Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    1.Al3x_msh2
    2.Bitamrs
    3 viorelu.loganclubpitesti
    4 Sooky_jbl
    5..
    6..
    Last edited by viorelu; 16 January 2009, 11:46.

    Comment


    • #17
      Pai nu pui adresa de mail de la servici,poti sa pui un id simplu de messenger, ca oricum baietii daca vor iti pot cere si aici cu pm orice le trece prin cap,dar nu e si neaparat necesar sa ii si servesti riscandu-ti serviciul..
      id ul meu e din adresa de mail, mai jos.
      AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

      Comment


      • #18
        Cine a pus mail de la serviciu'...Sau cu cine vorbesti garib?
        Deci update:
        1.Al3x_msh2
        2.Bitamrs
        3 viorelu.loganclubpitesti
        4 Sooky_jbl
        5 garib1973
        6..
        Last edited by viorelu; 16 January 2009, 11:47.

        Comment


        • #19
          Mai viorelu era o replica "no ofense" pentru Tweety cu ID de MSS, ca oricum cine vrea il contacteaza cu pm,la ce zicea el..
          AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

          Comment


          • #20
            LA MULTI ANI SI CRACIUN FERICIT PENTRU TOTI POSESORII DE LOGAN DIN PITESTI...si nu numai.SA NE VEDEM CU BINE IN NOUL AN!

            Comment


            • #21
              Logan Club Tg-Jiu va doreste ca sarbatorile de iarna sa va aduca sanatate si fericire, implinirea tuturor dorintelor si sanatate celor dragi. La multi ani!!!
              Last edited by viorelu; 26 December 2008, 08:49.

              Comment


              • #22
                Multumim de urari alex86...si ma bucur ca postezi cu atentie desi nici la intalniri nu era nici o problema.La multi ani si voua si sper sa ne intlanim pe la vreo regionala-nationala anul asta

                Comment


                • #23
                  ...asa viorelu, ce ziceai de brasov? (ca tot ai zis sa postam aici despre data etc)
                  din partea mea, era mai bine spre sfarsitul lu' februarie, dar incerc sa merg indiferent de data hotarata.
                  Last edited by viorelu; 5 January 2009, 18:27. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #24
                    nu stiu cu inceputu lu februarie ca eu intru in sesiune si habar n-am cand am examene
                    low....&.....slow

                    Comment


                    • #25
                      pffff... ce draq facui de aparu de 2 ori?

                      alex si eu la fel. dar nu or fi examenele in weekend... (cel putin pana acuma nu am avut in weekend niciunu)
                      Last edited by costyn955; 5 January 2009, 18:20. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #26
                        ...las ca se rezolva dublu
                        Despre Brasov mai vorbim...e sustin pe 1 feb....si mai devreme mai bine era...acu' om vedea cand mergem,in functie de ce idei/pareri mai zic si cei din alte orase/judete...

                        Comment


                        • #27
                          pai eu habar n-am cum sunt ca astia la master sunt mai ciudati
                          low....&.....slow

                          Comment


                          • #28
                            pt 1 nush ce sa zic... pe 2 am examen deci... sunt sanse mici, dar pana atunci mai vorbim si vedem ce si cum

                            Comment


                            • #29
                              sa mi spuneti data din timp.vin oricum ,sunt gaina batrana am terminat cu facultatea acu cativa ani.da am de 2 ani o materie mai grea ca 10 facultati.vio cred ca stie ce zic.nu i bai in februarie
                              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                              Comment


                              • #30
                                casnicia bik?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google