Folie Pe Geamuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Folie Pe Geamuri

    Imi poate spune cineva unde se aplica folie pe geamuri in Ploiesti, cu autorizatie RAR? Daca se poate, si cat costa?

  • #2
    Iti dau eu toate detaliile despre folie dak iti comfirmi venirea sigura la intalnirea logan si vb acolo.si eu am fata-spate 95% omologat llumar.bafta

    Comment


    • #3
      Si eu le-am avut la fel de omolagate ca si tine pe fata! 20Ron in talon.Uite ca rimeaza 20Ron in talon
      EX : + =

      Comment


      • #4
        Sal! Eu am folie Dark Black fata, spate, luneta. Le am de mai bine de jumatate de an. Pana acum nu m-a oprit nimeni si trec in fiecare zi pe langa politai (de la rutiera+comunitari) in intersectii. Am avut noroc zic eu ma mai ajuta si masina+nr (cred) ca e un radar asa si cred ca de aceea nu ma opresc.
        Ideea e ...In caz ca ma opreste cineva ...Cica daca le jupoi atunci langa el am auzit ca nu iti mai ia talonul...Etc as vrea si eu sa stiu daca are idee cineva???

        Comment


        • #5
          Langa Strandul Vointa Pune Folie ,are Mai Multe Nuante Sa-ti Alegi Si Costa Pana In 400 Lei Toate Geamurile, Dar Pentru Fata Te Descurci Cu Poitia.mai Au Acolo Faruri ,stopuri Tunate 7000 De Modele Si La Pretui Calumea.

          Comment


          • #6
            Da mai multe detalii ca sunt interesat
            baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

            Comment


            • #7
              Originally posted by Geonny View Post
              Sal! Eu am folie Dark Black fata, spate, luneta. Le am de mai bine de jumatate de an. Pana acum nu m-a oprit nimeni si trec in fiecare zi pe langa politai (de la rutiera+comunitari) in intersectii. Am avut noroc zic eu ma mai ajuta si masina+nr (cred) ca e un radar asa si cred ca de aceea nu ma opresc.
              Ideea e ...In caz ca ma opreste cineva ...Cica daca le jupoi atunci langa el am auzit ca nu iti mai ia talonul...Etc as vrea si eu sa stiu daca are idee cineva???
              iti zic eu
              aveam folie pe fata destul de inchisa .. Dar nu cea mai inchisa.Am fost oprit ca mo prins radarul si m-a intrebat de folie daca e omologata.I-am aratat dovada si mio zis ca pe fata nu scrie si i-am zis da asa e.Am traso jos de fata cu el si a vrut sa imi dea 200lei amenda dar am ramas cu avertismentul.Daca nu o dadeam jos imi lua talonul si ma costa 400lei sa il recuperez ....
              Its just a car ...

              Comment


              • #8
                Cine mai vinde folie aici pe forum???? Ca sunt interesat????Da sa fie da calitate!!!!Camanda destul de mare prin posta romana. Cam pentru 2 masini.De preferinta llumar sau ceva alternativ dar sa fie neagra inchis si groasa!!!Pm va rog!! Multumesc
                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                Comment


                • #9
                  Mergeti pe 23 august e acolo un magazin nuami cu din astea de tuning .Au folie cu autorizatie 120 ron si ptr fata 80 ron .in 120 ron intra si 6 m de folie calitate super buna nu se zgarie.Si ti`o pui singur.

                  Comment


                  • #10
                    Bai distrat ai idee frate cum se pune folia aia ?? .. CA sa tiu daca pot sa o pun singur

                    Si apropo ..

                    INTALNIRE LC PLOIESTI, SAMBATA 14 MARTIE, ORA 12:00,LA SALA SPORTURILOR OLIMPIA
                    Last edited by MihaitzaMCV; 8 March 2009, 14:03. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #11
                      greu nu se pune...mie mia puso un prieten destul de usor.geamurile foarte curate.desfaci chederul le decupezi putin mai mari dai bine cu lichid de geam pe geam si folie si apoi o pui si o asezi.Trebuie sa ai putina experinta si multa multa rabdare.Daca vrei pot vb cu baiatul poate ti-o pune si tine la un pret bun.

                      Comment


                      • #12
                        Oki ... sa lasi nr tau sau ID de mess si vb .. daca ti-a puso cum trebuie ... adik folia .. vreau si io .. contra cost normal !!

                        Comment


                        • #13
                          Mai baieti,da' ce faceti voi acolo?
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • #14
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • #15
                              da man a puso bine...uite ID: ionutjic vb acolo

                              so funny vorbeam de folie "nebunilor" nu va ganditi la prostii:

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google