Statii Radio CB

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • N-am zis ca are amplificator, asta mi s-a parut a fi. Asadar, dintre antenele scurte, de pana intr-un metru, care e cea mai ok pe emisie/receptie? Mentionez ca statia e o Danita de 4w.
    sigpic
    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

    Comment


    • Little will de la wilson
      sigpic

      Comment


      • De storm nimeni nici o parere ?
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • Se abtine lumea.
          sigpic

          Comment


          • Atunci, Little Wil sa fie. De cand ai precizat-o am tot stat sa citesc pe forumuri parerile celor care o folosesc si-i vad pe toti multumiti de performante. Acum, o noua intrebare, ai idee unde o pot calibra dupa ce o iau? Un numar de telefon, ceva, pe pm, ca sa nu facem reclama.
            Multumesc.
            sigpic
            Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

            Comment


            • Ady, ai grija de unde o cumperi, fiindca acest tip de antena se copiaza cel mai mult, adica sunt foarte multe replici pe piata.
              sigpic

              Comment


              • Bun, ofera detalii. Cum deosebesc falsul de original ?
                sigpic
                Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                Comment


                • Din cate stiu eu trebuie sa fie Made in Usa, mai multe nu stiu exact, am un amic care este pasionat de tot ce inseamna Cb, si el mi-a spus de ele.( am vrut sa iau si eu una, la un pret ok, si mi-a spus ca in Romania se aduc mai mult replici de Little Will).
                  Daca stie cineva mai multe sa exemplifice.
                  sigpic

                  Comment


                  • Vad ca esti de pe langa bucuresti si pe centura sunt multe persoane care se ocupa cu asa ceva.
                    Invearca la intersectia centuri cu sos Oltenitei la casa Iacon crec ca se numeste locatia.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by usr1 View Post
                      Pentru toti cei care se "teme" sa nu le gaureasca statia politia mai bine va luati un scanner de frecventa si gata ;)
                      nu stii ce vorbesti , cine si-a luat scannere deastea a doua zii le-au bagat la vanzare nu iei nici jumate din banii dati , nu este practica nu stau sa explic de ce .
                      ''M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat''. (Gigi Becali)

                      Comment


                      • De Storm pot sa vorbesc eu....sunt foarte multumit de ea...in special noaptea se aude foarte clar... Storm Discovery II plus antena de 165cm ...

                        Comment


                        • Noapte e si normal sa se auda clar, traficul nu este asa mare in CB.
                          sigpic

                          Comment


                          • Vreau sa cititi asta:

                            Comment


                            • Adica sa stam sa citim 125 de pagini?
                              sigpic

                              Comment


                              • Am primit Radio Splitere daca vrea cineva, sunt la 70 de lei daca nu ma insel, trebuie sa intreb la firma.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google