Sistem audio Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu de aceea sugerasem un model vechi, e si mai greu expus spargerilor, ca deh, hotii vor ce-i cu sclipici mai nou . Eu am optat pt un 9886, super multumit de el. Am probat si un Alpine de generatie noua pe masina, si crede-ma ca nu se aude la fel de clar ca si cel vechi.

    PS: Inca adun bani pt nenorocirea aia de adaptare la comenzi Fratello, ar trebui sa iti faci si tu un sistem de rate ca la Altex =) Oricum, in curand ne auzim .

    Comment


    • Originally posted by Fratello View Post
      ... si parca scula SH a fost livrata si cu interfata pentru satelit, nu ?! Merge bine, Kojak, nu ? Scuze de off...
      Interfata n-a avut.
      In rest merge perfect, nimic de obiectat.

      Comment


      • si restul brandurilor nu sunt "made in RPC" ? voiam unul nou nu doar ca sa luceasca, ci si pentru achizitionare lui in rate. un sh bun nu e ieftin si nici n-as sti de unde sa-l iau fara sa ma expun la tzepe.

        Comment


        • ce dracu mah, faci rate la mp3....
          ptr. sh bun incearca sa iei legatura cu colegul @Fratello, poate ai noroc si gasesti la el ceva nou si de calitate la un pret ok.

          Comment


          • Nu am nimic disponibil ... momentan am pe PH2-ul meu playerul original, Daewoo AGC, cu bluetooth, de care sunt foarte multumit.
            Vlad_30 : la ce vremuri sunt si vin, n-ar fi exclus ...
            Kojak : si nu vrei interfata ?!
            Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

            Comment


            • Nu musai...deocamdata sunt multumit asa cum e.

              In schimb, m-ar putea interesa un termometru auto ca unul din cele 2-3 modele din anuntul tau:


              Dar doar impreuna cu o oferta prietenoasa de montaj inclus. Discutam pe PM detaliile.

              Comment


              • pai, a venit cu daewoo ?! nu cu blaupunkt ? in ce an ?

                Comment


                • 2012, august.
                  Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                  Comment


                  • blaupunkturile alea oem chiar n-au fost rele, dar aratau foarte urat.
                    cu blaupunkt toronto, cel pe care mi l-a furat, se auzea mai bine, dar nu era o diferenta imensa. ma gandeam ca alpine-ul ala ar fi mai bun.

                    Comment


                    • ORICE e mai bine decat sa nu ai deloc ) Oricum ,mergi pe sistemul de rate, te avantajeaza la buzunar (daca ai alte cheltuieli lunare in spate).

                      Comment


                      • asa e, dar cum ar spune mr.K, de ce sa mananci doar paine cu apa, cand mai poti strecura cate o shaorma ?!
                        daca tot dau un ban, sa iau ceva mai bun.

                        Comment


                        • Salut !! am si eu o intrebare... este o problema daca la volum ridicat la bass imi palpaie farurile usor sesizabil ???
                          sigpic

                          Comment


                          • Îți pâlpâie la relanti nu? Este din cauza bateriei, pe viitor te poți gândi la un condensator.

                            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                            sigpic

                            Comment


                            • Da, este o problema. Fluctuatiile de tensiune nu sunt recomandate in sistem. Solutia cred ca este un condensator sau niste cabluri mai groase. Depinde de ce putere vorbim... Nu de la baterie este problema.
                              MY CLA

                              Comment


                              • Bateria are 1 an vechime iar cablurile le am de 20 mm ....
                                Pai la putere nu stiu cam ce putere ar fii ca amp'ul este un tribal x one iar subwooferul este dd 512
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google