Folie Pe Geamuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si pe mine ma intereseaza. daca aflati un pret bun dati-mi si mie de stire !
    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

    Comment


    • mai sunt baietii de la mizil cu preturi de criza,parca 250 de lei folii pe spate si +100 de lei pe fata

      Comment


      • 0769843195 este nr. de telefon al baietilor de la mizil. eu am discutat cu ei dar nu mi-au spus nimic concret. (am numarul de pe o masina de-a lor luat in trafic) daca voi aflati ceva palpabil dati de veste
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • o sa aflu nr lu alex sau macar id si o sa-l intreb daca face vreo reducere ceva daca suntem mai multi sa ne punem folie , pana acum suntem 2
          Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
          Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
          Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

          Comment


          • Daca montati folie pe spate , in momentul cand mergeti cu spatele pe timp de noapte se vede ceva ???

            Comment


            • @razvan05 eu am montat la baieti acum vreo 8 luni de zile pe o masina folii pe toate geamurile,si am mai trimis inca ceva baieti acolo,toti inclusiv eu am fost multumit de ei,raport calitate pret bun.
              @viberul incearca sa obtii reducere pentru baietii care vin din logan club nu pentru un grup,ca banuiesc ca fiecare se duce cand face rost de bani.
              @givali daca veti merge cu spatele pe un drum fara nicio sursa de lumina nu se va vedea nimic chiar daca aveti sau nu folii,doar o urma slaba de lumina de la becul de mers innapoi,parerea mea este ca nu este vreo diferenta majora,ba chiar noaptea luminile celor din spate va vor deranja mai putin.

              Comment


              • mi-au ajuns la inima vorbele tale...ai vorbit ca un pensionar cult..)))

                Comment


                • pai o sa ma pensionez pe caz de boala

                  Comment


                  • Originally posted by Dreamer View Post
                    @razvan05 eu am montat la baieti acum vreo 8 luni de zile pe o masina folii pe toate geamurile,si am mai trimis inca ceva baieti acolo,toti inclusiv eu am fost multumit de ei,raport calitate pret bun.
                    @viberul incearca sa obtii reducere pentru baietii care vin din logan club nu pentru un grup,ca banuiesc ca fiecare se duce cand face rost de bani.
                    @givali daca veti merge cu spatele pe un drum fara nicio sursa de lumina nu se va vedea nimic chiar daca aveti sau nu folii,doar o urma slaba de lumina de la becul de mers innapoi,parerea mea este ca nu este vreo diferenta majora,ba chiar noaptea luminile celor din spate va vor deranja mai putin.
                    asa o sa fac , dar intai sa aflu numarul lui
                    Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                    Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                    Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                    Comment


                    • La Mizil nu iti recomand sa iti montezi,pentru ca nu iti da autorizatie,eu am montat la ei si m-am "ars". ;)
                      Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                      Comment


                      • eu vreau pe luneta si pe laterale spate. pentru asta nu trebuie autorizatie din cate stiu. geamurile la loganul meu au din fabrica o tenta maronie.
                        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                        Comment


                        • Si ale mele au tenta,majoritatea masinilor noi sunt tratate UV.Si pt spate iti trebuie autorizatie,indiferent de ce opacitate ai.
                          Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                          Comment


                          • corect ! am studiat si ai dreptate. OUG 195/2002 Art. 102 pct.35.
                            dar este o mare porcarie. daca ai VAN nu ai nici luneta nici laterale spate...
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • Pt ca masina aia asa a fost proiectata din fabrica.
                              Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                              Comment


                              • baietii de la mizil cand am sunat eu ziceau ca iti da si autorizatia la mana dar nu mi-a convenit pt. ca folia era marca drk,in fine,e mai ieftin dar nu am auzit de bine de aceasta firma...mai sunt unii la tatarani cum cobori la baza podului pana in interhome faci drepta,lucreaza cu lumar,nu am ajuns acolo dar am vb. cu cineva care a montat acum vreo 2 luni folie la ei si l-a costat fata-spate 440 lei la un bmw.sunt curios ce pret puteti obtine la vas auto glass,pt ca ma intereseaza si pe mine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google