Lansare Logan & Sandero 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moonshadow, de la TM s-a anuntat MRV-ul, posibil sa ajungem si noi (eu + Razvy si juniorul), dar depinde de ce se intampla la testele de aici :|

    Comment


    • Ne vedem maine la ora 13:00 la Petrom in parcare(primul, calea caransebesului).

      Comment


      • baieti care aveti pagina de facebook va rog dati like la pagina oficiala la reprezentantei ! pagina este : Service Automobile Caransebes , va multumesc

        si va astept maine!
        Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

        Comment


        • Distracţie plăcută mâine la întâlnire şi drive test !

          Comment


          • Multumim frumos! O sa postam poze si impresii.

            Comment


            • nichita se poate face test drive cu Stepway-ul?
              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

              Comment


              • Nu ... aceea masina este doar de expo si luni va lua calea altei tari undeva se vor lansa masinile ..... dn pacate nu .. dar poate sa ne luam noi una de DT .. dar nu acum....

                La ce ora ne vedem !
                Last edited by nichita2009; 17 November 2012, 12:09. Reason: Automerged Doublepost
                Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                Comment


                • pai noi plecam din Resita la ora 13, asa ca pe la 13,30 suntem la voi
                  "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                  Comment


                  • Jantele alea smechere de tabla de pe Stepway sunt pe 15 cu prindere 4x100?

                    Comment


                    • eu cred ca sunt pe 16 .....parca asa am vazut
                      "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                      Comment


                      • Sunt jante pe 16'' nu stiu prinderile , si sunt jante de tabla cu capace
                        Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                        Comment


                        • da sunt pe 16 cu capace plastic,aspect de aliaj.exista optional jante de aliaj.Dar cat or avea?195 65/16?
                          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                          Comment


                          • sunt jante de tabla 4*100 cauciuce 205/55/16
                            micutzu, pe stepway nu exista optional de aliaj.

                            Comment


                            • Merg si eu maine in showroom ca tot nu m-am lamurit.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google