Folie Pe Geamuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Mie mi-au spus asa:se demonteaza toate geamurile.Acu' ,nu cred ca se refereau si la parbriz,dar poti sa sti?Eu nu am stat langa ei,eram dupa schimbul 3.
    Attached Files

    Comment


    • #62
      parbrizu 100% nu ti l'au dat jos cand ti'au pus parasolaru! (off-topic: stai prin nord,Cameliei wertys?)
      Last edited by Dreamer; 24 October 2009, 21:41.

      Comment


      • #63
        sigur nu i l-au dat jos,si mi se pare ca da,sta prin nord colega...l-am vzt si de cateva ori prin trafic

        Comment


        • #64
          Acu am ajuns de la servici.Da,probabil nu l-au dat jos,si nu,nu stau in nord.Stau in malu rosu si ajung frecvent prin nord.

          Comment


          • #65
            Cine mai vrea sa isi montez folie sa anunte pe forum .. ca avem pile la cei de la Vointa .. si scapati mai ieftin la bani ..

            Comment


            • #66
              cam cat m-ar costa pentru luneta si geamurile din spate + parasolar?
              sigpicLogan-Club-Ploiesti

              Comment


              • #67
                250 ron .. ceva de genul ..

                Comment


                • #68
                  unde ai puso tu folia 250 ?
                  vopsitorie preturi bune

                  Comment


                  • #69
                    Io n-am puso cu 250 .. am puso cu 600 .. 250 e pt fata si luneta la berlina .. daca vrei vb cu pygmalion sa vb cu tov lui .. la vas glass auto

                    Comment


                    • #70
                      Daca eram mai aproape puneam si eu!

                      Comment


                      • #71
                        Pentru fata 25%, spate,luneta si parasolar 95% am dat 400 ron.Logan berlina.

                        Comment


                        • #72
                          Trebuie sa-mi pun si eu folie dar sa mai vina caldura

                          Comment


                          • #73
                            da sa vina caldura acum,ca incep fetele sa dea jos din haine si normal ca va trebuie foliesecret discret!

                            Comment


                            • #74
                              Salut !!!
                              Mi-am pus folie fata- spate + luneta (omologate) si am fost cu ea la R.A.R.
                              pt. Omologare GPL, cand au fazut-o baietii , au facut ca trenul....... PE FATA NU SE PUNE FOLIE, indiferent de transparenta....... de omologare .
                              Ca sa nu aveti probleme cu RAR cand faceti ITP-ul dati folia jos de pe fata ..... Sau stati cu geamurile deschise .....
                              In rest politia nu se ia in privinta foliei (de pe fata ma refer) , daca se ingroasa gluma o dati jos (se da usor).
                              Apropo' nu mi-au cerut certificatul de autenticitate al foliei decat ca sa dau folia jos de pe fata.

                              Folia m-a dus ieftin 140 lei cu Certificare RAR pt. toate geamurile + o lada bere (aldamasul) pt. un prieten care a lipit-o + solutie de spalat geamuri, si in 4 ore era gata.
                              Last edited by ady0807; 25 February 2010, 15:27. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • #75
                                Cand ti-ai facut ITP`ul ?? .. ca am inteles ca acum in afara de itp trebuie sa te duci si la rar ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google