Folie Pe Geamuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • m-am uitat la atelierele ce sunt autorizate de rar pt a monta folie. sunt foarte putine in bucuresti 2-3 la numar si nu au detalii despre preturi pe site
    From Miami 2 Ibiza
    Voucher
    http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

    Comment


    • Stie cineva care este diferenta intre 3M Fx si 3M Color Stable ?

      Comment


      • Originally posted by sKyb0y View Post
        m-am uitat la atelierele ce sunt autorizate de rar pt a monta folie. sunt foarte putine in bucuresti 2-3 la numar si nu au detalii despre preturi pe site

        uite cate sunt pe bucuresti autorizate

        si cum am promis revin cu ofertele de preturi folii auto pentru centrele autorizate RAR Prahova
        de la inceput mentionez ca nu se baga nimeni la autorizare pe laterale fata geamurile avand tenta din fabrica.

        deci cu folie, manopeara ajungem la:
        1. Vas Auto Glass Ploiesti nt.tel 0244518315
        400ron garantie 5 ani (luneta si laterale spate)

        2.Lars Auto Brebu nr.tel 0723315337
        250ron folie Orpro garantie 3ani (luneta si laterale spate)

        3.Cyartis Advertising Urleta nr.tel 0724701795
        230ron folie Orpro garantie 3ani (luneta si laterale spate)

        toate acorda autorizare si timbru
        Last edited by RAZVAN-005; 16 March 2011, 15:54. Reason: Automerged Doublepost
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • Cei de la Vas Auto Glass ce folie folosesc ?

          Comment


          • folie llumar

            Comment


            • Am avut folie Si pe geamurile fata laterale, in 2 ani nu m-a oprit nici-un echipaj de politie. Dar cand am fost la RAR sa omologhez GPL-ul , m-a pus sa le dau jos...... chiar daca erau cu timbru si autorizate. nici nu au discutat.... Deci totul depinde de cei de la RAR.

              Comment


              • Originally posted by ady0807 View Post
                Am avut folie Si pe geamurile fata laterale, in 2 ani nu m-a oprit nici-un echipaj de politie. Dar cand am fost la RAR sa omologhez GPL-ul , m-a pus sa le dau jos...... chiar daca erau cu timbru si autorizate. nici nu au discutat.... Deci totul depinde de cei de la RAR.
                Depinde si ce transparenta aveai pe fata
                sigpic

                Comment


                • Aveau transparenta mare... De erau autorizate pt. fata, dar cum a spus si colegu de mai inainte, transparenta se modifica deoarece geamul are o anumita tenta + folia , deci se reduce transparenta.
                  Eu le puteam pune din nou pe fata (altele noi caci timbrele au ramas lipite pe geam) dupa ce plecam de la RAR, dar au un anumit inconvenient..... Pe timp de ceata, pe ploaie, pe semiintuneric si intuneric.. si de aceea am renuntat la folie pe fata.
                  In concluzie pe spate am perdea 90% din luneta si folie pe geamurile din spate laterale si sunt foarte multumit !

                  Comment


                  • folie

                    cat costa sa pun si eu folie pe geamurile spate?

                    Comment


                    • te costa in jur de 350 - 400 ron la Vas Auto Glass , sau daca preferi ionizate , toata masina 300ron si parasolar 20ron , daca ai logan la SEND92 la Pitesti
                      Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                      Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                      Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                      Comment


                      • ajutor!!! aveti idee unde gasesc o firma in ploiesti care sa imi repare parbrizul? am o steluta exact pe centru si mi-e frica sa nu inainteze cele 3 mici crapaturi care de abia se observa acum. am postat aici pentru ca in general firmele care foliaza sau ionizeaza se mai ocupa si cu astfel de probleme.

                        Comment


                        • @tavinush : incearca la Vass Auto Glass , este situat langa strandul vointa in malu rosu
                          Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                          Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                          Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                          Comment


                          • salut
                            stiti cum se numeste servicul din plopeni autorizat dacia si daca e bun de ceva?
                            mersi

                            Comment


                            • E la intrare in Plopeni .. Mavexim parca .. dar am auzit ca este foarte scump ..

                              Comment


                              • aveti grija la folia pe fata ca nu se mai autorizeaza

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google