Sistem audio Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai mult de 40 50w nu au. Nu stiu ce bass vei scoate din ele.

    Comment


    • Nu le-as monta nici daca le-as primi gratis ... Sunt multe alte modele, de la producatori de marca, la preturi destul de bune !
      Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

      Comment


      • Mai bine fara ele )
        Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
        Cine este interesat ma poate contacta pe privat
        sigpic

        Comment


        • daca vrei iti caut pe youtube filmuletul de prezentare al fabricii din China unde sunt produse...

          Comment


          • Ma ajuta si pe mine cineva cu boxele alea?

            Comment


            • Recomandarea mea: Hertz. Depaseste bugetul, dar stii vorba aia: Dai un ban da stai in fata...
              MY CLA

              Comment


              • va multumesc pentru ajutorul acordat. am sa mai strang bani si o sa incerc sa imi cumpar ceva de calitate. ms incaodata si o seara buna!

                Comment


                • Am si eu o problema cu statia cb si subwoofere'le:de fiecare data cand apasa sa vorbesc la statia cb,mi se oprestebasul din suburi.a mai patit cineva asa ceva?
                  Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                  Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                  sigpic

                  Comment


                  • A avut cineva asa ceva sau o parere despre ele ?....
                    MAGNAT Edition 216
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • Doresc sa achizitionez niste boxe ovale (de preferat 6x9 , nu sti uce sa zic despre cele mai mici) . Am un player Sony gt23 , 25w rms , le iau pentru bass , nu sunt mare fanatic car-audio , nu vreau sa ma complic cu statii , subwoofere de aceea imi doresc niste boxe sa scoata cat mai bine.
                      Bugetul ar fii undeva la 150 ron. Cam astea sunt optiunile la care m-am gandit :
                      -1
                      -2
                      I changed her oil , she changed my life
                      sigpic

                      Comment


                      • Ceva pareri despre amplificatoarele/subwooferele de la Hollywood va rog?
                        MY CLA

                        Comment


                        • Amplificator are alin mirea si stiu ca e multumit de el..de suburi nu stiu..si pe mine ma intereseaza..
                          Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                          Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                          sigpic

                          Comment


                          • Mai exact difuzor Hollywood HX2-12S4 si amplificator Hollywood HXA 20...
                            MY CLA

                            Comment


                            • Originally posted by faraonw View Post
                              Amplificator are alin mirea si stiu ca e multumit de el..de suburi nu stiu..si pe mine ma intereseaza..
                              Nu il mai am de vreo saptamana, am fost foarte multumit de el, eu am avut monoblock-ul HXA 3K!
                              Daca vrei sa il folosesti pentru subwoofer iti recomand unul monocanal clasa D!
                              Originally posted by PRESTIGE View Post
                              Mai exact difuzor Hollywood HX2-12S4 si amplificator Hollywood HXA 20...
                              Modelul acesta de amplificator l-am auzit amplificand decat niste tweetere mai masive dar doar pe baza asta nu mi-am putut forma o parere!
                              Referitor la subwoofer, am auzit 2 bucati intr-o supernova dar nu prea m-au impresionat mai deloc!
                              Oricum, la banii astia, banuiesc ca sunt o alegere destul de ok!

                              Comment


                              • Mai astept niste sfaturi! Eventual o alta recomandare...
                                MY CLA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google