Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sonda Lambda merge anulata din calc,se face un strap

    Comment


    • da,dar daca e anulata oare isi mai face treaba injectia cum trebuie ca tocmai asta e problema..
      Nimic in viata nu e intamplator... ''

      Comment


      • isi face.trebuie"pacalita "din soft mi se pare
        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

        Comment


        • mersi la toti pentru informatii...

          bitza m-ar interesa si pe mine o sapca pentru luneta si cum adica difuzor de spate???

          aaa... gata stiu despre ce e vorba....
          Last edited by mauuu1987; 22 February 2009, 06:07. Reason: Automerged Doublepost
          Nimic in viata nu e intamplator... ''

          Comment


          • Am fost ieri la Brasov , am testat drumul ca sa zic asa...excelent! Un pic ud, dar curat, nu necesita lanturi sau altceva. Sa speram ca ramine asa pina pe 1.
            AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

            Comment


            • multam garib pentru informatie.pe 1 te luam din campulung?
              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

              Comment


              • garib..de la tine cred ca e bun drumul dar pana in campulung sunt la gropi...
                TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                Comment


                • nu e chiar asa rau drumul pana la campulung... mai nasol e pana la clucereasa ...apoi e acceptabil...
                  Nimic in viata nu e intamplator... ''

                  Comment


                  • aici sunt de acord cu mauu, oricum mai e si pe la mihaesti o zona mai nasoala...

                    Comment


                    • Drumul e o ruina ...pana la intrarea in jud. BRASOV....asta e.. Romania te iubesc"
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • Oricum se circula....asta e ideea ca se circula..
                        Asa gropi sunt intre tohanu dupa bran pina in rasnov,si denivelari.
                        Am luat nr de tf de la Vio si de la KaTaLin si ne vedem in traseu..
                        AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                        Comment


                        • super garib.o sa fi singurul din campulung.spre exemplu de ce nu infintezi LCCampulung?
                          TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                          Comment


                          • ca tot se vb de bv, in ciuda celor 10 grade de azi din Pitesti, la Rucar la ora 15 erau 2,5 grade si incepuse sa ninga...
                            pe tronsonul podul viilor - intersectie mioveni s-au asfaltat o mare parte din cratere, cel putin pe sensul de venit spre pitesti

                            Comment


                            • Deci recomandari din trafic...super...
                              AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                              Comment


                              • BIK era sa ti-o faca doamna aia ieri prin Popa-sapca, uita-se de CEDEAZA dar te-ai suparat tu pe masina dupa si ai lasat-o in praf.
                                Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google