Lansare Logan & Sandero 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lansare Logan & Sandero 2

    Salutare membrii Logan Club Resita,


    Am deschis acest thread sa discutam despre noile modele si totodata sa pregatim lansarea noilor modele.

    As vrea ca de data asta sa putem fi mai multi si sa ne vedem cum a fost si la lansarea Dacia duster in 2010.Avem 3 noi produse in gama si vreau sa animam putin ziua cea mare.

    In data de 05.11.2012 voi fi la uzina la formare si voi avea primele impresii ssi poze.Data lansarii o voi posta dupa ce o primesc si eu .

    Sper ca de data asta sa ne strangem cat mai multi si sa facem cu adevarat o mare sarbatoare.

    Va multumesc
    Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

  • #2
    Eu clar vin
    Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

    Comment


    • #3
      Cred ca o sa venim toti, pregatiti cu numar mare la picior

      Comment


      • #4
        deci sper ca ne vedem ca la duster ....
        Attached Files
        Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

        Comment


        • #5
          Nichita sa ne astepti cu tancu plin, drumul gol si motoru incalzit ca noi venim.

          Comment


          • #6
            eu unu vin sigur,sper sa fim mai multi ca la duster.

            Comment


            • #7
              Nichita, asa ca idee, pe cand preconizezi ca ar fi lansarea?

              Comment


              • #8
                ba cred ca totu se va intampla dupa data de 20 ca in 5 sunt la formare si in 15 ii lansarea nationala la bucuresti cu toti din retea si cred ca dupa aia ...
                Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                Comment


                • #9
                  Să întrebi în formare dacă or să pună şi pe Dacia motorizările 1,2 TCe şi dacă este adevărat că în momentul de faţă au probleme în testele interne de fiabilitate, adică mai pe româneşte, nu trec de ele !

                  Mulţumesc frumos !

                  Comment


                  • #10
                    sa ne anunti din timp ca sa nu ne facem alte planuri,ok.

                    Comment


                    • #11
                      Bunna baieti,


                      Astazi am primit programul oficial al ceremoniilor de lansare , programul se desfasoara dupa cum urmeaza :

                      - 1 Noiembrie – 12 Noiembrie: Formare comerciala
                      - 8 Noiembrie: Anunt pret Noul Logan (comunicat de presa)
                      - 9 Noiembrie: Deschidere comenzi Noul Logan
                      - 13 Noiembrie: Conventie Retea/ Eveniment lansare

                      - 15 - 18 Noiembrie: OPO ( in acest interval vom gasi o zi pentru a ne reuni )


                      O seara buna va doresc si ne auzim cu primele poze si impresii luni cand sunt la Mioveni la formare si testare .
                      Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                      Comment


                      • #12
                        aduce-ti voi masinile si lansati-le cum trebe, cu drive test, nu ca Lodgy si Dokker doar la privit, ca venim noi.....
                        "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by nichita2009 View Post
                          O seara buna va doresc si ne auzim cu primele poze si impresii luni cand sunt la Mioveni la formare si testare .
                          Să nu uiţi să întrebi ce te-am rugat referitor la motorizarea de 1,2 TCe !

                          Baftă la formare şi testare şi ... mult succes noilor modele Dacia !

                          Comment


                          • #14
                            Din pacate 1.2 tce nu va echipa modelul logan , va avea doar motorull de 1.2 75 cp , 0.9 tce 90 cp , si cele 2 dci 1.5 75 si 90 cp
                            Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                            Comment


                            • #15
                              ceva poze, detalii noi?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google