Folie Pe Geamuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu e nevoie de inca o hartie. E nevoie de o stampila, de la un service autorizat sa monteze folii, pe spatele foii primite odata cu folia.

    Comment


    • pe autorizatie sant 2 stampile si 2 semnaturi,nu cred ca mai trebuie nimic.....
      montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

      Comment


      • Ei in primul rand se uita la stickerul de pe geam .. iar la o adica daca vrea sa te faca iti gaseste nod in papura si te face .. si la 200 ron e pomana sa iti pui folie ..

        Comment


        • ma ajuta si pe mine cineva sa lipesc folie si pe geamurile din fata eventual si o fasie acolo la parasolar?

          Comment


          • Vorbeste cu yzazzu si vezi cat iti cere .. ca pt atat nu cred ca e foarte scump ..

            Comment


            • Astazi am facut verificarea de doi ani la Logan.Era sa ma puna sa dau jos folia de pe fata.Am aratat actele ,a dat un telefon la RAR si m-a "iertat". A trebuit sa-mi pun stopurile originale,dar in schimb nu am dat un leu spaga. Am platit 78 lei.Am vrut sa vad daca se poate asa ceva. A iesit bine peste tot.

              Comment


              • eu am dat spaga 30 lei cand am facut identificarea la rar, cu toate ca am foliile omologate... mai pusese pe vro doi sa le dea jos ...

                Comment


                • Si io era sa imi iau amenda in mamaia ca de ce am folie si pe fata .. dar au gasit 50 ron in talon .. si i-au arestat pe aia .. mama lor de militieni ..

                  Comment


                  • Sa intelegem ca tu i-ai infundat?

                    Comment


                    • eram azi in Metro si mi-a sarit in ochi acest pachet . avand in vedere ca nu am ac ma gandesc de mult la o folie pentru a tine umbra macar pe spate. cand ma uit la pret observ ca e doar 9lei avand dimensiunile de 50/300 cm.

                      am facut poze. cutia contine folie, racleta si cutter. am facut si o poza sa vedeti cat de fumurie e. as vrea sa o pun dar ma gandesc sa nu am probleme cu politia avand in vedere ca nu are niciun certificat rar sau altceva pentru a fi omologate.

                      daca pun pe luneta si dupa vreau sa o dau jos voi avea probleme cu dezaburirea?
                      Attached Files

                      Comment


                      • Sigur o sa ai probleme cu politia.La dezaburire totul depinde de tine,sa nu intrerupi circuitul.

                        Comment


                        • Originally posted by radu2008 View Post
                          Sa intelegem ca tu i-ai infundat?
                          Daca te referi la mine,eu doar mi-am sustinut punctul de vedere,am aratat actele de provenienta a foliei,actele de montaj in service autorizat,vazand actele,a dat telefon mai sus,la rar ph,si s-a convins ca sunt in autorizate.

                          Comment


                          • Salut baieti vreau sa imi pun si eu folie pe geamuri, unde pot sa imi pun si eu dar sa fie si autorizata. daca imi puteti spune unde gasesc niste service-uri si preturile asa sa imi fac o idee ca totusi suntem inca in criza ) .
                            sigpicKiss FM cu personalitate.

                            Comment


                            • Sc send 99 pitesti

                              Comment


                              • Pai multe asa in zona nu prea ar fi,cei de la lumar(undeva in jur de 3-4 mil),Vas auto glas unde am pus cativa de pe aici(3.5 mil),mai era un tip pe aici care punea cu 2 mil folii de la alfa rom trans banuiesc care vin intradevar cu omologare si timbre,aceeasi oferta o mai are un tip din Mizil(2 mil spate-1 mil fata),la fel folii fiind de la Pitesti cu tot ce iti trebuie(dupa parerea mea suficient),ieftin si bun,la Mizil am pus eu la un opel astra G break,mi'a displacut un pic ca folia nu venea rasa la geam ,venea un pic mai jos,in restul totul ok.
                                Iar in legatura cu omologarea lor,astazi am fost sa fac ITP undeva la Valeni,baieti de nota 20,nu m'au intrebat de folii,pentru stopuri am zambit,pleoape la fel,totul a fost ok,am platit taxa de 1 mil si o mica atentie(asta fara sa mi se ceara,dupa ce mi'au predat masina si talonu mi sa parut frumos sa mai fie ceva pe langa o simpla strangere de mana),recomand cu incredere baietilor care considera ca parca nu au totul ok la masina.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google