Spalatoria Oficiala Logan Club Ploiesti-Str Rudului nr 186-188 La Portile Portocalii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Spalarile sunt valabile 2 saptamani .. asa cai ai grija cand ajungi neo .. iar cand ajungi ii zici doar ca ai o spalre gratuita si ca lista e la Octavian si ca esti de la Logan CLub .. si au acolo nr tau de masina .. si nu or sa fie probleme .

    Comment


    • #92
      cred ca o sa ajung si eu azi sa spal masina ca din albastra a ajuns alba ))
      Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
      Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
      Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

      Comment


      • #93
        2 sapt incepand de lunea asta?:???
        multam` de informatii..oricum. sper sa ajung si eu ..sper ca in timp util..de nu o donez cui are nevoie..;)).. fac si eu o fapta buna..;)))!! vedem oricum..cum am ..timp si ce mai apare pe parcurs..!!
        SIC CUNNECTANDO REM

        Comment


        • #94
          am fost azi si mi`am spalat masina acolo , o spala destul de bine , atasat cateva poze spalata
          Attached Files
          Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
          Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
          Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

          Comment


          • #95
            Originally posted by maf1688 View Post
            1. Radu Gabriel , LOGAN ALBASTRU , nr inmatriculare : PH-08-NSJ
            2. Manolescu Adrian , PH 60 CRY
            3.Corbu Cristian..Constantin,PH 11 UBU [SOLENZA]
            4. Mihaitza Mocanu , B 81 SWG
            5. Visoiu Vlad , PH 19 WXW
            6. Roman Razvan, PH-80-RSR
            7. Gioala Cristian, PH-16-GIO -sper sa nu se supere nimeni ca m-am inscris si eu]
            8 szoke liviu ph 08 waz
            9 Runceanu Doru D-tru- PH 82 RUN
            10Spicer_PH-11-UWZ
            11. Ciovina Marcel , PH 31 MAF - ma inscriu si eu daca mai este valabila chestia :-s (sau tre sa am vreo legitimatie de club logan ?? :-ss )
            se mai adauga inca una la mine verde cameleon am luat-o sapt asta,momentan este PH 28 ADE dar cand o sa o trec pe numele meu va fi tot cu PH xx RUN sa vad daca mai sunt libere cifrele pe care le vreau eu,sper sa ajung duminica la intalnire sa o vedeti,numai bine!

            Comment


            • #96
              *************************************************
              Last edited by MihaitzaMCV; 1 December 2011, 18:29. Reason: O data daca mai postezi aiurea ma superi rau !
              vopsitorie preturi bune

              Comment


              • #97
                ms frumos liviule,ma duc ca spala bine isi da interesul mai mult cand vede logan club si omu tot a facut un gest pt noi si am zis sa profit,numai bine!

                Comment


                • #98
                  @dorupopa2006 - foarte frumos spus .. patronul de acolo a facut 2 gesturi forte frumoase .. de care pana acum nu am mai avut parte .. unul a fost ca a oferit un pret promotional ptr membrii Logan Club .. iar al doilea a fost spalarile gratuite .. omul cand a auzit ca Logan Club face 4 ani si i-am propus sa-i platesc 5 spalari int+ext s-a oferit sa le spele gratis .. dar eu cum eu nu sunt un om nesimtit am refuzat si i-am propus o chestie de mijloc ..
                  Dar numai gestul lui ca ar fi dat spalarile gratuite il face merituos de titulatura de "Spalatorie Oficiala a LC Ploiesti" !!!

                  Comment


                  • #99
                    lunea asta care vine cred ca onorez si eu cu prezenta ..vestita spalatorie! sa vedem ce si cum ;))!! sa speram ca nu o sa fie vre o ..vreme..asa cum patesc mai de fiecare data..!!! si sa fie de pomana..interventia...insa..deh! o`m trai si o`m vedea..precum ziceam. sa speram ca mai e valab oferta!!)
                    SIC CUNNECTANDO REM

                    Comment


                    • Ma stii pe mine ca mananc caca ? Daca ti-am zis ca e totul in regula , inseamna ca asa e

                      Comment


                      • m ai vazut pe mine ca ..comentez? chiar deloc..stai linistit..ca de un spalat..mai fac rost de fonduri..oricum ar fii fost..;).. si chiar n am insinuat nimic..insa la cum trece timpul..chiar uneori am ajuns sa ma uit de 20 de ori ..si de ma intrebi in secunda doi ..tot sa nu stiu in ce zii sunt..asa ca...!!) in mare la asta faceam referire..sa nu ajung totusi prea tarziu..in caz ca vorba vine..mai apar !!!! alte modificari si eu nu ajung in timp util sa consult..noutatile" pe aici..!! si nu te aia..degeaba domn` leader..ca nu e cazu`..;)).. ok?..multumesc oricum pt info`.;)
                        SIC CUNNECTANDO REM

                        Comment


                        • Ok .. poti sa te duci cand vrei acolo .. lista e la casierie ..

                          Comment


                          • adevarat ... lista la caserie ;)) :P

                            Comment


                            • neo ... du-te cu incredere se merita , fac treaba buna oamenii de acolo ( lasand la o parte k abia mai puteam respira de la solutia aia , pt k sunt mai " sensibil " de nas , probabil k ea o fi mirosind frumos , dar pe mn ma irita ) ) cat despre cum iese masina de acolo , nota 10

                              Comment


                              • pai vezi ) ... yo abia mai puteam sa respir in masina cand am plecat )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google