Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalniri LC Slobozia

    Felicitari Logan Club Slobozia!
    34
    Logan Club Ialomita
    52.94%
    18
    Logan Club Slobozia
    47.06%
    16
    Last edited by FlorianYFL; 30 September 2010, 15:46.
    Nu-i bai...

  • #2
    Originally posted by Mykutzu
    baietii yo am loganu la bucuresti...si sambata nu pot sa vin k sunt plecat...poate datile viitoare...daca faceti comanda de parasolare sa luati legatura si cu mine....si mai am sa-l conving pe taqta sa vina la intalniri k eu nu am carnet asta e mai mare problema...daca nu vin cu tine sweetboy k vad ca stai pe langa mine...yo staw vis-a-vis de scoala 13
    cu cea mai mare placere te voi lua. numa sa te cunosc si eu intai

    Originally posted by Leynad
    sper sa fiu liber.. eu sunt si cu bac-ul acum si nu prea am timp dar o sa incerc sa vin ;)
    si eu sunt cu bacul stai linistit. poti sa iti faci timp macar 1 ora sa ne cunoastem intre noi si sa ma idiscutam una alta
    Nu-i bai...

    Comment


    • #3
      baietii cu logan model vechi ne facem si noi o sigla cu logan club slobozia?

      Comment


      • #4
        Am stabilit cu un loganist locul intalnirii.

        Sambata,22 mai 2010, ora 18:00 in parcare la Kaufland sunt asteptati toti posesorii de Dacia Logan. Mai dati de veste si la prieteni, rude, vecini care poseda o Dacia Logan.

        Daca sunt intrebari dati un reply.
        Nu-i bai...

        Comment


        • #5
          cine ne ajuta si pe noi cu stikere LoganClub? dati-mi si mie un pm va rog
          Nu-i bai...

          Comment


          • #6
            @Sweetboy89- Nu stiu daca ai primit raspunsul meu pe mess, ti-am zis ca intru rar. Ia legatura cu Fane-CL, organizatorul nostru, el se ocupa de stickere. Daca vrei si poti, te asteptam maine la intalnire in Calarasi, in parcarea de la BCR. E super simplu, drumul de la Slobozia te scoate drept la Prefectura, iar pe stanga e BCR-ul. Bafta! P.S.La profil ai tel.meu, daca vrei da un apel, dupa 18.
            Last edited by Gusi; 15 May 2010, 13:45.
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • #7
              La ce ora faceti domnu intalnirea?
              numar secundele

              Comment


              • #8
                Originally posted by Marius View Post
                La ce ora faceti domnu intalnirea?
                La orele 18 la kaufland in parcare.O sa fiu si eu prezent cu toate ca voi fi obosit de pe drum dar...numai conteaza daca e sa se faca LOGAN CLUB...lasam tot deoparte
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • #9
                  Originally posted by alex_77_marius View Post
                  La orele 18 la kaufland in parcare.O sa fiu si eu prezent cu toate ca voi fi obosit de pe drum dar...numai conteaza daca e sa se faca LOGAN CLUB...lasam tot deoparte
                  sa speram ca facem

                  @Gusi - nu stiu sigur daca pot ajunge. am primit mesaj de la fane si va multumesc pentru ajutor. va asigur ca voi fi prezent la una din intalnirile voastre ( cat mai curand sper )
                  Nu-i bai...

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by sweetboy89 View Post
                    sa speram ca facem

                    @Gusi - nu stiu sigur daca pot ajunge. am primit mesaj de la fane si va multumesc pentru ajutor. va asigur ca voi fi prezent la una din intalnirile voastre ( cat mai curand sper )
                    Mergem la intalnirea din 30 mai cand vor aniversa un an de LOGAN CLUB CALARASI ce zici?pana atunci mai pun si eu masina la punct nu ma duc cu ea asa...
                    sigpic

                    IL 1 3 MIU

                    Comment


                    • #11
                      mergem, mergem ca trebuie sa faca cinste baietii. un mic, "un suc"
                      Nu-i bai...

                      Comment


                      • #12
                        Sigur ca da! Doar sa va aduceti de acasa gratar, carbuni, lada frigorifica, scaunele etc.
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by sweetboy89 View Post
                          mergem, mergem ca trebuie sa faca cinste baietii. un mic, "un suc"
                          Ce iti mai place pomana...))
                          sigpic

                          IL 1 3 MIU

                          Comment


                          • #14
                            voi incerca si eu baieti sa ajung. Problema e k nu stiu daca sunt liber,daca sunt,apar si eu. Salutari!

                            Comment


                            • #15
                              nu conteaza cati suntem, numa sa fim. nu uitati sa va mai anuntati si voi colegii, prietenii, vecinii etc.
                              Nu-i bai...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google