Sistem audio Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Atat ca e in rate, vorba ta. Nu trage tot bugetul dintr-o bucata )) ca la banii aia

    Comment


    • pot plati si in 12 rate. nu se mai simt.

      Comment


      • Da, aici ai dreptate. In plus, Alpine se presupune ca inca e bun, atat in vechile playere, cat si in astea moderne

        Comment


        • 30_VLD:Pentru ce are el nevoie sunt mai mult decat ok playerele astea! Nu are nevoie de atat de multe setari.
          Alpine si Pioneer sunt cam la fel in acelasi buget.
          P.S Daca tot veni vorba despre playerele old school de la alpine: sunt foarte bune nu contest asta, dar sunt de-a dreptul hidoase. Prefer sa dau mai multi bani pe un player de generatie mai noua decat sa pun asa ceva...
          MY CLA

          Comment


          • dar alpine-ul din link n-arata rau.
            pana la urma, pioneer sau alpine ?

            Comment


            • NDL: Este vorba despre modelele mai vechi, ele arata rau!
              Orice ai alege nu o sa te dezamageasca!
              MY CLA

              Comment


              • atunci o sa merg pe alpine. parca da mai bine in "rezume".

                Comment


                • Oricum, Alpineul respectiv e o buna alegere, o cale de mijloc, sa ii spunem asa.
                  Ai dreptate, dar depinde si ce anume cauta fiecare. Eu, par exemple, am mers pe model vechi, dar calitativ (cel putin asa imi place mie sa cred). Cand initial aveam in plan porcariile Pioneer U-nu mai stiu ce.

                  In plus, NeDeLeul nu cred ca il ia numai de frumusete ) Sau vrea sa fie sigur ca urmatorul hotoman o sa fie multumit. Btw, sa te asiguri ca lasi in zona si garantia ) (umor negru).

                  Comment


                  • Eu am un Pioneer sh de la colegu' (userul) Fratello luat anu' trecut cu cca. 200 lei.
                    Excelenta scula, f. multumit...da' nu mai stiu sa zic ce model

                    Parerea mea, daca ai pe cineva de incredere merge luat un mp3 sh, fara probleme...mai ales ca o sa mai parchezi prin Colintina.

                    Comment


                    • Ca metoda antifurt , Nedeleul va lua hotararea de a nu parca niciodata , o sa ruleze 24/24, incat eventualii hoti vor ramane cel mai probabil derutati

                      Comment


                      • sau poate pune un mileu la deruta, ca sa acopere empetreiu

                        Comment


                        • Neah, asa nu se vede ca ie de firma ) Bonus, sa ii faci un playlist cu "regii manelelor" , sau "colaj nunta" )

                          Sunt offtopic. Cine cunoaste un magazin care poate procura rame ale unor playere mai vechi, sau daca se poate improviza putin sa estetizez acel spatiu ramas acolo. Vorba lui Prestige ) la cat mi-e de hidos playerul, zic hotii ca e din perioada interbelica.

                          Comment


                          • adevarul e ca doamna ghica, colentina in general, este "fruncea" la ciordeli.
                            problema va fi montarea microfonului, dar asta va fi la ambele.
                            ambele au microfon exterior.

                            Originally posted by Kojak View Post
                            sau poate pune un mileu la deruta, ca sa acopere empetreiu
                            gasesc la "tancioc" in aparatori ?
                            200 pe sh ? cam scump. vad ca sunt noi cu atata.
                            mai puneai mai putin de un plin de benzina si iti luai cu "bluştuţ".
                            Last edited by B997NDL; 1 October 2014, 23:35. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • era ca nou (< 1an), mai avea si garantie la el. am dat bine, e scula aparatu'.

                              la aparatori nu gasesti decat pestele pa care-l punea mama mare pa tv
                              mileu, doar la bariera pa moinesti

                              Comment


                              • ... si parca scula SH a fost livrata si cu interfata pentru satelit, nu ?! Merge bine, Kojak, nu ? Scuze de off...
                                Atentie la playere Alpine din noua generatie : toate sunt Made in PRC, partea de radio este construita in jurul unui SINGUR circuit integrat (TDA 6xxx - nu mai stiu cat... destul de slabut pe receptie), partea de BT nu mai este Parrot si are probleme cu unele telefoane cu Android.
                                Oricum ramane totusi peste celelalte "branduri" ... iar ideea achizitiei unui model mai vechi SH nu este tocmai rea ; un 133BT e foarte bun ...
                                Recomandare generala : luati de undeva de unde puteti returna ! Sau testati inainte de achizitie ! Tot mai des platim doar numele ... calitatea au facut-o praf demult chinezii !
                                Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google