Folie Pe Geamuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Am pus si eu folie unde a pus si Mihai.arata bine.Recomand!

    Comment


    • #47
      pune si niste poze abia vedem cum arata masina ta in caz ca ne gasim prin trafic!(tot la vass auto glas am pus si eu folie prin intermediul lui pygmalion)
      Attached Files

      Comment


      • #48
        Care a fost pretul?

        Comment


        • #49
          Nu am avut timp,poate maine sa reusesc sa fac niste poze.Pretul este 400 ron: luneta,spate,fata,parasolar,totul omologat.Asa spun eu si deocamdata ii cred.Vb cu Pygmalion pe pm.

          Comment


          • #50
            geamurile fata cat % au transparenta ca am auzit ca fata nu trebuie sa fie colorata deloc ca sa fie omologat,eventual pune o poza cu masina ta.ms

            Comment


            • #51
              Pe fata au 70%,si am acte cu omologarea RAR,ca le-am spus sa nu-mi puna decat ce e legal.

              Comment


              • #52
                pai si 70% la suta transparenta este aproape insesizabil dupa parerea

                Comment


                • #53
                  Pana la urma pe fata nu se mai merita sa dai bani sa pui transparenta 70% ca este insesizabila!

                  Comment


                  • #54
                    Daca vrei sa pui pe fata poti sa pui 50% si arat chiar mijto .. si nici nu prea se vede in masina ..

                    Comment


                    • #55
                      de acord cu mihaitza!

                      Comment


                      • #56
                        Asa e. Pe fata nu se vede ca ar fi folie decat cand te apropii,dar diferenta de pret era mica,50 RON,si teoretic,are protectie UV.Adica nu te mai bronzezi pe mana vara daca mergi mult,si mai protejeaza interiorul.

                        Comment


                        • #57
                          Dreamer ti-au dat geamurile jos cand au pus folia ?

                          Comment


                          • #58
                            Nu se dau geamurile jos decat daca le duci la ionizat .. LA FOLIE NU E NEVOIE

                            Comment


                            • #59
                              mie mi le'au dat,toate 3,si la mihaitsa cred ca le'au dat dar decat pe alea 2 din spate care se lasa in jos(de pe usi),pentru ca la restu aveau spatiu sa se miste.

                              Comment


                              • #60
                                Dreamer .. mie mi-au zis ca nu le-au dat jos .. ca am vb cu baiatul ala de prima oara .. acum nu bag mana in foc ca nu am stat langa ei ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google