Folie Pe Geamuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    ITP-ul l-am facut acum 2 ani !
    La RAR am fost acum 4 luni - pt. omologare GPL (am mers 1 an jumatate fara omologare) si a trebuit s-o fac ......

    Comment


    • #77
      Apropo .. poate ajungi si tu duminica la intalnirea noastra .. pt mai multe detelii citeste threadul de intalniri ..

      Comment


      • #78
        La RAR nu ai treaba cu folia ( daca nu ai folie pe fata - daca ai fac ca trenuuuuu- si trebuie sa o dai jos,) nici nu te intreaba, de firma, de certificare, - nu se mai inscriu in cartea masinii folia.

        Incerc sa vin , poate il iau si pe Nasu" ca si el are Golan......
        Last edited by ady0807; 25 February 2010, 17:12. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #79
          Dreamer cat ai dat pe folie tu ? Si daca ai numarul lui ala ca am un tovaras cu un Logan care vrea sa isi puna si el !

          Comment


          • #80
            350 pe folie,numaru de tel este al userului pygmalion: 0751047795,va rezolva el.

            Comment


            • #81
              350 pe toate geamurile .. sau luneta + laterale ?

              Comment


              • #82
                luneta si laterale dar la cum au evoluat preturile acum cred k iti pune si pe fata in bani astia;)

                Comment


                • #83
                  Stiu ca mi-a zis Pygamlion acum vreo 2 luni ca pt laterale si spate 250 ron .. dar o sa il caut cand ia asta salariul .. ca sa se duca direct ..

                  Comment


                  • #84
                    Intrebare: Cui i s-a decolorat pana acum folia de pe geamuri?
                    Am un prieten cu un matiz de firma, care a pus folie neagra(95%) pe spate acum 2 ani si acum de abia daca se mai vede ca are folie. Folia era de aia de 10 lei.
                    Astea mai scumpe se decoloreaza?

                    Comment


                    • #85
                      Folia omologata nu se decoloreaza ever. Sa aibe grija ptr ca pe piata sunt "bajetii" care iti pun folie din targ de 10 lei , cu"omologare", si platesti banii ptr folie omologata originala ;)
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • #86
                        Eu am folie de la alfaromtrans. Asta e buna sau se decoloreaza?

                        Comment


                        • #87
                          man.. orice folie originala nu se decoloreaza : alfaromtrans , samurai, Llumar , 3M etc etc , totul e ca cel care iti monteaza sa-ti puna folia buna si nu fake-uri!
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • #88
                            Atunci m-am linistit. De pus, a pus originala ca am stat langa ei. Mersi de informatie.

                            Comment


                            • #89
                              Eu am primit 4 ani garantie pt iLumar originala dar au zis baieti de acolo ca nu o sa am probleme cel putin 6-8 ani cu ea.

                              Comment


                              • #90
                                baieti cine-mi spune si mie unde gasesc de cumparat folie llumar sau 3m la pret decent?
                                http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google