Spalatoria Oficiala Logan Club Ploiesti-Str Rudului nr 186-188 La Portile Portocalii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • duminica inainte de intalnire am fost si cu cea verde sa o spal sa nu vin cu ea murdara,am fost multumit de baietii de acolo ca de obicei nu am ce sa le reprosez, tot ce am observat este ca atunci cand vad masini logan club acorda mai multa atentie si asta e un lucru bun.

    Comment


    • Doresc intr o maniera..mai oficiala, caci acest mediu, asa cum am discutat azi cu Mihaita ..lasa loc interpretarilor..caci cum prea bine se stie..unde dai si unde crapa!?asa..deci..revenind..profit de scurtul moment de respiro" care il am la indemana, sa imi cer scuze daca ..ma rog..intr o anumita stare, moment..etc, prin cele afirmate am adus cumva prejudicii de orice natura firmei respective. Chiar nu a fost un com. de natura tendentioasa..ci doar o opinie din partea mea ca si client.Fiecare este indreptatit sa priveasca..sa aleaga si sa opteze pt orice loc..metoda sau locatie, unde se simte, crede si implicit primeste toate serviciile la nivelul si asteptarile scontate. Imi pare rau daca ..cum am mentionat mai sus, s a inteles ca as avea cine stie ce nod in papura..sau as cauta unul..sau mai stiu eu ce..motiv as avea sa fac sau sa afirm cele ce am postat cu ocaziile precedente. Apreciez initiativa si implicit dovada de mare caracter" ca sa il citez pe Mihai de care a dat dovada patronul respectivei unitati, ceea ce a facut pt acest club si asa mai departe.
      Consider subiectul inchis..si in caz ca este vorba de a da contravaloarea respectivei interventii" o sa o fac cu cea mai mare placere. Cat despre rest..ce sa zic..e alegerea mea..si as dorii sa mi o respectati. Multumesc pt intelegere.
      SIC CUNNECTANDO REM

      Comment


      • bai frate ati inebunit cu spalatoria ast a vdaca nu va place sau va place va duceti sau nu
        fiecare are dreptu de a alege unde sa se duca depinde si de om si de finante si de fite ca pe vremea asta te duci degeaba la spalatorie ca se murdareste .\|Cea mai buna treaba so speli tu vei aprecia alfel munca ta

        si inco treba spalatiiva masinile singuri te simti alt om
        vopsitorie preturi bune

        Comment


        • Imi place cum gandesti Liviule
          Exact la obiect

          Comment


          • daca ai timp ...da... nu e o idee rea ..;)..
            oricum..subsemnez..)!
            SIC CUNNECTANDO REM

            Comment


            • Subsemnez si eu la subsemnarea lui Neo

              Comment


              • merita sa veniti la spalatoria asta, rapid se spala si bine, miros frumos si de durata in interior, o singura obiectie am, nu sufla cu aer asa cum ar trebui ornamentele exterioare si oglinzile retrovizoare, pacat de luciul dat masinii, ca dupa un pic de mers, se preling si raman urme de la apa de sub ele.
                pacat................

                Comment


                • EXACT ... bine punctat Spicer... plus ca nu iti sufla naibii si pe covorasele alea de cauciuc sa se mai duca apa... le baga asa cu " o tona " de apa ... cel putin la mine , de fiecare data cand ridic covorasele alea dupa spalat , tre sa stau sa sterg balta de apa provenita de la covorase
                  Last edited by maf1688; 13 December 2011, 01:39.

                  Comment


                  • Dati si voi PM`uri lui carwash si spuneti-i ce ati patit .. partea cu suflatul masinii si mie mi sa mai intamplat .. dar eu le-am zis de la obraz ..

                    Comment


                    • 1.pentru covorasele de cauciuc am atras atentia angajatilor ca nu le-au sters bine si ca au fost reclamatii.sper sa nu mai fie probleme.
                      2.legat de suflatul oglinzilor si a altor ornamente, problema este ca oricat de mult s-ar sufla masina tot mai curge.Intrucat nu spalam masina la burete si o clatim foarte bine pe la bandouri , chedere si oglinzi sa nu curga mizerie dupa ce e gata, oricat de mult s-ar sufla oglinzile tot mai ramane apa in ele.decat vara cand e f cald si iarna cand ingheata atunci nu mai curge deloc si ramane portiera perfect curata.
                      ca o solutie am incercat sa mai pun servetele la oglinda, chiar sub stilca, si ce se mai scurge imbiba servetelul.
                      Mentionez ca am un compresor de 200L nu o jucarie de 25 L de la bricostore.Dar oricat de mult ar sufla tot o sa curga.
                      Legat de parfum , pentru cei sensibili de nas, va rog rugati pe cei care va aspira sa va dea decat un puf.El are rol de odorizant , de a elimina mirosurile.

                      Daca mai sunt alte neplaceri, sunt deschis oricaror sugestii!
                      Va multumesc,
                      Octavian

                      Comment


                      • CRACIUN FERICIT!SARBATORI FERICITE SI UN AN NOU CU MULTE IMPLINIRI! si fara probleme cu masinile

                        Comment


                        • Deci, pret spalat exterior la cat se ridica pt membrii loganisti ?

                          Comment


                          • 19 lei
                            10 lei ext
                            9 lei int

                            Comment


                            • mda, e un pret bun, o sa renunt atunci la maximus, spalatoria de langa balif si vin la portile portocalii.

                              Dar as vrea sa se rezolve problemele cu presurile ude si apa de sub ornamente si chedere.
                              Last edited by Spicer; 27 December 2011, 12:39. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • am fost azi am spalat masina,cu ocazia asta l-am cunoscut si pe octavian,un om foarte de treaba,numai bine si sarbatori fericite!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google