Spalatoria Oficiala Logan Club Ploiesti-Str Rudului nr 186-188 La Portile Portocalii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @neoreal ,sincer, nu am inteles absolut nimic din ce ai scris.Nu stiu daca ma acuzi de ceva sau nu?Pur si simplu limbajul asta nu il inteleg.Nu inteleg unde se opreste propozitia, nu inteleg ce inseamna cuvantul "no!" , nu inteleg unde incep ghilimelele si unde se termina...nu inteleg nimic.

    Comment


    • e un regionalism folosit in centrul tarii..insa n am pretentii..sa cunoasca toata lumea anumite cele expresii"..meaa culpa! rog a mi scuza scaparea..de pot sa o denumesc astfel..cat despre rest`..no comment. chiar ..sincer? nu mai aloc nici a mia parte ..acestui sub topic. nu stiam ca se vorbeste in birmaneza pe aici..insa ..aia e. cine a inteles ..cum zicea melodia aia..manutele sus! probabil ca asa se intelegea din prima!!)
      si 2..nu acuz..ca nu am dovezi" solide..si oricum daca o faceam..).. vorba aia..probabil ca tot de pomana.. rog moderatorul sa mi scoata postarile. e ultima mea interpelare pe aceasta pagina. multumesc pentru intelegere.
      SIC CUNNECTANDO REM

      Comment


      • "dovezi solide" ????????????? ar trebui sa interzica ProTv-ul CSI Miami ca se inspira lumea si foloseste cuvinte mult prea deplasate.
        Tot cauti raca cu mine si nu cred ca este cazul.Ti-am explicat frumos, te-am invitat sa stam de vorba sa imi arati despre ce este vorba dar tu tot o tii sus...Cam exagerezi sincer.

        Comment


        • Din pacate vad cam multa lume nemultumita .. vreau ca toti sa voteze daca vreti ca spalatoria aceasta sa mai ramana spalatorie oficiala sau nu .. nu vreau discutii fara rost doar raspunsuri cu da sau nu .. simplu !
          Da - sunt de acord sa ramana
          Nu - nu sunt de acord ..
          O saptamana o sa dureze votarea !

          Comment


          • Da - sunt de acord
            sigpicLogan-Club-Ploiesti

            Comment


            • da - sunt de acord sa ramana !!!
              Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
              Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
              Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

              Comment


              • Da sunt de acord

                Comment


                • V-am rugat sa nu bateti campii .. raspunsuri simple si exacte ca m-am saturat de topicul asta !
                  raspunsul meu : helllll no!!!
                  Last edited by MihaitzaMCV; 31 January 2012, 09:56.
                  SIC CUNNECTANDO REM

                  Comment


                  • spalatul exterior jos palaria,la interior nu dau vot...si raspuns final Da sa ramana!
                    TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                    Comment


                    • Eu nu pot vota....ca nu am fost deloc pe acolo....
                      passion 1.5 DCi

                      Comment


                      • Da - sunt de acord sa ramana

                        Comment


                        • Da - sunt de acord sa ramana !

                          Comment


                          • Per total spalatoria de pe Rudului este inca spalatorie oficiala !

                            Comment


                            • E bine asa
                              TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                              Comment


                              • unde mai exact este spalatoria?pe partea cu puscaria?ca vreau si eu sa ma duc duminica sa dau sarea jos de pe masina ca arata ca dracu..nu a mai fost spalata de 3 saptamani ))
                                Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                                Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google