Statii Radio CB

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meghitz, spune-mi te rog daca Alan 42 se mai fabrica, in cazul unui raspuns negativ, care este inlocuitorul.

    Comment


    • se fabrica... si se gaseste si la pret f bun http://www.**************.ro/*******...-42-MULTI.html
      VAND STATII AUTO CB. Garantia a doua decenii de experienta radio!

      Comment


      • Spune-mi te rog care este diferenta la emisie receptie intre Antena MIDLAND PICCO 70C si Midland MINI C593, ca in afara de 2cm lungime in plus, eu nu vad altceva

        Comment


        • antenele sunt aproximativ la fel.
          as inclina parca in favoarea lui Picco 70C cred ca se comporta o idee mai bine... dar nu semnificativ.
          VAND STATII AUTO CB. Garantia a doua decenii de experienta radio!

          Comment


          • Originally posted by Juristul2000 View Post
            Dragilor mi-am tras statie radio CB si sunt super incantat de ea.
            Am deschis acest topic in speranta ca poate suntem mai multi care avem asa ceva si invatam cate ceva unii de la altii.
            De exemplu eu acum as avea nevoie de un sfat cu privire la tipul de suport pe care sa-l folosesc, daca nu vreau talpa magnetica.
            Eu mi-am luat statie Intek M 760 plus si antena Sirio Megawatt 4000 - fara suport.Ce stiti despre sculele astea?
            Talpa magnetica este cea mai buna.............unde mai pui ca nu gauresti tabla?

            Comment


            • salut sunt radu gasesc si eu o antena la tine de 2m astept sms numai bine savoiu_rf82@yahoo.com
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • Da, am antene Sirio 4000 sau 5000.
                Te intereseaza si talpa magnetica?

                Cu tot cu talpa magnetica de 16 cm costa
                315 ron Sirio 4000
                345 ron Sirio 5000
                Last edited by meghitz; 12 November 2010, 17:11.
                VAND STATII AUTO CB. Garantia a doua decenii de experienta radio!

                Comment


                • Cine stie mai multe............sau a avut..............sau are un Little Wyl de 96.5 cm..........multumesc anticipat.

                  Comment


                  • Pe Toyota mea se comporta ca si ML 145 de la Midland,cuplate la Alan 42,la alte statii nu stiu cum se comporta.
                    LOGAN--> <--TOYOTA

                    Comment


                    • Iti vand eu unul de 700 cm...........un C.M 122.................cu 100 roni...este deja calibrat.......si super pentru oras.

                      Comment


                      • Originally posted by dan.gutu View Post
                        Pe Toyota mea se comporta ca si ML 145 de la Midland,cuplate la Alan 42,la alte statii nu stiu cum se comporta.
                        Multumesc ,eu am un Midland Alan 278

                        Comment


                        • Meghitz: ai ceva talpa magnetica mare eu am o antena sirio de 1.75 si talpa normala nu imi e de folos ca se rastoarna ca e prea lung spitul
                          sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

                          Comment


                          • am talpa de 16 cm de la midland la 160 ron
                            VAND STATII AUTO CB. Garantia a doua decenii de experienta radio!

                            Comment


                            • poate unii dintre voi inca au astfel de intrebari: "De ce trebuie sa imi cumpar o statie radio"??!!! <<click
                              Last edited by meghitz; 20 November 2010, 23:02.
                              VAND STATII AUTO CB. Garantia a doua decenii de experienta radio!

                              Comment


                              • Fratilor de unde pot sa cumpar cauciucul ala de pe talpa?? Mentionez ca magnetul e de 15 cm. Ca platesc de 3 ori mai mult transportul!!! E careva care trimite prin posta la un pret decent?!?! Merci anticipat...
                                Last edited by virago; 20 November 2010, 23:04.
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google