Folie Pe Geamuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    La noi in Ploiesti folie .. dar nu cred ca e llumar .. se vinde la magazinele de accesorii cu 120 ron din cate am inteles ..

    Comment


    • #92
      eu am pus folie in bucuresti cu 350 tot spatele llumar garantie 5 ani

      Comment


      • #93
        daca vreti folie lumar,incercati sa cautati pe google si sigur o sa gasiti,dar pentru ca folia sa fie omologata trebuie montata intr'un service omologat,nu e de ajuns sa aiba folia omologare.

        Comment


        • #94
          Da...e necesar acel act si "timbru" care se lipeste pe geam
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • #95
            De acord cu Dreamer.

            Comment


            • #96
              Eu mi-am pus folia singur si apoi m-am dus la un servis autorizat, nu dau nume ca nu pot, si mi-a dat omologare la folia pusa de mine si am scapat mai ieftin. Oricum la orice servis autorizat de folii daca va duceti cu folia pusa si e pusa bine va da autorizatie si platiti ceva acolo.

              Comment


              • #97
                cine e interesat pentru montare folie pe geamuri luneta si laterale spate ma poate contacta la id-ul: pushtu_gxg ,pret 200 lei.
                va salut cu respect!!!
                montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                Comment


                • #98
                  si solar zone mai are folie de calitate in afara de cele enumerate mai sus.

                  Comment


                  • #99
                    yzazzu 200 ron e manopera ? .. sau cu totul ?

                    Comment


                    • 200 lei cu totul cu folie si manopera......preturi de criza frate.....)
                      montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                      Comment


                      • tot tot tot? si.. (service autorizat) ca asta mai nou se cere

                        Comment


                        • cum adica service auzotizat........eu am certificatul de garantie si omologarea trimisa de la alpharomtrans......semnata,stampilata.mai e nevoie de ceva????
                          montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                          Comment


                          • din pacate da, mai nou politia se uita daca e montata intr-un service autorizat(RAR). chiar daca calitatea lucrarii este ireprosabil de buna )

                            Comment


                            • dar pe omologare e stampila de la service cu semnatura.......nu inteleg ce ar mai trebui......
                              montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                              Comment


                              • nu inteleg nici eu de ce ar mai trebuii a fii nevoie de inca o hartie care sa ateste montarea ei intr-un service (semnatura si stampila de pe cert.de omolog. si cel de conf. este a firmei care o importa o distribuie o comercializeaza sau ce io mai face ,,alfaromtrans,,) si iti spun sigur ca este nevoie de inca o hartie de la acel service.. dar asta nu inseamna neaparat sa o si montezi in service..se poate face rost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google