Lansare Logan & Sandero 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    pai atunci plecam sambata pe la 13 e bine?
    1-cosmin83
    2-renault
    3-raulissimo
    4-..........
    5-..........
    6-..........
    10-........

    Comment


    • #92
      ba deci stepwayu ala a venit si al mine cu jantele alea negre .. dar am pus capacele peste .. au folosit si ei sistemul ce il are opel cu jante de tabla negre in forma de alea de aliaj si aplicat un capac ...

      aa sptopurile alea pe led sunt montate pe un duster.. le-a comandat un client .. am pus o poza sa vedeti ce fain arata ...
      Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

      Comment


      • #93
        se vede dupa fetele de usi ca e duster.. tari stopurile oricum , e 300-400 euro setu parca..
        Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

        Comment


        • #94
          baieti cam liniste pe aici ... ce se mai aude care cum vine ?
          Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

          Comment


          • #95
            pai atunci plecam sambata pe la 13 e bine?
            1-cosmin83
            2-renault
            3-raulissimo
            4- Moonshadow
            "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

            Comment


            • #96
              drive test
              sigpic

              Comment


              • #97
                in vizita la Caransebes
                "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                Comment


                • #98
                  .........................................
                  Attached Files
                  "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                  Comment


                  • #99
                    si totusi numai noi patru?
                    flavius,gabi voi nu veniti?

                    Comment


                    • Flaviu vine

                      Comment


                      • Posibil sa vin si eu.

                        Comment


                        • cum adica posibil... trebuie....eu am testat un sandero de 0,9 si pot spune ca se misca bine pana la 120Km/h (treapta 2, 3, 4) dupa care e cam lenes. Aspectul exterior nu ma incanta cu nimic (poate, doar stepway ma incita), la interior sunt ceva schimbari in bine insa bordul e un pic cam sus plasat, per ansamblu nu sunt foarte incantat, dar acum fiecare are gusturile sale si cine vine maine isi poate face o parere personala
                          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                          Comment


                          • De acord cu tine, Moonshadow, ar cam trebui caci am lipsit cam mult.

                            Comment


                            • bun, unde ne intalnim si la ce ora pentru a pleca spre Caransebes? Renault vin si cei de la TM?
                              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                              Comment


                              • Eu maine de dimineata trebuie sa plec pana la Moldova noua...daca ma intorc pana la 13 va sun pe careva...o sa incerc sa ma invart si sa ajung pana la ora plecarii :|

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google