Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lcp

    Dupa 8 ore de lucru sigla LOGAN CLUB PITESTi arata asa...

    P.S.: Este gata in proportie de 99.99%. Diseara o voi vorbi cu bik si o va primi pe YM!
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • a iesit super...multumim pt efortul depus...acum il asteptam pe bik sambata cu ele..:P
      TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

      Comment


      • Originally posted by viorelu View Post
        Cam asa...
        3 lei link mic ,7 lei link mare (2 lei respectiv 6 lei fara taxe)...
        Ar fi 5 buc mari(20 cm) si 10 mici (cca 1m)...
        Mai vorbim cand or veni
        si cine poate avea "parte" de ele?

        @catalinux a iesit super, asteptam sa acuma sa i le dai lu bitza sa le dea la facut

        Comment


        • ...pai nah acu ca sa vina lumea sambata...nu se fac programari...vedem cine vine sambata...daca vor sosi stikerele pana vineri
          Last edited by viorelu; 28 January 2009, 19:49.

          Comment


          • am inteles. eh... ata ete... daca ne adunam mai multi mai comanzi :P

            Comment


            • Daca o mai fi nevoie mai comandam sau piratam

              Comment


              • mda... e si asta o chestie

                Comment


                • LC Logo

                  Varianta finala (100%):
                  - s-a eliminat pixelizarea la imbinarea suprafetelor inchise cu cele deschise.
                  - s-a imbunatatit forma siglei. Acum are forma perfect ca cea originala.

                  P.S.: Acum pleacă la biţă.
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • super tare....
                    TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                    Comment


                    • Da...foarte buna treaba a facut catalinux...ramane sa vedem cum va iesi pe autocolant,speram cat mai aproape de model

                      Comment


                      • Loganistii care stie cat costa 100 de grame de vopsea metalizata la Stefanesti la Service??
                        si pe unde credeti ca pot vopsi si eu bine barile in totalitate in culoarea caroseriei?
                        Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                        Comment


                        • 66CYP m-ar interesa si pe mine, dar... am inteles de la baieti ca ar cam sarii in timp vopseaua

                          Comment


                          • @cyp mie mi-a spu vopsitor(nea tica de la cncd)ca o sa sara in timp ca nu iese ca aia din fabrica...poti sa gasesti si vopsea ca a ta jos la subsolu ala de pe dumbravei ca iti fac culoare ta si il fac la spray
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • deci mai bine le colam alex sau cum?

                              Comment


                              • Originally posted by costyn955 View Post
                                66CYP m-ar interesa si pe mine, dar... am inteles de la baieti ca ar cam sarii in timp vopseaua
                                Originally posted by alexutzu View Post
                                @cyp mie mi-a spu vopsitor(nea tica de la cncd)ca o sa sara in timp ca nu iese ca aia din fabrica...poti sa gasesti si vopsea ca a ta jos la subsolu ala de pe dumbravei ca iti fac culoare ta si il fac la spray
                                Poi tocmai asta e problema ca nu tre sa sara vopseaua, ideea e sa dai 3 4 straturi de primer(grund) si nu o sa se mai cojeasca. important e sa o vopsesti si sa le bagi la cuptor sa le usuce. am vorbit cu vopsitoru si mi-a zis ca imi trebuie 600 grame de vopsea si 1 litru de diluant iar barile ma costa 1mil juma de bucata deci 300ron dar nu stiu cat ma mai duce vopseaua ca primer imi da de la el.
                                Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google