Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Deci pana la urma cica pe 22 feb.(duminica):

    Asa ca timp berechet ca lumea sa nu fie luata prin surprindere
    @bik...ai dreptate o materie destul de grea...inca mai am cosmaruri...insa ma consolez ca acum e putin mai usor(sunt in clasa a III-a)
    @costyn955 de ar fi numa' casnicia ...ar fi floare la ureche sau traforaj...

    Comment


    • #32
      ma gandesc cu groaza cand mi-o veni si mie vremea...daca o sa fie copilu ca mine vai de capu meu..e bine ca s-a hotarat pe 22 ca tocmai bine scap de griji
      low....&.....slow

      Comment


      • #33
        Originally posted by alexutzu View Post
        nu cred ca e silentios nici matizu....i-a pus pus si aluia tobe sport...da hai ca o dam aiurea...sa continuam la discutii generale..da dragilor??
        "dragilor" ? ...mah tu te mutasi in Sibiu?

        Comment


        • #34
          pai la cat am facut sibiu in astea 2-3 luni ..am luat expresii
          low....&.....slow

          Comment


          • #35
            ne bagam la brasov?
            alex daca ai stii ce satisfactie e sa ti arate fito masini tunate.......sa stii ca un copil iti alina toate durerile.o sa vezi tu.eu unu nu regret.gata cu prostiile
            hai la brasov
            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

            Comment


            • #36
              Pai hai...da stai...sa vedem cum ramane: 21 sau 22 ca vad ca nu sa hotarat data...da' e timp destul...

              Comment


              • #37
                dar in final mergem la brasov si pe lista aia cei mai multi sunt din sibiu
                eu ma anunt sigur spre sfarsitul lunii

                Comment


                • #38
                  Gata s-a hotarat pe 22 februarie,deci e acolo lista e tot ce trebuie...cine mai vrea sa vina are timp sa se hotarasca

                  Comment


                  • #39
                    vio ,pe 22 cu voi
                    tu si alex cred ca sigur veniti.
                    si costin pare hotarat.
                    oricum pe mine te bazezi
                    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                    Comment


                    • #40
                      Acu' ce sa zic se accepta si invoiri insa numai pe motive serioase
                      Speram sa ne strangem cat mai multi si poate si cei din Mioveni...ramane de vazut speram sa iasa ceva frumos...cel putin ca la Deva

                      Comment


                      • #41
                        eu nu mai vin .tai porcu.glumeam.am masina libera.daca merg singur ...e belea
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • #42
                          hai ca vedem. oricum imediat trece luna asta si ne trezim ca e 20 feb

                          Comment


                          • #43
                            Trece ,trece...cine stie ce o sa mai fie pana atunci
                            @bik Ce belea e daca mergi singur...si de ce singur?

                            Comment


                            • #44
                              pai ma mananca talpile vio ,si zana vrea pedale pe bran.si nu cred ca o sa l iau pe alex cu mine si nici sotia.
                              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                              Comment


                              • #45
                                gata, am rezolvat si eu, pe 19 scap de examene, deci pe 22 are sa fie tocmai bine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google