Lansare Logan & Sandero 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    da b-max are 1-0 in favoare lui ... e trist pt noi ...
    Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

    Comment


    • #47
      nichita azi am vazut reclama de la noua dacia si cica pleaca de la 6650 euro e adevarat? sau e cu programul rabla si varianta cea mai cheala.

      Comment


      • #48
        da, e adevarat, e varianta cea mai cheala, nu are AC, geamuri electrice si navigatie
        In schimb, are ESP, ABS, AFU, ASR, si 4 airbaguri, care conteaza mai mult

        Comment


        • #49
          Esp-ul l-au pus pentru ca e norma europeana altfel nu-l vedeam. Cu Lodgy au fost smecheri si l-au omologat inainte de intrarea in vigoare a normei cand era inca pe hartie.

          Comment


          • #50
            nichita la ce ora trebuie sa venim joi?sa ne spui ca sa stim cum ne strangem ok.

            Comment


            • #51
              putintel mai devreme Nichita ca am o mica problema la directie si vreau sa v-o dezvalui si voua
              Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

              Comment


              • #52
                ba baieti .. maine cred ca voi fi la bucuresti pentru lansarea oficiala a celor 3 produse ... astept astazi mai multe vesti
                Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                Comment


                • #53
                  Ca şi politică de preţuri atâta timp cât pentru Dacia România a devenit din păcate a V-a piaţă ca mărime şi unde pe acest segment, la noi cel puţin practic nu prea mai există potenţial de creştere, mai degrabă noile modele Dacia (ca şi configuraţie, dotări şi preţuri) au fost concepute pentru piaţa externă, mai ales cea din Vest, unde nu prea mai poţi să oferi o maşină cu dotări spartane şi atât !

                  Este doar o opinie personală care sper să fie infirmată de vânzările pe care le vor înregistra noile modele Dacia la noi în ţară !

                  Comment


                  • #54
                    Baieti ... VINERI 16.11.2012 ora 17 este lansarea oficiala a noilor modele !!!!!!!!!!!!!

                    asteptam lista cu participanti .....
                    Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                    Comment


                    • #55
                      daca era sambata veneam si noi, dar vineri e cam nasol cu job-ul.
                      Intrebare de baraj, te poti interesa daca un client fidel beneficiaza de ceva reducere la achizitionarea unui nou logan? Au fost cumparate 2 bucati in 2 ani

                      Comment


                      • #56
                        deci nu mai e joi si vineri?momentan suntem noi, nu stiu restu
                        1-cosmin83 (posibil fratele)
                        2-raulissimo + 1 prieten
                        3-megeleag
                        4-renault
                        5-flaviu ?
                        6-Moonshadow - daca nu intervin alte probleme
                        7-..........
                        8-..........
                        cam asta ar fi pana acuma,sper sa ne adunam mai multi.


                        Pentru a putea vedea mai bine cine merge si cine nu, pastram o singura lista, daca intervin noutati, va rog sa-mi comunicati pentru a modifica lista.
                        Va rog terminati cu posturile off-topic
                        Last edited by Renault; 13 November 2012, 00:26.

                        Comment


                        • #57
                          pai si eu s-ar putea sa mai aduc pasageri....dar sa nu uit ceea ce e cel mai important... bre nichita sper ca sunt masini pentru drive test ca altfel ce facem ....venim la opera
                          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                          Comment


                          • #58
                            Va fi un Sandero Laureate 0.9 Tce si un Logan Laureate 0.9 Tce !

                            sefa casei .. esti bine venita pana duminica la orele 19 .. si sambata si duminica !

                            Revin cu o adaugare .. ar fi ok sa fiti cu vreo jumate de ora inainte de ora 17 sa ne organizam .. .. o poza de grup , aranjari de masini :P ...cev ceva ..

                            Buna baieti ,


                            S-ar putea ca lansarea sa se desfaoare mai devreme .. asteptam confirmarea primarului orasului .... dar sa vedem ora la care poate sa vina sa oficieze lansarea !

                            Stati pe receptie .. si ma scuzati pt desele schimbari dar nu e vina mea D D:

                            Din motive de invitati (Pirmar si oficialitati locale si judetene . lansareaa va incepe la ora 15:30 !!! astept un feedback pozitiv din partea voastra . PE la ora 15 daca sunteti aici e super OK !

                            Va multumesc
                            Last edited by nichita2009; 13 November 2012, 12:05. Reason: Automerged Doublepost
                            Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                            Comment


                            • #59
                              Si invitatia finala !!!
                              Attached Files
                              Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                              Comment


                              • #60
                                pai eu lucrez pana la 16,00 asa ca prezenta mea la 15,30 e sub semnul intrebarii
                                "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google