Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by sonykel
    ...........................
    2. de ce ``pasarica`` femei e pe verticala si nu pe orizontala???
    R: ptr ca atunci cand dai limbi sa nu te ia ameteala
    ...........................
    R2. ca sa nu aplaude... ;)

    Comment


    • Originally posted by BOGDAN1709
      si..te oftici?
      ai uitat sa pui un smiley sau esti chiar serios ? si ca sa-ti raspund, oricum, nu ma oftic...nu merita sa ma cobor la nivelul celor ce procedeaza astfel, daca faza e pe bune. eu am primit-o prin mail, deci nu stiu cat e de real.
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • Bula la farmacie: dati-mi si mie un prezervativ, ca merg la prietena mea si o comit in seara asta, ca e buna rau... De fapt, dati-mi doua, ca are o mama... au... si pe aia o ard... Ba nu, dati-mi 3, ca are si o sora buna. Ii da farmacistul prezervativele, merge el acasa la prietena lui, se aseaza toti la masa, vine si tatal, se aseaza in capul mesei si isi apleaca toti capetele sa faca rugaciunea inainte de masa. Dupa jumatate de ora, tipul inca isi facea rugaciunea, iar prietena lui ii sopteste: - Vai, dragule, dar nu stiam ca esti asa de credincios... - Nici eu nu stiam ca taica-tu e farmacist
        In tara momentan.

        Comment


        • A dat mai mult decit a primit: un barbat a intrat intr-un magazin din Louisiana, a pus 20 de dolari pe tejghea si i-a cerut proprietarului sa-i schimbe in bani mici. Cind proprietarul a deschis casa, hotul a scos arma si i-a cerut sa-i dea toti banii de acolo. A luat 15 dolari si a fugit, dar a lasat bancnota de 20 de dolari pe tejghea.
          sigpic

          Comment


          • Se urca un betiv in tramvai, si vomita pe un calator, la care calatorul: - Ce faci ma porcule? - Tu vorbesti ba, nu vezi cum arati.

            Un om trece pe langa un betiv si il intreaba: - De ce bei mai, omule? - Ca sa-mi inec amarul. - Si,l-ai inecat? - Nu, ca al dracului stie sa inoate!!
            In tara momentan.

            Comment


            • Definitii ale casatoriei:

              - Definitia religioasa: actreligios care consta in a crea un rastignit in plus si o virgina mai putin.
              - Definitia juridica: sentina prin care condamnatul la vesnicie este eliberat numai pentru rea purtare.
              - Definitie din viata curenta: nici o femeie nu are ceea ce spera si nici un barbat nu spera sa aiba ceea ce are.
              - Definitia matematica: adunare de probleme, scadere de libertati, inmultire de responsabilitati, impartire de bunuri.
              - Definitia militarea: singurul razboi in care dormi in pat cu dusmanul.
              - Definitia filosofica: serveste celor doi pentru a-si rezolva probleme pe care nu le-ar fi avut niciodata daca ramineau celibatari.

              dar noi continuam, pentru ca inainte de orice, dragostea le invinge pe toate ... si marmota impacheta ciocolata
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • O tipa buna urca in tramvai, 3-4 smecherasi in spate... se sfatuiesc ei acolo, si intr-un final pleaca unu spre ea : - domnisoara, uite 5 RON pentru minunata priveliste pe care ne-ai oferit-o.
                Tipa ia banii, ii pune in portofel si zice : "stai, uite 2RON rest... pentru handicapati am reducere!
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • Un politist se aseaza pe o banca. Dupa un timp, banca se rupe.
                  Morala: Cel mai deshtept cedeaza.


                  Doi copii spun bancuri despre politisti, neobservind ca in spatele lor
                  se afla deja unul.
                  - Stii care este diferenta dintre un politist si un magar? - intreaba
                  unul.
                  - Care este? - intreaba ironic politistul, prinzindu-i de urechi pe
                  cei doi.
                  - Niciuna, domnule politist - striga unul speriat.
                  - Altadata aveti grija ce spuneti - spune politistul si pleaca mai
                  departe.


                  Un politai inalt ( ca bradu' ) , cu mustacioara , vorbeste cu un pusti:
                  - Mai tincule iti place mustata mea?
                  - Da nene.
                  - Mai tincule , da' tie iti place cascheta mea?
                  - Da nene.
                  - Pai vad ca tie ti-ar place sa fii politai , nu-i asa ?
                  - Da , nene , dar e prea tirziu.
                  - Cum asa , mai ai atita timp...
                  - Nu , nene , e prea tirziu , am trecut deja clasa a cincea...

                  UN politist vede un copilas jucandu-se in nisip :
                  - Ce faci tu aici mai copilas ?
                  - Ce sa fac, un politist nene !
                  - Si cum il faci tu pe nenea politistu ?
                  - Pai.. . putina apa, putin nisip si putin ***** !!

                  Zdrong, trosc, buuummm,.. il rupe gaborul pe copil. A doua zi il
                  vede iar :
                  - Ce faci tu aici ?
                  - Un politist !
                  - Si cum il faci ?
                  - Putina apa, putin nisip si putin ***** !!
                  Iar il rupe politistu pe copchil si se intalnesc a treia zi
                  - Ce faci tu aici ?
                  - Un pompier nene !!
                  - Si cum il faci ?
                  Putina apa si putin nisip !!
                  - Si ***** nu pui ?
                  Nu, ca iese politist !!!
                  In tara momentan.

                  Comment


                  • Dependenta de masina...

                    Comment


                    • Every cigarette smoke reduces your life by 5 minutes; but sex, increases life by 10 minutes...

                      Comment


                      • un tip statea necajit pe un scaun, la bar.vine prietenul lui si il intreaba:
                        -ce sa intamplat cu tine de esti asa de necajit?
                        -iti amintesti de fata aia superba de care ti-am povestit data trecuta?
                        -tipa nou angajata la firma?
                        -da, da, cea pe care trebuie doar sa o privesc si am o erectie puternica.
                        -si ce s-a intamplat?
                        -pai, mi-am luat inima in dinti si am rugat-o sa iesim seara la o cina in oras, urmand ca la 8 sa o iau de acasa.
                        -si ,si?
                        -pai, ca sa nu o sperii din prima seara, mi-am legat penisul de picior si am plecat asa la ea acasa. am sunat la usa si a aparut intro rochie mini, cu un decolteu imens.
                        -si ce s-a intamplat?
                        -i-am tras un picior in gura!

                        Comment


                        • Un barbat si o femeie care nu se cunosteau imparteau acelasi compartiment intr-un vagon de dormit. Dupa ce au trecut peste momentul initial de stânjeneala, s-au intins sa doarma, el pe patul de deasupra, ea pe cel inferior.
                          In mijlocul noptii, barbatul se inclina in lateralul patului, o trezeste pe femeie si-i spune:
                          - Imi cer scuze ca va deranjez, insa imi e foarte frig. Ati putea sa-mi dati va rog inca o patura?
                          Femeie se inclina si ea in lateralul patului si, uitându-se in sus spre el, ii face cu ochiul si ii spune:
                          - Am o idee mai buna, ce-ati zice daca numai pentru noaptea asta ne-am considera casatoriti?
                          Barbatul, incântat, e de acord, dupa care femeia ii spune:
                          - Ia-ti singur o patura, trantorule!
                          In tara momentan.

                          Comment


                          • Stiti care e cea mai buna carte de bucate?

                            Comment


                            • Un hot care a furat dintr-un magazin din Romania echivalentul a 20.000 de lire sterline s-a urcat in masina, vrind sa plece cu scirtiit de roti. Ramasese insa fara benzina si a fost captura usoara pentru politistii care tocmai se apropiau.
                              sigpic

                              Comment


                              • din pacate nu este un banc, e doar o blonda
                                Szellpal Andreea: esti la lucru
                                Szellpal Andreea: sau esti la lucru

                                CRiS: ceau andreea.
                                da, sint la lucru
                                CRiS: Merge Mos Craciun in somalia si ii vede pe copiii de acolo foarete slabi si ii intreaba:
                                -Voi de ce sinteti asa slabi?
                                -Ca nu prea mincam, raspund copii
                                -Pai daca nu mincati nici cadouri nu primiti...
                                Szellpal Andreea: ce ii asta
                                Szellpal Andreea: e o poiezie
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google