Accidente, Tamponari, Avarieri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne adaptarea vitezi la conditiile de drum

    Comment


    • Azi in parcarea de la serviciu un camion a reusit sa-mi rupa/sparga oglinda si sa-mi zgarie partea dreapta...
      Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

      Comment


      • parcare in loc interzis?
        Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

        Comment


        • nu, parcat regulamentar ..omu nu prea a avut loc de mine
          Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

          Comment


          • si ai dat de el? sau a plecat?
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Am dat de el,o repar pe casco cu regres pe rca..
              Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

              Comment


              • Într-un cumplit accident petrecut ieri în Prahova, două persoane ÅŸi-au pierdut viaÅ£a ÅŸi alte 17 au fost rănite. Totul după ce un autoturism de BraÅŸov a intrat într-un microbuz....




                baiatul cu golf-ul era membru patru tuning, in ce hal a putut ajunge...
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • Dumnezeu sa il odihneasca

                  Comment


                  • Atentie la zona faget tractorul, tot mai multi PILOTI EXPERIMENTATI isi incearca franele pe acolo, in ultima saptamana au fost cel putin 15-20 de accidente.....scaaart - poc.....scaaaartt-poc....ce satana i-a apucat pe toti coptii si castigatorii de permise auto sub capacele de bere sa iasa pe drumuri? Ieri l-a pocnit pe un prieten un hodorog beat cui oprit in curu lui, a facut floare din curu meganului lu tovarasu asta al meu....PLUS. P.S. Atentie la motociclisti!!!! Nu doar ca mai sunt si prosti printre ei dar se observa mai greu decat alte masini....(in totalitate parerea mea)

                    Comment


                    • din seria 8 martie
                      Attached Files
                      sigpic

                      Broker de asigurari DESTINE

                      Comment


                      • S-a deschis capota in mers sau ce ai patit?

                        Comment


                        • asa pare... se pare ca s-a lovit de suportul de antena

                          Comment


                          • pfai dar cum s-a intamplat? ai uitat sa inchizi capota sau a cedat prinderea?
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • dreaq stie, s-a intamplat...
                              sigpic

                              Broker de asigurari DESTINE

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google