Folie Pe Geamuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azi am sunat la ei,si m-au programat pt maine,fata+spate=300ron(coupe)
    Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

    Comment


    • da posibil sa mai fi modificat preturile de cand am vb. eu cu ei,sa ne spui parerea ta despre cum isi fac treaba...si ce marca de folie mai folosesc acum.

      Comment


      • Am fost si mi-am montat.A iesit oarecum ok,nu prea imi place ca in unele locuri se vad particule de praf intre geam si folie.Pe spate de ex l-am pus sa mi le dea jos si sa le puna iar.Cateva poze cu masina: http://picasaweb.google.com/VladCosm...wooferPicture#
        Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

        Comment


        • doar la tine s-a intamplat asa sau ai mai vazut pe altii cu aceeasi problema,ti-a pus pe acte si stampila de la firma unde ai montat de acolo din mizil ?cum o sa gasesc timp liber o sa ma duc sa mi pun si eu dar vreau ceva mai deschisa pe spate cred ca vizibilitate 85 sau mai jos putin.

          Comment


          • eu cand am montat la ei am primit 2 hartii A4,una cu albastru una cu alb cu semnaturi cu tot ce trebuie si mi'au spus sa scriu eu intr'un loc punctat numarul masinii,numarul de geamuri pe care s'a aplicat folia+timbre cu RAR/OPC lipite pe 3 geamuri.

            Comment


            • si la tn au iesit cu probleme cum spunea colegu mai sus sau sunt perfecte?mai trebuie sa te duci la rar sa ti mai treaca ceva?

              Comment


              • au iesit ok,nu trebuie sa mai mergi nicaieri.

                Comment


                • Salut. Cat o costa folia pe geamuri fata+spate pentru un Sandero la baietii de pe curcubeului? Stie careva?
                  Si m-ar mai interesa daca stiti vreun service unde pune folie fibra de carbon pe capota motor si cam cat costa.
                  Vrei sa faci bani si nu sti cum? Incearca aici si nu vei regreta.

                  Comment


                  • Folie de carbon nu am vazut la nimeni prin Ploiesti .. oricum cred ca undeva la 500-600 ron .
                    Iar folie pt geamuri cred ca te duce undeva la 450 ron .

                    Comment


                    • e foli carbon pe 23 august 170 metru folie la mizil 300 parca
                      vopsitorie preturi bune

                      Comment


                      • are si la adelfos parca 170 fara tva.

                        Comment


                        • Salutare ! As vrea sa imi pun si eu folie pe toate geamurile (fara parbriz, bine-nteles) si ma intereseaza o nuanta cat mai inchisa, folie de calitate si autorizata si un service, ceva, unde se poate pune repede si fara probleme ! Si daca stiti si niste preturi ar fi ok ! Pentru Logan berlina !

                          Comment


                          • eu m am interesat la vassautoglass si mi au zis ca e 400lei luneta si laterale spate,lumar...oricum mi se pare scump...stiu ca mai erau unii la tatarani cum cobori podul faci imediat dreapta dar nu am ajuns acolo.

                            Comment


                            • eu il cunosc pe baiatu care are servisu vas auto glass , sta langa mn , il cheama alex , da nu mai am nr lui sau id` lui .......
                              Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                              Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                              Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                              Comment


                              • phai dute si intreabal,eventual poti sa ii spui ca e vorba de logan club,mai era un domn pe aici care ne-a ajutat cu niste reduceri,poate daca mai poate rezolva ceva si acum o sa specifice el,eu nu vorbesc in numele lui.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google