Logan Club Valea Prahovei

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tzk
    replied
    din partea mea nu e niciun fel de problema...dar daca vreti sa mergem la suc...mergem la Casa cu Cerbi...unde preturile sunt mai acceptabile)

    Leave a comment:


  • DragoshFRF
    replied
    Ciprian iri,un prieten cu un bmw.sper k nu va suparati k am invitat si alte marci...dar sunt baieti d gask si cu care ne putem ajuta

    o sa fim cel putin 10:ggd pss jwe mhi syl wsx yry invitatul poate si ves poate si micutzu
    Last edited by DragoshFRF; 6 June 2013, 20:54. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • tzk
    replied
    Aici va rog sa va inscrieti pentru intalnirea de sambata de la ora 16:00.inscrierile se fac pana maine la ora 20:00.Locatia o va scrie Dragos FRF maine.

    1. GGD prezent
    2. JWE prezent
    3. MHI prezent
    4.........

    Leave a comment:


  • Vess
    replied
    Eu sambata sunt un pic prins cu organizarea si sarbatorirea unui eveniment in familie/viitori socrii, insa am sa fac tot posibilul sa ajung....

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    cum sa fii singur?
    O sa fii uimit de ce gasca vei gasi la noi. Intalnirile se tin momentan in parcare la Penny

    1.Dragos GGD
    2.Razvan JWE
    3.Daniel VES
    4.Kostache Costelush
    5.
    6.

    Leave a comment:


  • kostache
    replied
    Si sa inteleg ca sambata am sa fiu singur la intilnire?

    Leave a comment:


  • DadySinaia
    replied
    Momentan n-as vrea sa se supere careva pe noi.. Eu as mai astepta cu intalnire la general. Poate sapt viitoarr daca aproba daca nu gasim noi, oricum as vrea sa stam cuminti ca doar ce am inceput si nu e cazul ca lumea sa ne perceapa ca pe niste golani. Daca nu se strang destui pentru duminica eu oricum lucrez sambata deci nu pot veni la intalnire!

    Leave a comment:


  • DragoshFRF
    replied
    eu nu am cum sa va tin companie.sa nu uitam de micutzu de la comunitari cu loganul cu LUW...nu aveam cum sa nu starnim si curiozitatea altora...

    nu am cum sa va tin companie la tg mures dar pt o noua reuniune in weekend imi fac timp

    si eu zic ca sambata putem face o arogantza in fatza magazinului general.nu are cine sa ne mai impiedice
    Last edited by DragoshFRF; 4 June 2013, 20:27. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • DadySinaia
    replied
    Dragi prieteni am de gand ca duminica sa-i fac o vizita Pss-ului la Tg Mures asa de galerie) asta daca strang destule persoane doritoare ca singur nu ma duc..asadar cine este interesat sa mearga deschidem o lista si vedem cati ne strangem..

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    dragilor, sambata avem un alt invitat special ; de data asta, din partea L.C.Calarasi.
    Se pare ca am starnit curiozitatea si am captat atentia tuturora.
    VA MULTUMESC

    Leave a comment:


  • tzk
    replied
    eu miercuri nu prea pot...ca am pregatire...daca va intalniti dupa ce termin eu pregatirea o sa vin si eu dar nu stau foarte mult...legat de flyere...eu zic ca putem sa le facem...numai ca o sa mentionam...in caz ca are loc targul de mestesuguri ne gasiti in parcare la penny)
    Last edited by tzk; 3 June 2013, 23:46.

    Leave a comment:


  • DadySinaia
    replied
    Trebuie puse la punct multe detalii si sper ca de la urmatoarea intalnire sa incepem sa facem ceva reguli. Eu zic ca o sa ne inteleg bine si o sa iasa o gasca buna!! Apropo cand si unde urmatoarea?!? Miercuri ceva rapid ?!? )))

    Leave a comment:


  • YzyBoy
    replied
    dap planuri sunt multe,dar acum trebuie sa fie ceva stabil

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    ma gandesc sa facem niste flyere, pentru a le putea imparti fiecare in zona lui. Insa, pana nu stabilim exact locul de intanire, nu putem face nimic; doar din vorva-n vorba

    Leave a comment:


  • YzyBoy
    replied
    mai e un baiat in campina si o sa incerc sa vorbesc si eu cu el sa vad poate il agatzam)

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google