Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu am probleme cu accesarea paginii de rezervare/preturi cazare ... oricum e oleaca de distanta pana acolo...

    Comment


    • de azi s-a schimbat conducerea...eu si cu viorel vom "organiza" lc pitesti
      low....&.....slow

      Comment


      • Succes ...stau si eu pe aproape cand am timp...

        Comment


        • opa! shefi noi

          Comment


          • noi dar...pe merit.te sustinem alex,oricand.apropo tre sa urmeze :superrrrrrrrrrr.
            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

            Comment


            • viorelu nu trebuia sa ne confirmi se vede cu ochiu liber...)) glumeam ...pai sefu' nu faci si tu cinste cu un ..fulger))
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • am vorbit cu unii membrii si au fost de acord acu sper sa fie toata lumea de accord cu ce o sa propun eu diseara..n-am vazut la nimeni sa se faca asa ceva...si cred ca ar fi benefic si pentru club da mai ales pentru noi
                low....&.....slow

                Comment


                • alexutzu bafta multa si sa fie intr-un ceas bun ;)
                  Nimic in viata nu e intamplator... ''

                  Comment


                  • ia nu -l mai ligeti atat ca nici nu-i place.se pare ca toti sunteti in pana de idei pentru 14.la cum merg treburile..cred ca amanam totu.stiu ca stiu ca mai sunt 2-3 luni pana atunci dar sunt multe de facut.azi la fulger o sa va zica alex ceva care desi poate sa sune aiurea e foarte bine gandit.
                    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                    Comment


                    • chiar ne-ati facut curiosi....
                      Nimic in viata nu e intamplator... ''

                      Comment


                      • salut...as vrea shi yo id ul de mess al lui BIK dak se poate multumesc
                        sigpic

                        Comment


                        • asteptam sa ti-l dea el...ca e mai bine asa dupaia poate se supara pe mine daca ti-l dau....
                          ps:edy vino diseara la intalnire la 21 la stadion si ti-l da personal:p
                          Last edited by alexutzu; 25 March 2009, 20:19.
                          low....&.....slow

                          Comment


                          • bine ne-ai facut curiosi bitza )

                            Comment


                            • Asteptam cu deosebit interes ))
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • deci la intalnirea asta fulger marea majoritate au votat ok pentru cotizatie...pana pe 1 speram sa ne hotaram exact la suma...ca sa fie bine pentru toti...un lucru e sigur viorel o sa fie casieru
                                low....&.....slow

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google