Discutii Generale Intre Membrii LCArad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Discutii Generale Intre Membrii LCArad

    Deschid un nou "thread" pentru ca vad din ce in ce mai des poluari accentuate ale topicului dedicat INTALNIRILOR membrilor LoganClub Arad (astazi evit sa dau nume, dar daca se mai repeta o voi face!!).
    Asa ca de azi inainte va rog sa va scrieti gandurile (oricare ar fi ele) in aceasta locatie.

    Bafta! Si eventual ganditi-va inainte de a scrie ceva. NU ACORDAM PREMII IN BANI SAU OBIECTE CELOR MAI TARI IN "POSTARI"!
    sigpic

    207 noir obsidien

  • #2
    Sorinj trimitemi id de yahoo al tau sati trimit poza cu {parcarea}
    :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

    Comment


    • #3
      Gata ... opriti-va inainte de a se inflama iara toata chestiunea.

      1. majoritatea oraselor si-au deschis thread-uri pentru alte discutii libere. uitati-va si la tm, deci mi se pare normal sa facem separat discutiile pentru a putea fi mai usor de urmarit ce te intereseaza.

      2. sorin mi-a luat-o inainte cu deschiderea acelui thread, dar asta nu e o problema. totusi putea fi putin mai explicit vis a vis de explicatiile pentru care a deschis thread-ul si mai ingaduitor (cel putin la inceput) cu toti ceilalti. De asemenea il rog sa fie mai putin critic. Sunt multi cei care nu te cunosc inca suficient de bine pentru a intelege modul tau de exprimare si de a fi. Dupa ce o sa te cunoasca o sa fie ok. Dar acum ....

      3. norby: nu o mai lua persoal. afirmatiile facute nu se refera strict la tine, ci la toti membrii. intelege ca ne bucuram sa te avem printre noi la fel ca si pe restul membrilor sau loganistilor si nimeni nu face misto de tine sau ii e ciuda pe tine sau iti vrea raul (doamne fereste). aceasta afirmatie e valabila si pentru tavi. ideea e de a avea un forum usor de urmarit, iar posturile trebuie sa fie la "obiectul" dezbatut de thread-ul respectiv.

      4. "regulile" nu le fac eu, sorin, wizard, grasu, tavi, sau oricare altcineva. regulile sunt facute de altii (admin si moderatori) si trebuie respectate de catre noi toti. si mie mi s-au facut anumite observatii de catre membrii mai vechi si le iau ca atare si nu ca un "atac" personal.

      5. consideram "dezbaterea" inchisa ? Am inteles toti despre ce e vorba si ce si unde sa scriem ? Avem momentan pe forum la sectiunea Arad urmatoarele thread-uri:
      a) LoganClub Arad - aici se discuta doar pe tema intalnirilor: unde cum cand cine si desigur impresii DESPRE INTALNIRI
      b) Ce Se Mai Intampla Prin Arad - se discuta despre evenimente (accidente, adunari, deschideri de cluburi sau discoteci, targuri, intr-un cuvant "evenimente")
      c) Nici o zi fara o groapa in Arad - discutii despre drumurile si parcarile noastre
      d) Discutii generale intre membrii LCArad - discutii despre orice vreti voi in limita regulamentului si a bunului simt

      Daca considerati vreun subiect "neacoperit" puteti propune sau deschide un nou thread in conditiile regulamentului acestui forum.
      Cam asta e tot. Acum deschidem discutiile (sau le continuam) acolo unde e cazul. Sper sa nu se supere nimeni.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • #4
        @AR55HAM tiam vazut masina astazi pe la teatru , era maicata, cred, sa vezi cum se uita lumea, cred ca la masina, sau poate nu la masina
        @grassu team vazut azi la metro, pe la 4 juma cam asa
        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
        Magazin Piese de Schimb.
        www.facebook.com/ElectroteknikPag

        Comment


        • #5
          Ma da stiu ca tu umblii nu gluma ... sau tu umblii dupa masini ? Ca dupa mame, la varsta ta ...
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • #6
            Pai umblu mult, cum inca nu lucrez nici unde, si de invatzat nu prea ma omor, si cum motoru meu nu consuma chear asa mult, ma plimb
            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
            Magazin Piese de Schimb.
            www.facebook.com/ElectroteknikPag

            Comment


            • #7
              Ar77pag ..azi am cam umblat prin oras intradevar
              Lume ne vedem sapt.aialalta la intalnire maine plec in Buc. vb.Luni sau Marti.Ceau
              sigpic

              Comment


              • #8
                @AR77PAG: da, am fost la metro pe la ora aia

                Si eu tot ma intalnesc cu wizard aproape in fiecare seara si stam la o vorba

                Comment


                • #9
                  Originally posted by grassu View Post
                  @AR77PAG: da, am fost la metro pe la ora aia

                  Si eu tot ma intalnesc cu wizard aproape in fiecare seara si stam la o vorba
                  da ma asa ceva , nu mai poate omu sa mearga acasa linisitit ca dau de tine prin oras, deci in ultimele 3 zile in fiecare seara ne-am intalnit!Asa ceva...
                  oricum ii bine,mai schimbam cate o vorba,ne mai mintim )
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Peugeotu ce e la voi in club e derivat dintrun logan ?
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Deh... @boris baiatule! Peugeotul e original, sa nu crezi ca toti avem bani ca tine sa ne "tunam" Loganul cu MANELE! Sau esti cumva puritan? Si doresti o epurare a forumului??
                      sigpic

                      207 noir obsidien

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by boris View Post
                        Peugeotu ce e la voi in club e derivat dintrun logan ?
                        da da boris,e un logan mai special,asa logan special numai la noi in club este.
                        deci aviz ciudosilor.......:d
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Mdea ...deja o dam in dusmania uta - poli ...

                          Comment


                          • #14
                            Deci cum ramine cu intilnirea aia la voi? Intilnirea unde ajung si timisoarenii.
                            numa' asa ca sa va aratam ce inseamna o intilnire meseriasa
                            deci propune-ti o data si de preferat simbata dupamasa in data de 29 martie ora 17:00 fix
                            btw, mi-am pus rotile de vara, asta insemnind ca masina "arata" spectacol
                            o sa vina si mareom, ala spectacol :d
                            Last edited by crististreulea; 14 March 2008, 14:52.
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • #15
                              Eu zic ca e ok pe 29 martie. ora o sa o fixam de comun acord si sper ca cei din arad sa fie flexibili din punctul asta de vedere, deoarece suntem gazde
                              vorbiti intre voi (cei din timisoara) si fixati o ora.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google