Lansare Logan & Sandero 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    pai frumos ar fi sa mergem toti impreuna, dar daca unii, din pacate, lucreaza pana la ora 16,00 iar lansarea se face la ora 15,30 (noi ar trebui sa plecam din Resita, cel tarziu la ora 15,00 ceea ce unii se pare ca nu o vor putea s-o faca), ca sa poata domn primar sa tina un discurs (o fi lucrand si dansul pana la ora 16,00 si impusca doi iepuri dintr-un foc), nu putem merge toti asa devreme. Si atunci sunt:
    Varianta 1 unii merg sa fie acolo Vineri la 15,30 iar altii la 16,30 in cel mai bun caz. In acest caz nu cred ca mai putem face poze impreuna decat la lumina blitz-ului.
    Varianta 2 mergem toti impreuna dupa ora 16,30 dar pozele se vor face tot la lumina blitz-ului
    Varianta 3 mergem in alta zi sambata sau duminica mai pe lumina si putem face pozele de care vorbea Nichita, dar nu ne calcam pe bataturi cu oficialitatile si s-ar putea sa mai prindem vreo masina pentru drive-test si un suc pitit de Nichita , cat despre mici si cartofi prajiti, Raulissimo, nu cred ca poate fi vorba. Apropo eu credeam ca mergem sa vedem si sa testam masinile la un dealer Dacia si nu la Restaurant, desi e unul chiar langa Dacia Caransebes
    Varianta 4 merge fiecare cum il taie capu si isi rezolva... visu (problema)
    Varianta 5 ...............

    Apropo stie cineva de ce nu mai se tin intalnirile Logan Club Resita cu regularitate o saptamana da si una nu, asa cum era odata.....
    Last edited by Moonshadow; 14 November 2012, 18:05. Reason: Automerged Doublepost
    "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

    Comment


    • #77
      Cel mai frumos e sa mergem toti deodata. Eu pot oricand, voi sa-mi spuneti cand va pica cel mai bine ca eu trebuie sa vin de la tm, deci ar fi indicat sa-mi spuneti de astazi in caz ca doriti maine.
      In legatura cu intalnirile, nu are rost sa deschidem subiectul . Sti foarte bine de ce. Tot loganclub resita a votat cand sa fie si n-a venit mai nimeni, numai promisiuni, asa ca am ajuns sa ne intalnim cand putem si intalnirile sunt stabilite prin telefon. Se pare ca metoda asta e cea mai buna ca asa suntem aproape tot timpul minim 4 .

      Comment


      • #78
        Renault, eu zic sa vorbesti si cu MRV-ul iar el la randul lui sa vorbeasca mai departe, poate venim in deplasare un grup mai mare de la TM.

        Comment


        • #79
          Daca ar veni cei din TM la Caransebes atunci ar fi bine sa ne programam si noi cand vin ei...
          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

          Comment


          • #80
            pai pana la urma cum ramane?mergem sambata.

            Comment


            • #81
              Da, ramane sambata ca sa vina cat mai multa lume

              Comment


              • #82
                sa vedem daca vin cei de la TM, renault ia legatura cu ei si ne comunica si noua, daca cei de la TM nu vin atunci vedem cum putem sa ne intalnim doar noi
                "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                Comment


                • #83
                  Am luat deja legatura cu ei. O sa fie anuntati de organizatorul lor. Chiar daca cei din TM vin sau nu, la noi ramane sa mergem sambata. Ca asa puteti veni toti din ce am inteles si imi pica si mie mai bine .

                  Comment


                  • #84
                    la ce ora? ar trebui sa vedem ce spune si nichita ca trebuie sa lustruiasca masinile, sa le faca plinul, sa pregateasca paharele ca vin eu cu sucul daca nu mai are el ...de vineri
                    "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                    Comment


                    • #85
                      deci sambata ?
                      Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                      Comment


                      • #86
                        ceva fain

                        ceva bonus pt voi pana ajungeti la noi :P
                        Attached Files
                        Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                        Comment


                        • #87
                          voi pe stepway ati primit cu jante de aluminiu , la resita o venit cu cele de tabla )
                          Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                          Comment


                          • #88
                            nichita pe la ce ora sa venim?
                            Loganul nu are stopuri pe leduri?
                            Vladi a obosit?
                            "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                            Comment


                            • #89
                              dar ce stopuri are sandero sunt cumva pe leduri?mie unu asa mi se pare in poza,sambata putem veni pe la 2-3 e bine,sper ca si sambata putem sa le conducem nu?

                              Comment


                              • #90
                                pai daca nu e cu drive test doar no sa merem la expozitie
                                "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google