Sistem audio Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ieri am avut "placerea" de a vedea ca mi s-a furat playerul. am lasat fatza in masina fiindca plecam in 10 minute. aproape sigur m-a urmarit. am aflat si eu de la "meseriasi".
    s-a lucrat curat, n-a zgariat consola centrala decat foarte putin, iar portiera din dreapta se potriveste acum cu cea din stanga, care fusese sparta acum vreo 3 ani.
    asadar, trebuie sa-mi iau un alt player si as vrea sa va cer sfatul.
    as vrea ceva si puternic si bun si ieftin (relativ)... aveti vreo idee ? multumesc !
    Last edited by B997NDL; 1 October 2014, 14:38.

    Comment


    • Pioneer MVh-170Ui.....
      MY CLA

      Comment


      • de asta ce parere ai ?

        Comment


        • Este asemanator la specificatii cu 170UI, dar are in plus bluetooth si vine si cu un microfon... Este ok!
          MY CLA

          Comment


          • dar asta ?
            / receiver medii digitale putere 4 x 50 W modul bluetooth incorporat cu microfon separat functie A2DP si AVRCP tehnologie BT Plus Advanced tuner AM/FM cu

            Comment


            • Este ok si Alpine-u! La putere sunt asemanatoare toate. Aproximativ 4x25 RMS.... Nu iti recomand sa iei de pe beloud. Incearca pe esderman.
              MY CLA

              Comment


              • Multumesc ! De ce nu de pe BeLoud ? Sincer, ma tenteaza ala de pe Altex fiindca au rate cu cardul avantaj.

                Comment


                • In primul rand pentru ca nu sunt foarte seriosi si iti recomanda produse pe care le importa ei si iti spun ca celelalte nu le au pe stoc pentru a te face sa cumperi firmele respective.
                  Am mai avut un prieten care a cumparat ceva la recomandarea lor si se auzea de toata jena. ( este vorba despre un amplificator) A vrut sa il returneze a doua zi si au cam strambat din nas. Pana la urma au acceptat, dar nu i-au mai inapoiat toti banii...
                  MY CLA

                  Comment


                  • multumesc pentru avertisment ! deci pioneerul ala de pe altex ar fi bunicel ? se aude bine ? asa ceva ai si tu ? o avea fata detasabila ? cred ca il rezerv in magazin. nu-mi place sa fac plati cu cardul online. sper sa se potriveasca cu mufa de la blaupunktul toronto. alea mi le-a lasat. s-a gandit la mine, ca trebuie sa cumpar altul.

                    Comment


                    • Da, este ok. Ceva asemanator am si eu si este ok.
                      Mufe o sa ai in pachet speciale pentru el. Fata este detasabila!
                      MY CLA

                      Comment


                      • Multumesc ! Sper totusi sa fie o mufa universala, ca sa nu mai trebuiasca legate toate firele, fiindca nu ma pricep si n-as vrea sa mai merg in alta parte pentru instalare.

                        Comment


                        • Alpine .

                          Comment


                          • e mai bun in general sau cel din link ?
                            imi amesteci ideile. iar o iau de la capat cu cautarea ?!
                            oricum, eu ma hotarasc greu, daca mai sunt si impins de la spate...

                            Originally posted by Nimeni View Post
                            Alpine .
                            problema e ca nu-l gasesc in rate cu card avantaj si nu ma da "cashul" afara din casa.
                            Last edited by B997NDL; 1 October 2014, 19:20. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Stiu ca sugestia e relativ binevenita, dar poti opta si pt un player bun, second-hand. Decat generatiile astea noi, care doar redau muzica in mod banal, poate ceva mai "old school" ar fi recomandat. Parerea mea. Am vazut pe burse playere destul de bune la preturi accesibile, zic eu.
                              OFF: NDLule, toate tie ti se intampla ) ?

                              Comment


                              • asa este. ma urmareste norocul.
                                am gasit "alpinul" ala si la domo, in rate cu card avantaj, si cred ca raman la el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google