Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    si eu si euP:P

    Sa postam aici id-urile de mess ca sa le avem si noi mai discutam si pe mess...Ca poate unii nu se uita pe forum si asa afla de intalniri sau de altele:
    Deci update:
    1.Al3x_msh2
    2.Bitamrs
    3 viorelu.loganclubpitesti
    4 Sooky_jbl
    5 garib1973
    6 mauuu1987
    7 ag80bik
    8 costyn955
    9 flaviutzu_89
    Last edited by viorelu; 19 January 2009, 22:26.
    TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

    Comment


    • #77
      Cu photoshop va ajut eu, sunt bullet proof. Numai sa-mi spuneti ce vreti ;)
      sigpic

      Comment


      • #78
        Ahaaa te-am prins...pai am vrea.....sa facem deocamdata niste modele de sigle personalizate loganclub pitesti...da pentru ph1...la ph2(al tau) e mai dificil...da gasim noi idei

        Comment


        • #79
          Veniti cu idei, imagini, propuneri. Dupe ce imi fac o parere generala o sa realizez un preview si apoi aducem eventuale imbunatatiri. Cred ca importanta este personalizarea in sine (imaginea), deoarece dimensiunile si formele se rezolva ;)

          P.S.: Puneti aici imagini, sigle sau ce vreti sa contina personalizarea (+idei, imaginatie etc) si incercam sa facem ceva frumos. Va avertizez ca sunt perfectionist asa ca o sa fie un proces mai ... "dificil" )
          sigpic

          Comment


          • #80
            offfff!!! nu mai am toate materialele , adunasem mai multe poze si nu mai shtiu pe unde le-am salvat. o sa incerc sa imi exprim ideea si doar cu astea

            Comment


            • #81
              Cam asta aveam eu in cap, pastrand si stema orasului si prescutarea clubului. scuzati greselile facute (in loc de "er" e "ar" si in loc de "aer" e (tot) "ar" - la al 2-lea text), nu am mai stat sa le modific... lenea mare... (astept criticile, dar mai ales idei cat mai bune).
              Attached Files

              Comment


              • #82
                Da... la sigla orasului m-am gandit si eu, insa nu asa de proeminenta. Ideea cu masinile "nas in nas" este interesanta insa setul 2 de masini de sus este cam "in plus". "LC" pe semicerc nu este greu de realizat. Personal ma gandeam la ceva mai complex, insa orice idee este binevenita si nu este de lepadat. O sa fac si eu o ilustrare (cred ca maine seara definitivez) si intre timp poate mai apar si alte idei.
                sigpic

                Comment


                • #83
                  ok. multumesc frumos pentru ajutor ;)

                  Comment


                  • #84
                    Ar merge ca inscrisul loganclub pitesti pe stema sa fie evident eventual si cu fontul(doom) si culorile din bannerul forumului(de preferat la modelul de sus sa incapa pe coroana)...si in afara de 2 masinii cap in cap merge si cele 2 model de sigle dacia logan aruncate pacolo.
                    @catalinux...vreau si eu un tux cu loganclub
                    L.E....poate si astea ar merge incercate cumva
                    Attached Files
                    Last edited by viorelu; 20 January 2009, 16:06.

                    Comment


                    • #85
                      Viorel, o sa-ti trimit pe YM! (vorbim astazi) o lista cu tux-uri si iti alegi de acolo. apoi o rezolvam repede ;)
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Super ideea lui Costyn.....ar fii super sa scrie Logan Club Pitesti..intreg ca sa se inteleaga.....faceti un abtipild q stema???se poate pune si un logan pe fundal?
                        TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                        Comment


                        • #87
                          Probabil ca da...deocamdata o sa ne faca catalinux niste prototipuri si vedem ce se mai poate adauga sau alte idei

                          Comment


                          • #88
                            Gata, acum am ajuns acasa si o sa ma apuc de "lucru". M-am gandit mai toata ziua la cum sa fie si cred ca mi-am facut o idee generala. Nu pot dezvalui decat ca ideea lui @costyn cu 2 masini nas in nas imi place si ca se va regasi si la mine, un pic diferit. Acum la treaba... ne auzim peste aprox 2 ore.
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              spor la treaba catalinux....
                              TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                              Comment


                              • #90
                                logo LC

                                Asa cum am vorbit cu @viorel, este 23.30 (am intarziat 10 min) si zic eu ca am terminat "proiectul". A durat ceva mai mult pt ca am avut ceva probleme care nu au avut legatura directa cu mine (electrica :d). Asadar... astept pareri!

                                P.S.: In 5 min o sa introduc toata smecheria si in sigla Dacia ca sa vedeti cum ar veni pt Faza 1.
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google