Lansare Logan & Sandero 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sefa Casei View Post
    sunt jante de tabla 4*100 cauciuce 205/55/16
    micutzu, pe stepway nu exista optional de aliaj.
    daia ziceam si eu ca sunt pe 16 ptr ca citisem pe cauciucuri 16 respectiv
    "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

    Comment


    • logan club in vizita la caransebes

      am ajuns si cu poze .. am si una bonus )) un vizitator nebun din oras ))

      filamrea aia nu pot sa o pun ca e maer are 200 de mega si plus trebuie multe stelute acolo...
      Attached Files
      Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

      Comment


      • Toti is nebuni :P

        Comment


        • da ala a scos dricu sa nu se puna prafu pe el in garaja )))) ... si ar fi venit cu parapanta da batea vantu )
          Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

          Comment


          • S-a incheiat si lansarea .. acu sa revenim pe plaiuri mai normale : P
            Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

            Comment


            • Asa este , s-a nerevenim din "betie" .. am auzit ca va veni si un drive test la loganul cel nou , e adevarat?
              Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

              Comment


              • sper sa fie ca sa ii rupem fasu si la ala

                Comment


                • d dar .. pt moment nu avem masini .. si care trebuia sa fi de dt am vanduto azi )) la ce cerere am la ele .. dar sper ca pana la decembrie sa am si sa facem o sesiune doar pt voi .. ca revvansa :
                  Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                  Comment


                  • Nichita vreu si filmuletzu !!!
                    Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                    Comment


                    • ai rabdare micutule,o scris mai sus de ce nu merge.

                      Comment


                      • Originally posted by nichita2009 View Post
                        d dar .. pt moment nu avem masini .. si care trebuia sa fi de dt am vanduto azi )) la ce cerere am la ele .. dar sper ca pana la decembrie sa am si sa facem o sesiune doar pt voi .. ca revvansa :
                        daaaa, ce inspirat a fost ăla de a luat-o azi, ca daca puneau baietii din Resita talpa in ea era ca alea la 150.000Km rulaj
                        "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                        Comment


                        • nici chiar asa ca nu avem talpile asa de mari doar 42

                          Comment


                          • stiu eu ca nu aveti talpile mari ....dar sunt grele ....de la bocanci
                            "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                            Comment


                            • tura viitoare o sa venim in tenesi

                              Comment


                              • sau in espadrile, asta daca nu da neaua pana aduce nichita loganu
                                "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google