Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prima si de la mine...e chiar misto...bv cataline
    low....&.....slow

    Comment


    • catalinux....si eu sunt de acord cu, culoarea neagra..dar...arata mai marfa cu stema clubului decat sigla de dacia....mi se pare ca nu da bine cea cu logane grena..se poate ca fiecare sa aiba culoarea masinii pe fundal?:d..am zis o parere...
      TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

      Comment


      • dupa parerea mea catalinux a reujito' cel mai bene pe fundal negru acu' nu va luati de mene cu sunt ji eu incepator



        suna la 112 relati cu publicu sau 955 vizite la domiciliu


        mai usurel ca nimeni nu e atat de incepator ca tine...nici macar tu
        ...ti-as sugera sa scrii romaneste sa intelegem si noi....adicatelea aici nu suntem pe mess
        Last edited by viorelu; 22 January 2009, 00:26.

        Comment


        • LC Logo

          Neata!

          Ok, ramanem la prima ca si forma, mai ramane sa ne hotaram asupra culorii fontului si daca sa scriem sau nu "LOGAN" inclinat, cum spunea Vio mai sus. Atasez inca 3 modele in acest sens.

          P.S.: Flavio nu am inteles exact ce ai dorit sa spui, nu ai fost foarte coerent, insa toate modelele de pana acum sunt doar "orientative" in sensul ca nu au calitatea produsului final. Imediat ce ne vom hotara si asupra culorii fontului ma voi definitiva proiectul si il voi pune aici. Cat despre culoarea fundalului, nu stiu exact ce sa-ti spun deoarece nu cunosc modul in care se fac siglele (pe baza de folie sau... habar nu am), insa versiunea finala va fi realizata atat cu fundal negru, cat si cu fundal transparent pt a putea fi aplicata pe un background de alta culoare (albastru, gri etc) pt ca pana sa ne hotaram asupra negrului m-am gandit ca nu la toata lumea o sa placa galben (care nu este nici culoarea mea preferata) si mi-am luat masuri de "protectie" . Daca culoarea fundalului va depinde doar de mine te/va ajut cu cea mai mare placere. Sper ca ti-am raspuns la nedumeriri ;)

          P.S.: In lipsa altor intrebari tin sa va multumesc pt suport ;)
          Attached Files
          Last edited by catalinux; 22 January 2009, 09:55. Reason: ...
          sigpic

          Comment


          • Cu inclinatu' era doar o idee asupra cuvantului"club" inclinat cu totul ...da eu zic ca e ok cum sunt primele doua
            Deci ar ramane sa ne hotaram cu ce culoare ramane Pitesti....

            Comment


            • daps, au iesit ok, propunerea mea pt prima, "club" scris cu galben => un scris rosu-galben-albastru. a 2-a e ok asa cum e.

              Comment


              • catalinux...e super ideea sa faci transparent...nu am vrut sa zic nimic contra...ca o parere..eu zic sa scriem si club si pitesti cu aceeasi culoare...sambata vi la stadion?
                TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                Comment


                • Da, sambata ne vedem la stadion. Costin, interesanta ideea ta!

                  P.S.: Se strange cercul . Se pare ca mai ramane sa ne hotaram doar asupra culorilor, astfel ca ultimul poll se va da intre:
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Eu zic 1 si 3 ,bunicica ideea cu culorile tricolorului...acu sa vedem ce zic si altii de galben

                    Comment


                    • Originally posted by catalinux View Post
                      Da, sambata ne vedem la stadion. Costin, interesanta ideea ta!
                      degeaba era ideea daca nu erai tu sa o pui in practica ;)
                      Last edited by viorelu; 23 January 2009, 22:04.

                      Comment


                      • pictore nota 10.
                        baieti ne intalnim pe la 2.45 maine la calipso sa mergem la mioveni?
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • Deci ramane a doua?...

                          Comment


                          • Nu v-ati hotarat ma? V-ati dat la glume si ati uitat de sigla
                            sigpic

                            Comment


                            • deci in concluzie ne-am hotarat.
                              raspunsul corect il shtie viorelu (daca a apucat si el sa contorizeze parerile)
                              Last edited by viorelu; 25 January 2009, 23:46.

                              Comment


                              • Eu nu am apucat ca am plecat mai devreme...Are dreptate catalinux ne-am cam dat la glume

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google