33y Yzy
    5.cynegeticos
    6.SXY prezenta 99%
    7.Gabi VZE
    8.
    9.
    .
    .
    .

    Leave a comment:


  • gabiart
    replied
    Salut baieti!Si eu o sa fiu prezent la Campina duminica, gabi VZE.....de asemenea am fost astazi la primarie dupa o aprobare pentru locul ales pentru intalnirile din Breaza...o sa discutam mai multe duminica!salut si ne vedem la Penny

    Leave a comment:


  • YzyBoy
    replied
    pot face eu rost de nr lui,are acum CAB la numar,o sa vb cu el maine si o sa ii spun daca vrea sa vina

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google