Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vedeti ca se discuta altfel cu lista in fata nu mai poate sa zica ca a dat si de fapt nu a dat

    Comment


    • Doar daca doresti nichiforovici, eu te-am trecut necotizant pe tine si pe ceilalti deoarece ati intrat mai tarziu...dupa ce sa platit prima cotizatie...si mi sa parut corect sa va trec membrii cotizanti incepand cu luna imediat urmatoare, acum ramane la alegerea voastra daca sa va trec cotizanti din martie
      Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

      Comment


      • pai mi se pare normal sa ne treci de cand am dat...sau ce banii aia nu conteaza ca nu inteleg!

        Comment


        • Regula Cotizatii LGC Tulcea.

          Ca sa fie destul de clar pentru toti.Cotizatia se plateste de membrii actuali ai clubului.Cei care adera la club platesc cotizatia abea dupa acceptarea lor in club(cele 4 intalniri consecutive) Oricum cei care adera pot platii inca de la prima intalnire cotizatia,de buna voie.Dar normal asa este,4 intalniri,ne cunoastem si apoi...plata
          sigpic

          Comment


          • pai si eu ce sunt ca sa inteleg...daca tot atat sunt aderant de ce sa platesc?

            Comment


            • Salut!
              Aveti cunostinta in ce consta si cat costa prima revizie la un Logan Laureate 1,4 Mpi?
              Va multumesc!

              Comment


              • Originally posted by LCM View Post
                pai si eu ce sunt ca sa inteleg...daca tot atat sunt aderant de ce sa platesc?
                Pai tu esti deja la a 5-a intalnire daca nu ma insel.Faci parte din gasca fara probleme.Asa ca...pay up!!!

                Originally posted by mariusmmd View Post
                Salut!
                Aveti cunostinta in ce consta si cat costa prima revizie la un Logan Laureate 1,4 Mpi?
                Va multumesc!
                Prima revizie consta in:

                -schimb ulei,filtru ulei,filtru aer,garnitura de la busonul de la baie.
                -Verificat jocuri in directii,verificat presiune pneuri,concentratie lichid racire(antigel),placute de frana.

                Pretul de baza era un deva la 300 de lei(demult,tare demult 7 luni mai exact).Oricum sa iti iei bani peste aceasta suma,e ceva estimativ.

                Multa bafta si poate ne vedem deseara la intalnire. Ora 20:00 in parcarea stadionului delta.
                Last edited by yakuzel; 26 May 2010, 18:26. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Comment


                • Eu am sa dau la urmatoare cotizatie si pt martie.
                  http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                  www.loganclub.ro

                  Comment


                  • eu am dat si luna trecuta da nu ma vad in ncio lista;) eu zic ca ar trebui sa revizuiti putin listele alea si mi se pare normal ca desi unu care nu este membru inca,dar cotizeaza , sa apara undeva....

                    Comment


                    • Originally posted by LCM View Post
                      eu am dat si luna trecuta da nu ma vad in ncio lista;) eu zic ca ar trebui sa revizuiti putin listele alea si mi se pare normal ca desi unu care nu este membru inca,dar cotizeaza , sa apara undeva....
                      Stai linistit,esti trecut pe lista.La mine pe caiet sunt toti cei care au cotizat.In plus daca ieri ajungeai mai repede in parcare semnai si acel formular.O lasam pe intalnirea viitoare.
                      sigpic

                      Comment


                      • eu pe martie trebuie sa dau sau nu?
                        http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                        www.loganclub.ro

                        Comment


                        • De bani ar fi nevoie. De aceea am si apelat la marirea cotizatiei pe cateva luni ca sa putem termina cu toate materialele necesare si apoi o sa revenim la suma normala de 10 lei pe luna.Pana atunci cotizatia o sa ramana de 20 lei pe luna.Fara suparare.
                          sigpic

                          Comment


                          • personal am fost de acord , cu cat mai repede cu atat mai bine...

                            Comment


                            • eu am anuntat de devreme ca sunt la munca...am venit dar mai erau doar cativa...sper ca miercuri sa termin mai devreme cu munca ca sa ajung si eu la timp

                              Comment


                              • Vezi ca neprezentarea se penalizeaza.Amenda 10 lei neprezentarea la intalnirea programata si nemotivata.
                                http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                                www.loganclub.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google