Folie Pe Geamuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu am facut itp'ul acum 2 saptamani si nu il treceam...becuri albastre .. nu aveam dovada pt aripa lovita ... nu aveam trusa triunghi extintor..nu tine dreapta spate cand pun frana...da' cu o mica atentie am trecut...am facut la fostul RAR .. in spatele petromului de la vest

    Comment


    • Stiu ca si-a montat cineva folie cea mai inchisa si pe geamurile fata .. asta dupa ce isi facuse spatele initial .. si as vrea sa stiu cat l-a costat .. si unde le-a pus .. ca aia la vas auto glass au zis ca ma programeaza peste vreo saptamana ca sunt foarte ocupati ..

      Comment


      • mihaita da si mie adersa de la vas auto glas ca nu am inteles unde e daca au si un site e bn
        vopsitorie preturi bune

        Comment


        • Puii mei .. cand ajungi la Mos Craciun dinspre Centru faci la dreapta spre Malu Rosu , iar apoi prima strada la stanga .. iar la vreo 200 m pe stanga e Vas auto glass .. e undela la vreo 50 m de strandul de la Vointa .. te descurci acum ?

          Comment


          • ms
            am gasit 400 roni luneta si spatele
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • Str.Curcubeului,nr 44 parca

              Comment


              • Pai nu e cam mult 400 ron doar spatele?Ce folie iti pune?
                Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                Comment


                • eu gasisem o firma in mizil care se ocupa de colantari si monteaza folie drk de la alfaromtrans spatele cu 200 roni cu omologare cu tot,180 spatele daca este coupe si fata parca 100 roni,eu nu am ajuns sa mai montez,avea si o oferta la 5 masini aduse pui folie cu jumatate din pret,o sa caut si linkul sa-l pun poate va este de folos.

                  Comment


                  • http://www.autostick.ro/folii_auto_berlina.php De astia zici?
                    Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                    Comment


                    • Originally posted by vladcosmin View Post
                      da,de asta vorbeam,ti-ai montat tu acolo?

                      Comment


                      • baietii astia de la Mizil sunt simpatici am coloborat cu ei odata pentru niste folii la o masina,am mai trimis cativa prieteni la ei(toti au fost multumiti),mai gasiti si instalatii de xenon la ei,H4 bixenon 3 mil parca cu garantie 12 luni.

                        Comment


                        • Nu am montat la ei,dar goagal face minuni,asa am dat de ei.Poate daca ne strangem mai multe masini ne face si reducere ceva,din pacate nu vad pretul si pt coupe,dar presupun ca tot cat o berlina costa.
                          Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                          Comment


                          • eu am vb. cu ei acum 1 luna si mi-au zis ca la 5 masini aduse iti pune folie la jumate din pret iar la 10 masini e gratis,eu initial vazusem pret folie spate 180 lei si mi-au zis ca e pt. coupe pretul acela iar pt. berlina logan spatele costa 200 lei si daca vreau si fata ma costa 250 lei.

                            Comment


                            • Stai asa ca nu inteleg,cum adica gratis?Au zis ca folia spate costa 200ron,si te mai pune sa plateti si montaj?
                              Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                              Comment


                              • gratis,adica nu platesti nimic si montajul este inclus in cei 2 mil pe care i platesti pt. folie spate,nu au taxa separat pt montaj,dar ca sa strangi 10 masini...e tare greu dar ar fi ceva pt. ca ti ai scoate fiecare banii de benzina pana acolo,numai bine!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google