Lansare Logan & Sandero 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    acceptam intarzieri la astia ce lucra la stat :P
    Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

    Comment


    • #62
      auzi daca venim sambata mai putem testa masinile?asa poate ne adumam mai multi parerea mea,dar cum vor si ceilalti,pentru mine e egal.

      Comment


      • #63
        na eu am zis na vineri cu toaata lumea ca e fain atmosfera , lume , vede lumea ca exista si clubu .... si o sa avem si pe cineva de la dacia ....
        Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

        Comment


        • #64
          Sambata s-ar strange mai multi, si de la timisoara am veni mai multi. Oricum, eu si Razvy venim singur

          Comment


          • #65
            vorba lui nichita mai bine vineri ca daca vin si aia de la dacia,auzi avem ceva si de mancare?ca sa stiu sa nu mananc nimik acasa numai asa imi scot bani de motorina

            Comment


            • #66
              fomistilor )) cine vrea poata sa vina si sambata sunt bineveniti si duminica ... .. logan club resita poate duminica iara o pun de ntalnire la caransebes ;))
              Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

              Comment


              • #67
                fratilor cand vreti sa mergem?hai sa ne hotaram odata si sa facem o lista ok,astep raspunsuri.

                Comment


                • #68
                  @nichita...ai idee pana la ce ora au programul dealerii sambata ca vreau sa dau o raita si nu am timp sa ma duc prea dimineata..

                  Comment


                  • #69
                    pana la ora 19 e conform regulamentului dar unii dealerii au pana la ora 20
                    Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                    Comment


                    • #70
                      ok mersi !

                      Comment


                      • #71
                        eu as prefera intr-o zi in care sa nu fie prea mare aglomeratie si as prefera sa beau un suc pitit de nichita cu loganistii si nu cu primaru

                        asa cum am facut la Duster
                        Last edited by Moonshadow; 13 November 2012, 22:59. Reason: Automerged Doublepost
                        "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                        Comment


                        • #72
                          Eu optez sa mergem vineri .. si cum spuneam in posturile trecute , sunt primul pe lista la test

                          Vorba lui cos .. avem si de papa ? ceva mici , cartofi prajiti ca sa nu mancam de acasa
                          Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                          Comment


                          • #73
                            Eu de maine incep sa dau la SAPA asa ca abia dupa 4 voi putea venii :|

                            Comment


                            • #74
                              Am vazut masinutele azi la auto group resita .. frumoase in draci , in special loganul dar si stepway-ul.. ce am ramas placut surprins is jentile de tabla de pe stepway care zici ca is de aluminiu )) abia astept testul

                              Gaby: La ce sapa dai?
                              Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                              Comment


                              • #75
                                Sapa Dacia, 6.0 L W12 TDI Gata cu off-topicul!

                                Cand mergem? v-ati hotarat?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google