Spalatoria Oficiala Logan Club Ploiesti-Str Rudului nr 186-188 La Portile Portocalii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am fost si eu astazi pe ,,RUDULUI" la spalatoria oficiala L.C.P.Sunt multumit de servicii si tin sa multumesc si pe aceasta cale patronului.....

    Comment


    • salut...se mai fac inscrieri pe lista?...stiu ca este tarziu...dar m-ar interesa si pe mine sa vin la aceasta spalatorie.
      sigpicLogan-Club-Ploiesti

      Comment


      • esti membru LCP ai inscriptiile pe bolid... du-te cu toata increderea ...
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • maine inainte de intalnire, merge cineva la spalatorie?
          sigpicLogan-Club-Ploiesti

          Comment


          • multumesc băiețiilor de la Carwash...am fost ieri la spălătorie și pot să spun că am plecat foarte mulțumit.

            Baftă la clientelă.
            sigpicLogan-Club-Ploiesti

            Comment


            • azi am ajuns si eu si ca fiecare client am multumiri si nemultumiri
              de bine :

              1. echipament profesional

              de rau:

              1. ....
              2. ....
              3. ....

              acestea le pun pe PM la serif. cert este ca nu mai trec pe acolo
              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

              Comment


              • razvane zi ca ti-a loatsi 24 in loc de 19 lei si eu zic de cat sa dati atata mai bn vine vara ne strangem toti si fac eu cinste cu un dus la mine in fata blocului asa din partea casei la gupuri mai mari de cate 10 al 11 primeste masina spalata de gagici asa cu bikinii
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • vad ca mai sunt nemultumiti:|:|....si eu la ultmile 2 spalari am avut 2 "pagube" minore dar pentru ca e masina mea si am grija de ea nu prea mi-au picat bine.....

                  Comment


                  • legat de pret trebuie doar sa spuneti ca sunteti de la logan club.Nu pot sa desluseasca ei insemnele de pe masini.Vin f multe masini cu tot felul de stickere pe ele .Am raspuns pe PM se vor inapoia inapoi banii fara nici un fel de problema.
                    @Cristyano ce pagube minore ai avut?

                    @sli_waz nu e obligat nimeni sa vina..vine cui ii place.spalatul masinii in fata blocului o zgarie si apoi la prima spalare la spalatorie o sa dati vina ca masina v-a fost lovita de lance si ca a fost zgariata de carpele angajatilor etc etc.
                    Ca sa nu mai vorbim de amenda de la politia locala de 1000 de lei pentru fiecare posesor.deci nu cred ca ti-a venit ideea buna.
                    Mai bine puteai sa recomanzi sa mergeti la OMV la vest si sa vi le spalati cu fise.e mai corect si mai igienic
                    Last edited by carwash; 23 January 2012, 01:51.

                    Comment


                    • bai asae eu am fost multumit de masina cum ati spalatooo e asa e cu spalatu in fata blocului dar daca stai in centru nu poti daca stai undeva retras poti asta numa vara

                      ms mult pt deznoroirea mai vin pe la voi
                      vopsitorie preturi bune

                      Comment


                      • sa dea naibii ) in 2 saptamani am fost de 4 ori la spalatorie , bineinteles sunt multumit de calitatea spalarii si aspirarii , dar am si o mica " nemultumire " daca ii pot zice asa , bineintele , nu acuz pe nimeni , dar de cate ori am fost , nu am mai simtit mirosul ala de cirese sau ce era dupa ce terminau baietii de facut masina ..... cel putin in vara abia puteam sa intru in masina de el , iar acum , pauza ...... dar cum spuneam , nu acuz pe nimeni cu nimic .... cat despre spalat , nota 10

                        Comment


                        • eu o spal acasa cu carcheru si cu solutie de spalatorie si iese super..ii mai dau si o piele de caprioara pe deasupra si e ca noua ..daca as avea spalatorie aproape poate dar asa nu are rost sa ma complic..ca pana la ploiesti si innapoi se face la loc cum era
                          Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                          Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                          sigpic

                          Comment


                          • @Maf, nu am mai avut acel odorizant de struguri si am pus unul de lamaie, care e mai slab.
                            de joi o sa am iar din acela.
                            RUGAMINTE: De fiecare data cand platiti NU uitati sa mentionati ca sunteti de la Logan CLUB.Altfel se pot produce erori.Si waz era sa pateasca la fel .Va multumesc.

                            Comment


                            • nu stiu ce eroare a patit waz , dar pe mine doamna roscata tunsa scurt de acolo m-a invatat deja ) ....... ooo deci joi avem miros bun ... faraonw, tu iti permiti sa dai asa pentru ca stai la curte , dar eu ca stau la bloc ce sa mai zic ?? :P ...daca era sa a si eu curte , mi-o spalam singur ;) , dar asa , ma multumesc cu treaba baietilor de la spalatorie ca fac o treaba buna

                              Comment


                              • data viitoare cand.. se lanseaza anumite afirmatii" ar fii bine sa existe si back up pt ele ok? caci daca meregem pe premiza..cat la suta au fost o.k. si cate nu..si normal ca ..majoritatea invinge" nu?..oricum ..mi se pare cam..low afirmatia carwash.. asta venind din partea unuia dintre cei nemultumiti..si mai ales ..dintre cei carora le a fost stearsa postarea ..tot din cauze..conexe".. ca si fapt divers. nu acuz..si nu ma cert..ca no`..nu e rost de tiganeala..de 2 lei..insa sunt si cazuri..care no! ..si nu zic ca au fost in perimetrul ogradei personale..si ..vorbesc de alte locatii unde..am asistat live la evenimente..neplacute"..ca sa nu le denumesc altfel.. exista cazuri si cazuri. nu e frumos sa aratam cu ..degetul.. si implicit sa denigram sau sa ..ne credem superiori doar pt ca se poate..si restul tace. ok? ca si fapt divers..cum ziceam. pt restul afirmatiei.. sunt mai mult de accord cu .. ! si no`..iti zic ca ..cu fisa aia faci de nspe` ori mai bine..ceea ce altii sunt platiti sa faca..si nu o fac.

                                cred ca cel mai frumos ar fii ca cineva de acolo sa faca 2 poze..inainte si dupa..cat sa nu mai existe nici un fel de ..probleme..mi se pare cel mai corect..parerea mea..?!
                                Last edited by neoreal; 27 January 2012, 15:07. Reason: Automerged Doublepost
                                SIC CUNNECTANDO REM

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google