Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mauu...si tu scrii la ore dastea matinale?eu zic ca o sa fie o vreme buna pe 1.ma intrebati cu 4 zile inainte si va spun.de exemplu sambata vor fi doua grade.o sa fie si putin soare.
    TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

    Comment


    • ce nevoie aveti de 4 ori 4?nu sunt eu cu plugu?
      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

      Comment


      • bita..e bine ca esti cu plugu,pt ca presupun ca o sa mergi incet spre drumul asta ''super'' pana la c-lung.
        TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

        Comment


        • @flavio ce sursa de prognoza meteo ai?
          @bitza... plug plug, dar nu tb sa traga si cineva de plug? ) app, mergi cu aceleasi cauciucuri?

          Comment


          • de fapt pt mine e o ora tarzie nu matinala... ca abia atunci ma pun sa dorm ;)
            Nimic in viata nu e intamplator... ''

            Comment


            • Daca e cu noi si Opel Frontera...poa sa fie zapada cat cuprinde...shufe sa avem

              Comment


              • vio..ne legam toti ca sa fim in sir indian.
                costyn , am un program de 1 an de la institutul national de meteorologie.pentru maine imi arata 1 grad si ninsoaresper sa nu fie adevarat
                TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                Comment


                • maine o sa fie vreme naspa abia astept sa vina odata vara ca mi s-a luat
                  low....&.....slow

                  Comment


                  • macar sa fie vreme naspa maine si sa fie frumos p 1... ca doar e prima zi de primavara ;)
                    Nimic in viata nu e intamplator... ''

                    Comment


                    • Toti asteptam vara sa stam pe la masini...sa stam pana noaptea la intalniri.. na...acum sunt si eu de 5 stele..vb lu bita:sa nu ma suparati.
                      TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                      Comment


                      • are cineva catalizatorul dat jos de tot? ca am fost la astia la pilot si mi-au zis ca nu are cum sa-l dea jos de tot ca pe langa catalizator exista o sonda care raspunde de injectie si daca il dau jos nu-mi mai merge injectia...
                        Nimic in viata nu e intamplator... ''

                        Comment


                        • vorbeste cu bita.iti zice el cum se face.maine sa ma dai o tura sa vad si eu cum trage.
                          TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                          Comment


                          • referitor la vreme... poate sa fie aici cat de soare ar fii, eu de 2 sapt sunt zilnic pe la rucar si ninge si e frig de mai mare dragu, deci pe 1 nu plecati la drum nepregatiti pt ca la munte vremea se strica destul de repede...

                            Comment


                            • sper sa nu fie nevoie sa montez anvelopele de iarna din nou
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by mauuu1987 View Post
                                are cineva catalizatorul dat jos de tot? ca am fost la astia la pilot si mi-au zis ca nu are cum sa-l dea jos de tot ca pe langa catalizator exista o sonda care raspunde de injectie si daca il dau jos nu-mi mai merge injectia...


                                e cam urat cu sonda aia, se numeste sonda lambda si reprezinta coeficientul excesului de aer.
                                Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google