Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Regina Angliei viziteaza un spital in Australia. La etajul I , ea gaseste un individ care se masturba de mama focului. Socata, il intreaba pe director: -- Ce e cu nesimtitul asta aici? - Oh, va rugam sa ne iertati. Domnul sufera de o boala teribila, daca nu ejaculeaza o data la 3 ore, face atac de cord si moare. Cu greu Regina trece in urmatorul salon unde vede o scena si mai teribila. O asistenta ingenuncheata facea sex oral unui alt pacient. - Ei, dar aici ce mai aveti de spus, domnule Director? - Same disease, better insurance, my lady.
    In tara momentan.

    Comment


    • Cica in Caracal in fata unui bloc cu 10 etaje, un taran cosea linistit iarba ..hrrrsssht .. hrsssht .. Deodata apare in zbor un deltaplan, care, purtat de o pala de vand se izbeste de bloc pe la etajul 6-7 si se prabuseste in fata taranului. Taranul : "Tara de c**at , atentate de c**at ! "
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • Vine Ion la Vasile si il intreaba:
        - Cum poate vaca ta sa dea cate 100 litri de lapte pe zi?
        Vasile:
        - E simplu. Totul depinde de amabilitate. Ma apropii de ea si o intreb : "Ce avem astazi, lapte sau carne?"



        Un arab intra intr-un bar din America. Se duce la barman si spune:
        - Ahrem bahra mahji Coca Cola !
        La care barmanul foarte nelamurit:
        - Un pahar mare si rece cu ce?

        - D-le doctor, cum a murit Ion?
        - Nu stim inca. Tot ce stim este ca la autopsie s-a zbatut mult...
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • 2 lupi se pregatesc sa intre in tarc la oi........intra primul......dupa usa astepta ciobanul.....si poc! Un par in bot....La care lupul iese cu mana la gura si zice: -Ba,intra tu primul ca pe mine ma bufneste rasul! ........
          JUST ME.....30-rdd......

          Comment


          • Bancuri cu MILITIENI nu stie nimeni?
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • Deodata, desi pe jumatate adormita, ea simti mangaierile lui. La inceput timide, ca si cum i-ar fi fost rusine. Apoi, mangaierile devenira mai indraznete. Mai mult, si mai mult, pe tot corpul ei, mainile lui se plimbau cu nesat asa cum se intimpla... nu-si aducea aminte exact, cam cu 4-5 ani in urma. Senzatii pe care le credea uitate se intorceau. Memoria sentimentelor era vie, si o ajuta sa raspunda la fel. Mangaierile se ingramadeau, se repetau, el o invaluia, o intorcea. Acum era ca un virtej de senzatii de nedescris. Deodata... nimic. Absolut nimic.
              - Ce s-a intimplat? intreaba ea, surprinsa. Te rog, nu te opri, mai vreau!
              - Shhhh... incerca el sa o linisteasca, gata, am terminat!
              - Cum adica ai terminat???
              - Gata, am gasit telecomanda, dormi linistita!...

              Comment


              • Originally posted by Sp!ke View Post
                Deodata, desi pe jumatate adormita, ea simti mangaierile lui. La inceput timide, ca si cum i-ar fi fost rusine. Apoi, mangaierile devenira mai indraznete. Mai mult, si mai mult, pe tot corpul ei, mainile lui se plimbau cu nesat asa cum se intimpla... nu-si aducea aminte exact, cam cu 4-5 ani in urma. Senzatii pe care le credea uitate se intorceau. Memoria sentimentelor era vie, si o ajuta sa raspunda la fel. Mangaierile se ingramadeau, se repetau, el o invaluia, o intorcea. Acum era ca un virtej de senzatii de nedescris. Deodata... nimic. Absolut nimic.
                - Ce s-a intimplat? intreaba ea, surprinsa. Te rog, nu te opri, mai vreau!
                - Shhhh... incerca el sa o linisteasca, gata, am terminat!
                - Cum adica ai terminat???
                - Gata, am gasit telecomanda, dormi linistita!...


                Misto rau Sp!ke .
                B -X X - DDF x 2

                :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                Comment


                • Ok d-fens, daca m-ai provocat...
                  Un militian isi facea rondul si gaseste 2 cadre se f... in draci pe o banca in parc. Ii duce la sectie, isi cheama sefu' si intreaba:
                  Ce fac cu astia?
                  Simplu, pui mana si faci formele pentru 3 dosare.
                  3 dosare? Pentru ce?
                  Lui - 3 ani pentru viol
                  Ei - 2 ani pentru prostitutie
                  Si tie - 5 ani pentru "Intrerupere de sarcina"
                  sigpic
                  Ambition 1.5 dc

                  Comment


                  • Originally posted by D-FENS View Post
                    Bancuri cu MILITIENI nu stie nimeni?
                    Un politist se aseaza pe o banca. Dupa un timp, banca se rupe.
                    Morala: Cel mai deshtept cedeaza.


                    Doi copii spun bancuri despre politisti, neobservind ca in spatele lor
                    se afla deja unul.
                    - Stii care este diferenta dintre un politist si un magar? - intreaba
                    unul.
                    - Care este? - intreaba ironic politistul, prinzindu-i de urechi pe
                    cei doi.
                    - Niciuna, domnule politist - striga unul speriat.
                    - Altadata aveti grija ce spuneti - spune politistul si pleaca mai
                    departe.


                    Un politai inalt ( ca bradu' ) , cu mustacioara , vorbeste cu un pusti:
                    - Mai tincule iti place mustata mea?
                    - Da nene.
                    - Mai tincule , da' tie iti place cascheta mea?
                    - Da nene.
                    - Pai vad ca tie ti-ar place sa fii politai , nu-i asa ?
                    - Da , nene , dar e prea tirziu.
                    - Cum asa , mai ai atita timp...
                    - Nu , nene , e prea tirziu , am trecut deja clasa a cincea...

                    UN politist vede un copilas jucandu-se in nisip :
                    - Ce faci tu aici mai copilas ?
                    - Ce sa fac, un politist nene !
                    - Si cum il faci tu pe nenea politistu ?
                    - Pai.. . putina apa, putin nisip si putin ***** !!

                    Zdrong, trosc, buuummm,.. il rupe gaborul pe copil. A doua zi il
                    vede iar :
                    - Ce faci tu aici ?
                    - Un politist !
                    - Si cum il faci ?
                    - Putina apa, putin nisip si putin ***** !!
                    Iar il rupe politistu pe copchil si se intalnesc a treia zi
                    - Ce faci tu aici ?
                    - Un pompier nene !!
                    - Si cum il faci ?
                    Putina apa si putin nisip !!
                    - Si ***** nu pui ?
                    Nu, ca iese politist !!!

                    Un politist isi facea rondul. La un moment intr-un restaurant de lux
                    dat vede la o masa un bisnitar abia iesit din puscarie, pe care il
                    stia de cal breaz si se duce sa il ia la intrebari. Bisnitarul ii spune:
                    - Dom' mili... politist, gata, nu mai aveti probleme cu mine, m-am
                    facut om cinstit!
                    - Om cinstit? Si cu ce te ocupi?
                    - Pai, castig bani din pariuri.
                    - Cum din pariuri, intreaba politistul.
                    - Pai, uite. Eu fac pariu cu tine pe 200$ ca ouale mele sunt patrate.
                    Politistul se gandeste putin si accepta. Si ca sa vada cine castiga pariul,
                    baga mana in chilotii bisnitarului ca sa vada daca are oua patrate. Si,
                    evident, ouale bisnitarului erau normale.
                    - Am castigat, zise politistul.
                    - Bine, face bisnitarul, poftim 200$.
                    - Bine, fa ma acuma si pe mine sa inteleg. Cum traiesti tu din pariuri din
                    astea. Uite ai pierdut 200$.
                    - O vezi pe doamna aceea din coltul salii, care zambeste,
                    intreaba bisnitarul.
                    - Da, face politistul.
                    - E, cu ea am facut pariu pe 2000$ ca o sa vii tu sa ma pipai la coaie.


                    Cica intra un politist intr-o cofetarie ca sa-si cumpere ceva dulce
                    pentru acasa. Se duce la vanzator si zice:
                    -- Nu va suparati, bomboane este ?
                    Vanzatorul se uita la el asa mai ciudat si ii zice:
                    -- Domnule, bomboane SUNT !
                    A doua zi iar se duce politistul sa-si ia ceva dulce de la aceeasi
                    cofetarie:
                    -- Nu va suparati, caramele este ?
                    Vanzatorul ofticat ii zice:
                    -- Domnule, caramele SUNT !!
                    Se duce politistul acasa si cade pe ganduri: "Bai cred ca vanzatorul ala
                    vrea sa ma faca atent sa vorbesc civilizat cu <sunt>... gata, asta e"
                    A treia zi se duce politistul fericit la aceeasi cofetarie, cu fruntea
                    sus si ii spune vanzatorului:
                    -- Fiti amabil, rahat sunt ?
                    La care vanzatorul:
                    -- ESTI ca d-aia te-ai facut politist !!!


                    Q: De ce poarta politistii trese de metal ?
                    A: Ca sa auda cind ploua.


                    Q: De ce poarta politistii trese de metal pe ambii umeri ?
                    A: Ca sa auda stereo.


                    Q: De ce poarta politistii manusi pana la cot ?
                    A: Ca sa stie de unde sa indoaie mana.


                    Q: Cum s-au înecat 6 politisti ?
                    A: Unu' mergea cu barca, i-a cazut un bolovan în barca, i-a spart-o si el s-a
                    apucat sa mai faca o gaura prin care sa curga apa...
                    Al doilea mergea cu barca (cu motor), i s-a stricat motorul si s-a bagat
                    sub ea sa-l repare ... nu a mai iesit ...
                    Al treilea, a fumat o tigara si dupa aia a aruncat-o in lac. Dupa ce a
                    facut cîtiva pasi s-a aruncat dupa ea sa vada daca s-a stins...
                    Ceilalti trei au murit la reconstituire ...

                    Q: De ce poarta politistii manusi ?
                    A: Ca sa nu li se vada jegul de sub unghii.

                    De ce nu-i musca cateii pe politisti?
                    Cateii nu se coboara la mintea politistilor.


                    De ce nu-i musca cateii pe politisti?
                    Sa nu turbeze.

                    Un calugar mergea pe strada frecind matanii intre degete. Din senin apar doi
                    politisti, se napustesc la el, il iau pe sus, il duc la sectie, il bat de-l
                    indoaie si apoi il duc la comandant. Comandantul il vede plin de singe, cu buza
                    sparta, brate fracturate, umeri dislocati etc. si ii zice:
                    - Vezi, ba ninja, ca nu e ca-n filme?!

                    Intrebare : Stiti de ce isi ling politistii ceasurile ??
                    Raspuns : Au aflat ca TIC TAC-ul contine numai 2 calorii !
                    In tara momentan.

                    Comment


                    • ca tot se cereau bancuri cu politisti:


                      Doi politisti intra intr-o librarie. Dupa un moment de ezitare, vinzatoarea ii intreaba:
                      -Ce-i baieti, ploua afara?

                      Comment


                      • Apoi, mangaierile devenira mai indraznete. Mai mult, si mai mult, pe tot corpul ei, mainile lui se plimbau cu
                        nesat asa cum se intimpla... nu-si aducea aminte exact, cam cu 4-5 ani in urma. Senzatii pe care le credea
                        uitate se intorceau. Memoria sentimentelor era vie, si o ajuta sa raspunda la fel. Mangaierile se ingramadeau,
                        se repetau, el o invaluia, o intorcea. Acum era ca un virtej de senzatii de nedescris.
                        Deodata... nimic. Absolut nimic.
                        - Ce s-a intimplat? intreaba ea, surprinsa. Te rog, nu te opri, mai vreau!
                        - Shhhh... incerca el sa o linisteasca, gata, am terminat!
                        - Cum adica ai terminat???
                        - Gata, am gasit telecomanda, dormi linistita!...
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • Un melc bate la usa unui urs. Iese ursul, se zgaieste, nu vede pe nimeni, dupa care se uita in jos si da de melc. Enervat, il ia pe melc de guler si-l azvarle cat poate de departe. Dupa 6 luni se aud iar batai in usa ursului, care iese din casa si da cu ochii de melc. Melcul,nervos: "Ia asculta, ma, ce-a fost faza asta de adineauri?

                          Comment


                          • A Jewish woman says to her mother,
                            "I'm divorcing Sheldon ! All he wants is anal sex and my asshole is now the size of a 50 cent piece when it used to be the size of a 5 cent piece."
                            Mother says
                            "You're married to a multi-millionaire businessman, you live in an 8 bedroom mansion, you drive a Ferrari, you get $1000 a week allowance, you take 6 vacations a year and you want to throw all that away for 45 cents!!!!

                            Comment


                            • Nu e banc... dar mie mi-a placut. E posibil sa cunoasteti randurile urmatoare.



                              Siropos si am mai vazut variante dar m-a facut sa rad
                              ... sper sa va faca si pe voi sa zambiti astazi.

                              Nascuti la inceputul anilor 70-80, vedem acum in anul
                              2008 cum casa parintilor nostri este de 50 de ori mai
                              scumpa decat atunci cand au cumparat-o si realizam ca
                              noi o sa platim pentru casele noastre in jur de 50 de
                              ani.
                              Nu avem amintiri despre primii pasi pe luna, nici
                              despre razboaie sangeroase, dar avem cultura generala,
                              pentru ca asta insemna ceva o data.
                              Suntem ultima generatie care a jucat "Ascunselea" ,
                              "Castel", "Ratele si "vanatorii", "Tara, tara! Vrem
                              ostasi", "Prinsea","Sticluta cu otrava", "Pac Pac",
                              "Hotii si vardistii", ultimii care au strigat "Un doi
                              trei la perete stai", ultimii care au folosit
                              telefoanele cu fise, dar primii care am facut
                              petreceri video (inchiriam un video si stateam sa ne
                              uitam la filme 2 zile inchisi in casa), primii care am
                              vazut desene animate color, primii care am renuntat la
                              casete audio si le-am inlocuit cu CD-uri.
                              Noi am purtat jeansi elastici, pantaloni evazati,
                              geci de blugi de la turci, iar cine avea firme gen Lee
                              sau Puma era deja lider de gasca.
                              Noi nu am dat examene de Capacitate, nu am dat teste
                              grile la admitere.
                              Noi am fost ultimii "Soimi ai Patriei" si ultimii
                              "Pioneri".
                              La gradinita am invatat poezii in romaneste, nu in
                              engleza... Si am cantat MULTI ANI TRAIASCA nu HAPPY
                              BIRTHDAY la aniversari.
                              Am sorbit din ochi Sclava Isaura, Beverly Hills ,
                              Melrose Place , Twin Peaks, Dallas ... si cine zice ca
                              nu s-a uitat ori minte ori nu avea inca televizor.
                              Reclamele de pe posturile straine ne innebuneau, si
                              abia asteptam sa vina si la noi inghetata Magnum, sau
                              pustile alea absolut superbe cu apa.Intre timp, ne
                              consolam cu Tango cu vanilie si ciocolata si clasicele
                              bidoane umplute cu apa de la robinet, care turnate in
                              cap ne provocau pneumonii. Si uite un motiv bun sa nu
                              mergem la scoala.
                              Noi am ascultat si Metallica, si Ace of Base, si DJ
                              Bobo, si Michael Jackson, si Backstreet Boys si Take
                              That, si inca nu auzisem de manele singurele melodii
                              de joc fiind horele la chefuri, la care nimeni nu stia
                              pasii, dar toti dansam!
                              Dar spre deosebire de copiii din ziua de azi, am
                              auzit atat de Abba, si de Queen, cat si de noile nume
                              gen 50 Cent si Britney Spears.
                              Am citit "Licurici", "Pif", Ciresarii, si am baut
                              Cico si Zmeurata si ni s-a parut ceva extraordinar
                              cand au aparut primele sucuri "de la TEC" fara sa ne
                              fie teama ca "au prea multe E-uri", iar la scoala beam
                              toata clasa dintr-o sticla de suc fara teama de
                              virusi..
                              Noi am baut prima Coca-Cola la sticla si am
                              descoperit internetul. Noi nu ne dadeam bip-uri, ne
                              fluieram sa iesim afara, noi nu aveam dolby surround
                              system, taceam toti ca sa auzim actiunea filmului, nu
                              aveam Nintendo sau Playstation ci jocuri tetris de
                              care ne plictiseam la o luna dupa ce le cumparam si le
                              uitam pe dulap, pline de praf. Abia asteptam la
                              chefuri sa jucam "Fantanita", sau "Flori, fete sau
                              baieti", sau "Adevar sau Provocare", sau orice ne
                              dadea un pretext sa "pupam pe gura" pe cine "iubeam".
                              Noi suntem cei care inca au mai "cerut prietenia",
                              care inca roseam la cuvantul "sex", care dadeam cu
                              banul care sa intre in farmacie sa cumpere
                              prezervative, pe care apoi sa le umplem cu apa si sa
                              le aruncam in capul colegilor, care am completat mii
                              de oracole, sperand ca persoana iubita va citi acolo
                              unde scrie "De cine iti place?" ca ne place de el/ea.
                              Este uimitor ca inca mai suntem in viata, pentru ca
                              noi am mers cu bicicleta fara casca, genunchiere si
                              cotiere, nu am avut scaune speciale in masini, nu am
                              aruncat la gunoi bomboanele care ne cadeau din
                              greseala pe jos, nu am avut pastile cu capac special
                              sa nu fie desfacute de copii, nu ne-am spalat pe maini
                              dupa ce ne-am jucat cu toti cainii si
                              toate pisicile din cartier, nu am tinut cont de cate
                              lipide si glucide mancam, parintii nostri nu au "child
                              proof the house", ne-au trimis sa cumparam bere si vin
                              de la alimentara, si cate un pachet de tigari de la
                              tutungerie.
                              Noi am auzit cum s-a tras la Revolutie, noi am fost
                              martorii a trei schimbari de bancnote si monede, noi
                              am ras la bancuri cu Bula, noi am fost primii care au
                              auzit-o pe Andreea Esca la Pro TV, noi suntem cei care
                              mai tinem minte emisiunea "Feriti-va de magarus".
                              Suntem o generatie de invingatori, de visatori, de
                              "first-timers" ...
                              Daca citesti si ai cazut macar un pic pe ganduri,
                              esti de-al nostru !

                              Comment


                              • bravo spike chiar ai dreptate esti tare tine o tot asa

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google