Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de 3 zile am trecut pe bfgoodrich profiler, 195/50r15 82h. alta viata
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • @Seba Profiler 2? Si eu tot pe'astea le folosex ...momentan multumit!
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Originally posted by gigiman View Post
        am studiat toate variantele cateva saptamani.pana la urma am zis ca dau in plus vreo 200 de lei la 4 buc. si iau ceva mai bun, ca doar nu le schimb in fiecare an. este in metro la promotie dunlop sport sp 01 la 238 lei/buc, dar verifica anul fabricatiei, ca printre ele sunt si din 2008.
        Fost, rascolit raft, gasit productie 2009, luat. Multumiri.

        Comment


        • nu mai stiu daca profiler sau profiler2. o s ama uit. oricum, tot un drac diferente minore.
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • cris_iasi, sa le folosesti sanatos fara pene! eventual revino cu impresii despre ele.

            Comment


            • Multumesc gigiman. asemenea. Acum, daca tot am fost la service sa incalt noile gume, pot spune pentru cei care isi schimba anvelopele de iarna de 2 ori pe jante, primava si toamna, ca pana la urma vor iesi mai ieftin sa isi cumpere alte jante de tabla. Montajul si echilibratul costa daca nu e inclus in pretul anvelopelor (in sensul ca se asigura montajul gratuit, ca de echilibrat nu e vorba). O janta deja o aveti, e rezerva, nu se intampla nimic sa aveti o anvelopa de iarna ca rezerva. Un avantaj mai e si ca nu stati la coada la vulcanizare la prima zapada mai serioasa sa faceti rocada anvelope vara-iarna, sau zilele astea cand e cald, pt schimbul invers.

              Comment


              • Ce părere aveti despre debica passio.Am michelin ,sunt cele originale din2007 si au 52000km si vreau să le schimb până la vară,si ma gândeam la debica care sunt in jur de200 lei.

                Comment


                • Dunlop Sport 01 vara
                  Dunlop Wintersport M3 iarna

                  Comment


                  • Bridgestone 205/55/16 Runflat care mi-au distrus rinchii.
                    numar secundele

                    Comment


                    • Dunlop SP Sport 9000 225/55/R16 tot pe un E90
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • Aveti idee cam cat costa o janta de tabla la SH?

                        Comment


                        • noua e 150, sh pana in 100 ron
                          laureate 1.5l, albastru marin

                          Comment


                          • 50-60 ron!depinde

                            Comment


                            • Originally posted by lungu Dan View Post
                              Ce părere aveti despre debica passio.Am michelin ,sunt cele originale din2007 si au 52000km si vreau să le schimb până la vară,si ma gândeam la debica care sunt in jur de200 lei.
                              Debica Passio am avut pe o Dacia 1310, nu sunt stralucite, dar sunt ieftine si tin multi kilometri. Daca te grabesti, la magazinele Dedeman am vazut la 160 lei/bucata-oferta pt 185/65/15. fata de Michelin o sa fie o diferenta mare, in special la franare.

                              Comment


                              • oferta continental 209 lei, la unii dealeri din tara. detalii pe http://www.dacia.ro/#/oferte-special...primavara.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google